Skocz do zawartości
reed

Gry w stylu MAX PAYNE

Rekomendowane odpowiedzi

Blood rayne( tesz jest bullet time)  tylko to hyba jescze nie wyszlo :(

Przecież to nie jest w stylu MAXA:o

 

BTW Widzę reed~XP, że złapałeś "bakcyla" :wink: ale niestety nic nie mogę sobie teraz przypomnieć, Kalaf10r ma rację :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma gry w styku maxa

 

ale widze ze się nielada napaliłeś na giercowanie-hehe

 

to ja proponuje gierkę-która podobnie jak max-jest jedyna w swoim rodzaju:

 

NO ONE LIVES FOREVER - piekna kobitka, lata 60-70 , wyjebista muza,grafa i grywalnosc

 

oraz

 

ALIEN VS PREDATOR 2 - tu WIELKIE wrażenia gwrantowane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze nie jest to gra w stylu max payne ale polecam ja ze wzgledu na widok z trzeciej osoby. Jest to gra F.A.K.K. Heavy metal 2. Gierka na silniku q3 z panna w roli glownej. 100x lepsza od tomb raider.

Hmm............

Krystian , moze pelna nazwa zapodasz ?

ten skrot nic mi nie mowi :?

BTW Tomb Raidera, to lubialem w ta gierka popykac na konsoli :P

Tyle ze jak juz wyszla 4 czesc, to juz nie bylo TO :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krystian , moze pelna nazwa zapodasz ?

Heavy Metal F.A.K.K. 2

http://www.gry-online.pl/S020.asp?ID=46

 

pamietam jak zaciekle broniles konsoli wiec polecam konwersje na pieca gry ONI - tylko od razu napisze tam sie wiecej napier :roll: lasz niz strzelasz - a ze to konwersja swiadcza o tym savepoint'y (nie mozesz robic zwyklych save) - jak dla mnie bobmba (konsola na piecu) - z biegiem czasu babka poznaje nowe ciosy (mozna robic nawet "kombosy") 8)

http://www.gry-online.pl/S020.asp?ID=263

PS i nie zrazaj sie ze to Manga (bo tylko obrazki w przerywnikach sa mangowe)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taa HEAVY METAL jest spox...

co do Blood Rayne to gierka jest w stylu Soul Reaver (fajna laseczka-wampir biega z mieczem) ale klimat z RTCW - faszysci i ich eksperymenty na zwłokach :)

 

a jesli chcesz wrazen (i to mocnych) to zagraj w Clive Barker's Undying :)

 

Moze nie jest to gra w stylu max payne ale polecam ja ze wzgledu na widok z trzeciej osoby. Jest to gra F.A.K.K. Heavy metal 2. Gierka na silniku q3 z panna w roli glownej. 100x lepsza od tomb raider.

moze i jest lepsza ale troche to dziwne dla mnie porównywac gry z zupełnie innych gatunków... to przecież nie ten klimat i w ogóle... jedyne co łaczy te gierki to TPP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taa HEAVY METAL jest spox...

co do Blood Rayne to gierka jest w stylu Soul Reaver (fajna laseczka-wampir biega z mieczem) ale klimat z RTCW - faszysci i ich eksperymenty na zwłokach :) 

 

a jesli chcesz wrazen (i to mocnych) to zagraj w Clive Barker's Undying :)

 

moze i jest lepsza ale troche to dziwne dla mnie porównywac gry z zupełnie innych gatunków... to przecież nie ten klimat i w ogóle... jedyne co łaczy te gierki to TPP.

Thx za podpowiedz :)

Co do tych gier, to juz wiem ze nie ma drugiej takiej jak Max P. Dlatego lepiej jak ktos zaproponuje przynajmniej jakas w ciekawym klimacie.

Moze uda mi sie zdobyc ktoras z nich ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taa HEAVY METAL jest spox...

co do Blood Rayne to gierka jest w stylu Soul Reaver (fajna laseczka-wampir biega z mieczem) ale klimat z RTCW - faszysci i ich eksperymenty na zwłokach :) 

 

a jesli chcesz wrazen (i to mocnych) to zagraj w Clive Barker's Undying :)

 

moze i jest lepsza ale troche to dziwne dla mnie porównywac gry z zupełnie innych gatunków... to przecież nie ten klimat i w ogóle... jedyne co łaczy te gierki to TPP.

Thx za podpowiedz :)

Co do tych gier, to juz wiem ze nie ma drugiej takiej jak Max P. Dlatego lepiej jak ktos zaproponuje przynajmniej jakas w ciekawym klimacie.

Moze uda mi sie zdobyc ktoras z nich ? :)

to zalezy jakie klimaty preferujesz... i czy to ma byc jakas nowa gierka, czy wystarczy cos sprzed roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

reed~XP, a może spróbujesz UT 2003, na pewno nie jest to klimat Max'a, ale może załapiesz bakcyla wlalki z virtualno-realnymi przeciwnikami

jeżeli lubisz sport, np. piłkę nożną to spróbuj sił w trybie BOMBING RUN

ja nawet (no moze tylko na chwilę) porzuciłem cRPG dla UT 2003

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym polecal "The Thing". Bardzo fajna gierka FPP. Juz w AVP2 model postaci byl bardzo dopracowany, renderowane w czasie rzeczywistym filmiki- przerywniki. W Thing model np. twarzy normalnie mnie powalil - ladna animacja mrugania, ruszania oczyma, ustami itp - twarz dopracowana duuuuuzo lepiej niz w AVP2. Jesli chodzi o klime to jest wypas - Scenariusz pisal Carpenter (jakkolwiek to sie pisze) o ile sie nie myle.

 

Jesli chodzi o wypowiedzi przedmowcow: AVP2, M.O.H.A.A, bardzo dobre gierki, w obie gralem bardzo dlugo i rowniez polecam na dlugie zimowe wieczory przy zgaszonym swietle i dobrym naglosnieniu 5+1 :)

 

pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym polecal "The Thing". Bardzo fajna gierka FPP. Juz w AVP2 model postaci byl bardzo dopracowany, renderowane w czasie rzeczywistym filmiki- przerywniki. W Thing model np. twarzy normalnie mnie powalil - ladna animacja mrugania, ruszania oczyma, ustami itp - twarz dopracowana duuuuuzo lepiej niz w AVP2. Jesli chodzi o klime to jest wypas - Scenariusz pisal Carpenter (jakkolwiek to sie pisze)  o ile sie nie myle.

 

Jesli chodzi o wypowiedzi przedmowcow: AVP2, M.O.H.A.A, bardzo dobre gierki, w obie gralem bardzo dlugo i rowniez polecam na dlugie zimowe wieczory przy zgaszonym swietle i dobrym naglosnieniu 5+1 :)

 

pozdro.

Jezeli chodzi ci o Johna Carpentera to qrcze potrafi swietne klimaty stworzyc :)

Nie wiem czy pamietasz takie horrorki jak The Fog , Cristine ?

Heh swietne, zwlaszcza ta mgla, i jeszcze ta "nastrojowa muza" 8)

Jezszcze raz Very Thx All za podpowiedzi.

Te pare ciekawych gierek ktore mi zaproponowaliscie, powinno mi starczyc na jakis czas 8)

Czyli tak bede szukal : AVP2, MOHAA, The Thing, No On Lives Forever, Blood Rayne.

Napierdzielanek na PieCa nie lubie, takze sportowych (tylko siakes wyscigi, i to offroad-y najlepiej :D)

Nie moge sie przekonac do FAKK2, zassalem demko, ale ................ mimo ze podobne do onegdaj lubianej panny :Lary C to cos jest IMHO nie tak :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym polecal "The Thing". Bardzo fajna gierka FPP. Juz w AVP2 model postaci byl bardzo dopracowany, renderowane w czasie rzeczywistym filmiki- przerywniki. W Thing model np. twarzy normalnie mnie powalil - ladna animacja mrugania, ruszania oczyma, ustami itp - twarz dopracowana duuuuuzo lepiej niz w AVP2. Jesli chodzi o klime to jest wypas - Scenariusz pisal Carpenter (jakkolwiek to sie pisze)  o ile sie nie myle.

 

Jesli chodzi o wypowiedzi przedmowcow: AVP2, M.O.H.A.A, bardzo dobre gierki, w obie gralem bardzo dlugo i rowniez polecam na dlugie zimowe wieczory przy zgaszonym swietle i dobrym naglosnieniu 5+1 :)

 

pozdro.

Zobacz twarz w NOLF 2. Nawet galki oczne sie poruszaja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To reed:

Faktycznie chodzi mi o tego Carpentera, coprawda nie kojarze tych starych filmow, ale Johny Carpanter vapires wuidzialem :). Dorwalem sie dzis do THE THING - giera calkiem przyjemna, puki co pogrywalem w pracy na kompie klienta - mial pirata tam zainstalowane :P A tera kumpel mi przynius moja wlasna "orginalna" wersje :) Just from imesh :P Co do avp2 hmm gierka juz troche ma, ale ogolnie rzecz biorac uwazam ja za dosc dopracowana graficznie.No nic, lece pykac w thinga :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cos w stylu max payna hmy...

1.mark of kri(nie ma pistoleto ale za to jest miecz ,luk,dzida i zajebioza topor tnacy wszystko na kawaleczki a przy kombach jest okolo 3 na karzda bron zakonczenie czy tez dobicie odbywasie w bulet time wart to zobaczyc)

2.syphon filter(stary,brzytaka grafa ale zato jary jak cholera)

3.MGS(moze ty nie pasuje ale warto go wsadzic)

4.Tenchu(tez nie pasuje bo to skradanka ale za to jaka skradanka,czekam na 3 czesc)

5.hitman 2(gra warta zachodu,dwa pistolety rulez forewer)

 

Jak sobie cos jeszcze przypomne to dodam :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...