Skocz do zawartości
Gość

Lord Of The Rings - The Battle For Middle Earth (c) EA

Rekomendowane odpowiedzi

wiem , ale miałem nadzieje , że ktoś napisze czy jest jakiś patch jak bywało wcześniej w innych grach....

 

...niepotrzeaba odrazu walić głową w mur....tylko pomyśleć samemu albo nie odpisywać.

1349765[/snapback]

:mur: - poniewaz zadajesz pytanie, a w kolejnej linijce sam sobie na nie odpowiadasz. kup oryginal to sobie pograsz bez problemu, gra warta swojej ceny jak najbardziej!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i pokusiło mnie na zakup LOTR`A. Zadowolony przybyłem do domu, instalka, gierka wstaje i D.U.P.A (dręczący upadek programu analizowanego).

Gra w menu, lub podczas ładowania kampanii wyskakuje do pulpitu. Pojawia się okienko z debuggerem "acces violation" 0x000000009 wywala się game.dat.

reinstal windy nie pomaga, gry także.

Sprzęt jak w podpisie, sterki Omegi na Cat 4.12, najnowsze sterki realteca do muzycznej no i Winda z Sp2.

Szukałem na zagranicznych forach, ale mój inglisz pozostawia wiele do życzenia.

Pomóżcie zanim mnie krew zaleje i walne płytką w ścianę :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sp2 nic nie zmienia. Takie same efekty, czyli wyskok do pulpitu :angry:

Dorwałem plik game.dat z wersji no-dvd, efekt nadal ten sam. Z tego co zauważyłem na zagranicznych forach, to większość przypadków z tym problemem ma zbliżony config, czyli A64 + NForce.

EA doradza wymianę sterowników na najnowsze (takowe właśnie mam)

Mam zainstalowanego Patcha wer 1.01, szukałem 1.02 bo ponoć jest, ale nie znalazłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzę jeszcze czy to nie wina Omeg, pociągne najnowsze Catalysty z ATI i zobaczymy.

Apropo Catalystów i Control Centera. Jak na stałe wyłączyć klawisze skrótów, wyłączam w opcjach a po restarcie znowu działają. :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elo

ma ktoś z was save-a z gry zapisanej tuż przed bitwą pod Minas Tiris

Jak go ktoś ma lub wie gdzie mozna go ściągnąć to bede wdzięczny za odpowiedz...

Pozdro

1540945[/snapback]

ja mam tego save'a (zapis na samym początku misji minas tirith) podaj maila to ci spróbuje przesłać spakowanego

a tak na marginesie to są w ogóle jakieś kody do tej gry ?

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SIemka.Mam zamiar sobie kupić orginał Miidle Eartha,możecie dac jakiegoś linka gdzie jest najtaniej w sklepie internetowym?Szukam ale,nigdy nie moge emic pewnosci ze dobrze trafilem,z góry thx.

 

 

EDIT.

Ok ,juz kupiłem przez allegro nówke sztuke,za 77 zeta ,+ do tego EARTH 2160,oj będe katował,będe :lol:

Edytowane przez Gosu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś życzliwy mógłby mi przesłać savy do tej gry? Znalazłem sposób na zwiększenie limitu command points i chciałbym dokończyć grę, którą zarzuciłem z powodu zbyt niskiego limitu. Prosiłbym o kontakt przez PW. Byłbym bardzo wdzięczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość robot

jakas lipna ta gra , zero orzbudowywania bazy itp , wszystko na talerzu , zbieranie surowcow tez jakies takie proste - grafika fajna ale gra taka raczej latwa , malo jednostek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Czy Wy również macie przy ustawieniach 1024x768 i reszcie ustawień na max spadki do kilkunastu klatek?

To już na moim radku 9800Pro lepiej mi to chodziło.

I dlaczego nie ma rozdziałki 1280x1024???

 

Z góry thx za odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WItam.Mam orginalną wersje,w końcu kupiłem,i...wie ktoś czy jest jakiś NO CD patch,zebym nie musial katowac płytki DVD?Mam zupdatowaną wersje do 1.02 i cchce grac po necie.A mam zamiar katowac tyle,ze DVD mi pęknie :D hehe.Pozdrawiam,mam nadzieje ze znajdzie się cos,to nie jest pytanie o cracka ani nic.

 

UPDATE

K jego mać!!!Gram sobie na necie i cżesto mi wyskakuje ta tabelka z debu error,co za shit!!nie ma na to jakiegos sposobu??No wygrywam z typem a tu nagle mnie wywala.. :mur: Rozne ustaweinia sprzetu testuje,nie ma roznicy,zawsze mnie wywyala raz po dwóch godzinach,raz po piećiu,raz po 30u minutach itp.Tyle kasy w błoto poszlo... :mur: EA jaja sobie chyba robi...

Edytowane przez Gosu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś życzliwy mógłby mi przesłać savy do tej gry? Znalazłem sposób na zwiększenie limitu command points i chciałbym dokończyć grę, którą zarzuciłem z powodu zbyt niskiego limitu. Prosiłbym o kontakt przez PW. Byłbym bardzo wdzięczny.

hej

jaki jest ten sposób na zwiększenie limitu command points ? z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chętnie bym zgrał ale demo 1,3gb trochę odstrasza, nawen na moim łaczu nie chce mi sie tego sciagać, przecież to katastrofa zeby takie duze demo wypuścić, ale z tego co widziałem na screenach to graficznie jest przecudne i grywalność też pewnie będzie niezła (tak jak w pierwszej części)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakos niemoge znalesc tematu o BFME II wiec napisze tutaj. Gral juz ktos w demko? jak wrazenia, jak chodzi itp. mogly ktos cos napisac ? :-)

ano jedna rundka w skirmish. na r9000 1024x768 wszystko na max i granie cos pomiedzy 8-25fps :) ogolnie mi osobiscie jakos bardziej przypadla II (z zapowiedzi i demka) do gustu niz czesc pierwsza. zobaczymy jak pogram dluzej, ale zapowaida sie imho bardzo ciekawie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kilka screenów

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

Gra spoko...mało grywam w RTS'y ale coś czuję że poświęcę trochę czasu na tą grę...

 

ps...większego dema chyba nie widziałem...2GB na hdd...:huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...