Skocz do zawartości
bartasxx

[b]ASUS V9999GT ceny rosną Paranoja[/b]

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !!!Czy ktos mnie oświeci i powie mi gdzie kupię asusa v9999GT w Poznaniu lub Wielkopolsce za 1400.00 zł? Paranoja karta w przeciągu tygodnia podrożała o ok 500.00 znalazłem ja nawet w cenie za 2000.00 ze 128 mb to jest jakaś paranoja!!!Karta jest bardzo dobra stosunek ceny 1400.00 do jakości dawał nam bardzo dobry wybór ale niestety sprzedawcy w arogancki sposób zauważyli ,że na karte jest ogromny popyt i dokrecili cene na maksa!!!! Pewnie nie można zarobić na karcie 10%,20% tylko odrazu 100% ( w sklepie internetowym Pulsar znalazłem te karte z 1090.00 -oczywiście to była pomyłka , za to wspaniałomyslny sprzedawca powiedział ,że za znalezienie pomyłki sprzeda mi ją za 1800.zł)

 

a oto ceny u naszych zachodnich sąsiadów

http://www.geizhals.at/eu/a116431.html

 

ceny się kształtują od ok 281 euro wersja BULK i ok 310 euro BOX + około 10 euro przesyłka

jeżeli chodzi o gwarancje to tylko na miejscu ale to chyba nie jest problem zreszta żeby sprzęt nawalił to trzeba mieć naprawde pecha

 

Widać ,że naszym sprzedawcą brakuje kultury jak i dobrego smaku -żenada

:cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 1400+24 zlote mozesz ja miec z www.computer.istore.pl w ciagu 24godzin, ja mieszkam w Szczecinie i doszla w nienaruszonym stanie.

Czyli polecasz sklep ogólnie ?? bo mam tam zamiark kupić powercolor X800 pro i sie wacham bo sklepu nie znam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh - jezeli sa ludzie, ktorzy kupuja karte z gorszymi pamiatkami i w dodatku 128mb za 100 pln mniej lub nawet za te same pieniadze co pelny GT z 256mb to coz mozna powiedziec - smierc frajerom?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ,że przy cenie 1800.00 czy 1900.00 lepiej dołożyć troszkę i kupić pełnego Gt ale jakby cena była w okolicy 1400.00 to naprawde warto za tę karte

 

 

A jeśli chodzi o przesyłke z Niemiec - tak samo dojdzie do nas jak wszędzie koszt przesyłki to ok 10-11 euro także się opłaca dobrze by było mieć kogoś kto zna dobrze język wtedy napewno byłoby łatwiej i pewniej ja napewno pokuszę się i kupię w Niemczech

 

Jak to wyjdzie poinformuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...