Skocz do zawartości
Gość

Lord Of The Rings - The Battle For Middle Earth (c) EA

Rekomendowane odpowiedzi

siema juz bylo cos o wymaganiach ale ja chcialbym was jeszcze sie zapytac bo nie wiem czy wykladac kase na ta gre na moim sprzecie a wiec oto on athlon 1700xp+ 2x256 ramu radek 8500 i czy w miare bede mogl na tym pograc nie ma mowy o najwyzszych detalach ale zeby tak ze chociaz bylo w miare (nie bolaly oczy) i nie bylo chrupania za duzego i tych zwolnien z gory dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja ze swojej strony moge dodac ze w bitwie o helms deep mialem fajna (w zaleznosci kto i jak interpretuje to slowo ;) sytuacje, wytrzymalem te 10 minut.. flaga ladnie "przeleciala" po ekranie...i mowie "patrz, bocian..jestesmy uratowani..." a tu co? sam gandalf i eomer...i zadnego innego czlonka (kawalerii oczywiscie)... i tak ganialem dwoma bohaterami i rozwalalem te dwa obozowiska isengardczykow i cala ich reszte (dosc pokazna) armii.. zajelo mi to kolo 3-4 godzin... fajnie, co nie?

a tak na marginesie to zna ktos rozwiazanie na zolwie tempo tej gry, o czym byla juz wzmianaka w niejednym poscie... strasznie wydluza to dlugosc rozgrywki...i co za tym idzie jest irytujace...

gram na sempronie 2100+ z magistrala zwiekszona na 200mhz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@martink: trza bylo ruszyc ta armie lucznikow z Helmowego Jaru. U mnie po tych bodajze 13 czy 15 minutach przybyl Eomer, Gandalf (na habecie) i 65 jezdzcow i 10 lucznikow :) Zrobilem mala masakre ;)

Jesli chodzi o zolwie tempo rozgrywki to jest to kwestia sprzetu jaki kto posiada. Taki juz ten engine jest, z C&C: Generals bylo dokladnie to samo i nie da sie tego naprawic, chyba ze unowoczesnisz sobie sprzet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo jestem mało kumaty albo ta gra jest zepsuta ... czy ktoś mógłbym mi powiedzieć jak zrobić taką formacje ( dokładnie koła ) jak na tym filmiku ? W ogóle ten śmieszny pan mówi że jest cała masz różnych formacji i taktyk a tu jedyna taktyka jaka jest to albo linia albo zwarcie ( lub linia - klin dla kawaleri ), dotego złączysz dwa oddziały to juz wogóle nie ma żadnych formacji :(

adres filmiku .... ( mniejwiecej po śodku )

http://www.eagames.com/official/lordofther...ol%203&resID=lo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest świetna. Przeszedłem obie kampanie, dobrych i złych, obie strony konfliktu mają specyficzne dla swoich ras oddziały i technike walki, całkowicie inaczej gra sie np. rohanem a mordorem. Tego LOTRA polecam wszystkim, a takie bitwy jak Helmowy Jar albo Minas Tirith.. (po obu stronach konfliktu), są zrobione genialnie :-)

 

Pozdrawiam, shadow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wina 2000 + sp4 i gra nie chce mi sie uruchomic u kumpla na xp dziala bez problemu....co jest czy gierka nie dziala z 2000, a jezeli tak czy jest jakis patch poprawiajacy to ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co mam catalisty 4.2,gierka piękna... działa w 1024#DETALE HIGH I WSZYSTKO CO MOZLIWE +aa x4 i aniso x4 poziom FPS stale 30,przeszlem przed chwilka obrone helmowego jaru i tam pare razy spadły EfpE eSy:)do 22 ale tak wogole to dobrze chodiz:p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy mógłby ktos powiedziec czy ma podobny problem ja ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: włancza</span>m gre i po 5 min nikt mnie nie atakuje a tu game over moze cos zwiazane z wersja piracką gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy mógłby ktos powiedziec czy ma podobny problem ja ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: włancza</span>m gre i po 5 min nikt mnie nie atakuje a tu game over moze cos zwiazane z wersja piracką gry

1311060[/snapback]

Edytuj posta bo zaraz banana dostaniesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy może mi ktos powiedziec gdzie sa opcje dotyczące AA i ANISO .Gram na sprzęcie takim jak w opisie i nie jest za ciekawie. Wyczytałem że to wina engine'u ale bez przesady...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja na 2000+, 512ddr, r9100 gram w 1024x768xAniso16x i wsio max i sie nie tnie :D dziwny engine :P jedynie gdy jest totalna rzez to gra ma tendencje by zwolnic, ale nigdy nie tnie :) teraz 2 dni nie mialem neta i gralem w potyczki :> lacznie 21h :P to poza CODem moj rekord :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no gra niestety wymaga wiecej niz 512 ramu żeby fajnie chodzic ;]

ja właśnie przeszedłęm ciemna strona.. dobra juz wczesniej.. wiec spokojnie moge odinstalowac :D

warta kaszki =)

ale balrog jest przegiety khekhe :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

noooo Balrog madafaka jeden :P gralem rohanem 200 panow na konikach w tym 80 lucznikow i Balrog pojawil sie idealnie pod nimi gdy sobie galopowali do zamku wroga i przezylo... 24 chlopa :| reszta odlaciala w roznych kierunkach :( ale mi szczeka opadla... wszystkie ulepszenia, wszyscy mieli 10 level i ich zabil samym pojawieniem sie :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy może mi ktos powiedziec gdzie sa opcje dotyczące  AA i ANISO .Gram na sprzęcie takim jak w opisie i nie jest za ciekawie. Wyczytałem że to wina engine'u ale bez przesady...

1311759[/snapback]

 

Opcje grafiki -> ustawienia własne -> tu pojawi się nowy ekran z ustawieniami Anizo itd...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cze , a ja mam taki problem , że jak chce grać w lanie to wywala mi że twój serial jest już używany i z gry w lanie nici .

Gra oryginalna inaczej  :lol:

1348952[/snapback]

:mur: :mur: zanim cos wiecej napiszesz pomysl :mur: :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem , ale miałem nadzieje , że ktoś napisze czy jest jakiś patch jak bywało wcześniej w innych grach....

 

...niepotrzeaba odrazu walić głową w mur....tylko pomyśleć samemu albo nie odpisywać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...