Skocz do zawartości
Mazder

PlayStation 2 + PC?

Rekomendowane odpowiedzi

Postanowilem zafundowac sobie (taki maly prezent dla samego siebie) PS2! Przekonala mnie do tego mozliwosc odtwarzania filmow DVD na tejze konsoli. Niestety najwiekszy i najlepszy telewizor w domu przez caly czas okupuje matka na zmiane z babcia, to chcialem sie dowiedziec, czy konsolke mozna podlaczyc do komputera z karta posiadajaca Video IN?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej byłoby usnąć Mamę i Babcię z przed telewizora, ale jeśli twierdzisz, że to byłaby MISSION IMPOSIBLE :D . To możesz podłączyć pod karte tv lub jakos pokombinować i podłączyć do monitora(są chyba nawet jakieś przejściówki).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postanowilem zafundowac sobie (taki maly prezent dla samego siebie) PS2! Przekonala mnie do tego mozliwosc odtwarzania filmow DVD na tejze konsoli. Niestety najwiekszy i najlepszy telewizor w domu przez caly czas okupuje matka na zmiane z babcia, to chcialem sie dowiedziec, czy konsolke mozna podlaczyc do komputera z karta posiadajaca Video IN?

Jak chcesz na tej konsoli tylko filmy DVD oglądać i to na monitorze, to lepiej kupić odtwarzacz DVD (inna sprawa, że kompa można też do telewizora podłączyć).

 

W twoim przypadku możesz kupić DVD, a resztę kasy przeznaczyć na upgrate komputera (bo masz już troche słabego jak na te czasy).

 

No, chyba że chcesz z grami również przerzucić się na PS2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz na tej konsoli tylko filmy DVD oglądać i to na monitorze, to lepiej kupić odtwarzacz DVD (inna sprawa, że kompa można też do telewizora podłączyć).

PS2 kupuje glownie dla tego, ze zachwycilem sie grami na te konsole, kiedy bylem u jednego z kumpli. Kocham miedzy innymi serie Final Fantasy a kolejne czesci powstaja tylko na konsole. Lubie czasem komus skopac dupsko i tutaj Tekken jest idealny. Sa tez inne gierki a wiekszosc z nich posiada tez wspaniala grafike.

 

Odtwarzanie filmow na DVD to tylko przy okazji a wtedy matka zwolni mi TV, bo sama tez chetnie obejrzy.

 

Grac niestety bede musial na monitorze komputera, bo na takie "marnowanie czasu" matka z babcia nie opuszcza siedliszcza :(

 

A komputer bede modernizowal, bo napewno z niego nie zrezygnuje. Na konsolki nigdy nie bedzie takich wciagajacych gier, jak Morrowind. Internetu tez predko do PS nie podlacze a filmy jakos musze zasysac.

 

Tak wiec wracamy do mojego pytania. Czy przez Video-IN w karcie graficznej typu ATi All-in-Wonder mozna podlaczyc konsolke (oba sprzety posiadaja wejscie lub wyjscie S-Video). Nie chodzi mi o podlaczenie komponentowe (RGB), bo do tego rzeczywiscie potrzebny bedzie wspomniany VGA box a z czyms takim sie jeszcze nie spotkalem, nie wiem jak to zrobic ani tym bardziej, ile to kosztuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyne 58$  8O  Tania ta przyjemnosc  :? 

 

Gdzies w Polsce mozna cos takiego dostac?

Na zdrowy rozsądek, jeżeli karta ma takie samo wejście Video, jakie wyjście ma konsola, toi znaczy, że będzie działać. Poza tym zawsze można sprawdzić :lol: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...