Skocz do zawartości
Worms14

Epox 9NDA3-nForce3 + AMD Athlon 64 3000 Winchester (0.09)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Postaram naświetlić nieco temat. Będę odpowiadał od końca (tak dziwnie :) )

 

victor89

Płyta Gigabyte to jest jedna z wielu pomylek na socket 939 jeśli chodzi o podkręcanie. Nie polecam. Co do MSI - niestety, ale nie miałem jeszcze w rękach.

 

 

turtles5

Epox 9NDA3+ pomimo iż płytka dobra, nawet powiedziałbym dość dobra, to jednak są od niej lepsze i do dużo lepsze i do tego w podobnej cenie. Przeciez ten Epox ma do ustawienia raptem cztery timingu plus command 2t. Dla mnie bezsens.

 

 

Hanu

Powiedz mi gdzie takie niskie HTT uzyskują? Ja mam tego Asusa i jadę aktualnie na HTT 270. Jak miałem pożyczone pamiątki to leciałem na 281 (ich granica). Oczywiście synchronicznie, bez obniżania mnożnika.

 

 

majkel84

Witam Cię :)

Kurcze rozumiem, że miałeś nie jednego Asusa w ręku, ale powiem Ci szczerze. Jak od roku się bawię różnymi Asusami (P5GD1; P5GDC Deluxe; P4P800; P4C800; A8V Deluxe) tak każda oferuje bardzo, ale to bardzo duże możliwości overclokingu. Owszem nie oferuje napięć na pamięci typu 3,3 V ale 2,85 zawsze mamy :) i w porównaniu do innych płytek (nie DFI) nie jest gorsza.

Pozdrawiam serdecznie :)

 

 

moll47u

Recenzja Epoxa 9NDA3+ na serwisie In4 jest "fajna" :)

MIałem dokładnie tą samą sztukę Epoxa w rękach i powiem tak: FSB jakie osiągnąłem to 282 - choć niestabilne ale to wina pamięci - nie interesowało mnie taktwoanie asynchroniczne pamięci i procesora.

 

 

Co do Abita - narazie pozostawiam bez komentarza. Miałem dwie sztuki (myślałem, że jedna była uszkodzona) - okazało się, że "ten model tak ma" HTT 240 praktycznie nie do przekroczenia. Duże problemy z większą ilością pamięci jak 256 MB. Bezsens :(

 

Dla pozostałych osób oraz dla tych cytowanych pozostawiam linka do mojego mini-arta na temat płytek pod AMD Socket 939. W najbliżsyzch dniach będzie ich (płytek) nieco więcej.

http://www.egielda.com.pl/?a=10&id=107

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hanu

Powiedz mi gdzie takie niskie HTT uzyskują? Ja mam tego Asusa i jadę aktualnie na HTT 270. Jak miałem pożyczone pamiątki to leciałem na 281 (ich granica). Oczywiście synchronicznie, bez obniżania mnożnika.

A powiedz no kolego dokładnie jaki revision? Pewnie masz 2.xx, bo sorki , ale na 1.02-1.04 jest to niestety nieosiągalne (a przynajmniej ludziom na xtremesystems to się nie udało...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Hanu

Powiedz mi gdzie takie niskie HTT uzyskują? Ja mam tego Asusa i jadę aktualnie na HTT 270. Jak miałem pożyczone pamiątki to leciałem na 281 (ich granica). Oczywiście synchronicznie, bez obniżania mnożnika.

A powiedz no kolego dokładnie jaki revision? Pewnie masz 2.xx, bo sorki , ale na 1.02-1.04 jest to niestety nieosiągalne (a przynajmniej ludziom na xtremesystems to się nie udało...)

mam 2.0

no fkat tamtych nie mialem. Ale mowa jest tutaj raczej o nowych płytach a nie o tych, których w Polsce praktycznie nie było. Przynajmniej ja się z takimi nie spotkałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja tez mam ta plyte EPOX 9NDA3J polecam wszystkim .Jeszce nie przylepilem tych malych radiatporkow a juz tak sie dobrze kreci . BIOS mam najnowszy dzis flashowalem z pod windowsa .VINICE3000+ na 300x9 na 1,35v i 322x9 na 1,55 na powietrzu . Plyta to EPOX 9NDA3J .Mialem Abita AV8 ale padaka na abicie uzyskiwalem 250x9 . Co wy o tym myslicie dobry wynik ?Dodam ze na codzien pracuje na ustawieniach 300x9 i nie mialem zadnych resetow czy zwisow .

 

Pozdrowiam

 

link 1 300x9 http://www.diabel.kg.net.pl/download/test.JPG

 

link 2 322x9 http://www.diabel.kg.net.pl/download/test2.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...