Skocz do zawartości
marcellus

Call Of Duty - Rozgrywki Tweak.pl

Rekomendowane odpowiedzi

hyh no to trzeba pozasysac mapki :) no i je poznac ;/

1230228[/snapback]

no troche za duzo tych dodatkowych map, ale to fajny serw. CKR mod daje rade. Dla zainteresowanych:

 

ajpi TactOps: 217.153.86.86:28990

 

mapy do zassania na stronie tactops.cal.pl w dziale download B)

 

no to do zoba na polu bitwy!

 

ole!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mapy do zassania na stronie tactops.cal.pl w dziale download  B)

1230367[/snapback]

no wlasnie, ale sek w tym ze strona nie dziala, a download w grze tez nie bo chyba tak jest skonfigurowany ich serwer by tylko ze strony sciagac mapy :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Viaduct R2, FalaiseFinal, Portvillage, Omahabeach_final, Arnhem, mp_offensive, Vieuxville, Townvile_beta, oase, german_town, Arkov, Arcville, second_coming, Stanjel, Farm2, Streetwar

 

Cos w ten desen :rolleyes: chociaz nazwy spisywalem od siebie z Main z Koda, takze nie wiem czy znajdzies wszystkie na codfiles :? :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to dzis moze sie nas nazbiera :D ja wlasnie zasysam mapki :> ale niektore trudno znalezc :/

 

edit: http://www.gameserverplus.com/webmanager/v...a=98&subarea=99 tu sa chyba wszystkie potrzebne mapki, ktore wypisal Cubante :)

Edytowane przez Powerslave

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arcville, Arkov, Farm2, German Town, Omaha Beach Final, Stanjel, Oase, Portvillage, Second Coming, Falaise Villa Final, Wolf Square Final, Nuenen, Viaduct R2, Offensive, Streetwar, Townville Beta

 

to są mapy z servera TO!! troche duzo, ale niektore sa naprawde fajne np: Farm2 oraz bardzo ladna mapa Viaduct R2

 

SSAJCIE JE I GRAMYYYYY!

 

a co do foty aresa - LUL!! :lol:

 

ole!

Edytowane przez najdroch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde lagi mam, bo nie mam tego portu odblokowanego :( ale napisalem maila do admina i jak odbierze dzis to moze jeszcze dzis bede mial odblokowany to sobie poszpilamy :D

 

to o ktorej sie zbieramy na TO ?

Edytowane przez Powerslave

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...