Skocz do zawartości
marcellus

Call Of Duty - Rozgrywki Tweak.pl

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich po dluzszym czasie... dokladnie mnie nie bylo 20 dni :| plyta mi padla, ale teraz mam asusa i tez nie jest za dobra ;/ czekam na nagly przyplyw gotowki i claego kompa se wymienie, a teraz w tej plycie nie mam dzwiekowej, co sprawia iz nie moge w cod'a, wiecie moze jak to "ominac" bo bez glosu wytrzymam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na przykład 1361951[/snapback]

takie rozwiazanie to ja wiem od poczatku :mur: :mur: i karte bede mial moze dopiero za tydzien, a nie dosc, ze kompa nie mialem 20 dni to teraz bede musial jeszcze czekac 7 dni na dzwiekowa ;/ ...

 

eeee tam Maly zadna wymowka :P ja gralem blisko 2 tygodnie calkowicie bez glosu :D

1362014[/snapback]

jezeli grales, to powiedz jak :>? pewnie miales wylaczone glosniki i tyle... :blink: :D ? czy serio bez karty grales :blink: <_< ? to powiedz jak :lol: :blink: :rolleyes: B) to moze zaczne ciebie lubic wtedy... B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak gralem jak spalilem dzwiekowke na mobo :D

Da rade grac.

Moze troche glupio jak nagle wybucha obok granat, ale da sie jakos zdobywac fragi

1362358[/snapback]

no, ale co normalnie wchodzisz do gry i grasz...? :blink: bo u mnie blad confingu... i dup*... nie moge... czy jest to moze wina tego, ze kopiuje confing, na ktorym gralem na starej plycie :D raczej nie? :? to co jakas komenda, program? co...? i jak...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jonathanku - przyjąłbyś mnie do TT? pogrywam dośc długo w CoD'a, więc możesz spytać Saracena lub Junkersa czy dobrze mi idzie  :wink:

 

fajnie by było grać pod sztandarami Tweaka B)

 

PS. TT| POWER ! ! !    :D

1347974[/snapback]

BUHAHAHAHA... no nie... hmmm no to TAK:

*1 nikt ci nie dal odpowiedzi na to pytanie, a ty tutaj sie lizesz i odrazu chcesz byc w TT......:| dobra... super.... i co ....

*2 ty myslisz ze jak na TO1 pograsz 2-3 tygodnie... to odrazu ciebei wezma do TT :| :rolleyes:

*3 najperw znajdz poparcie u doswidczonych graczy z TT (najdroch, osek, jonathan, gnz, nie wiem takich co sa w TT od poczatku) a nie jakiegos saracen'a.... boze...;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezeli grales, to powiedz jak :>? pewnie miales wylaczone glosniki i tyle...  :blink:  :D ? czy serio bez karty grales :blink:  <_< ? to powiedz jak  :lol:  :blink:  :rolleyes:  B)  to moze zaczne ciebie lubic wtedy... B)

1362341[/snapback]

heh jak to jak? nie mialem przez co sluchac, bo zrypal mi sie kabel od wiezy (przez wieze wsio slucham co leci z kompa), a sluchawki ogolnie byly do 4 liter, zreszta teraz (miesiac temu gdy jeszcze mialem pingi :P) czesto gram z wlaczona muza wiec zdarza mi sie nie uslyszec paru rzeczy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co jest M@ły ? mścisz się za to, że pojechali cię na TO za szczeniackie zachowanie? dla twojej informacji: w TT jestem i gram na pewno lepiej od ciebie

poza tym nie chce mi się wdawac z toba w takie głupie pyskówki, idź się wyładować w CoD'zie a nie na forum

Edytowane przez sailence

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh jak to jak? nie mialem przez co sluchac, bo zrypal mi sie kabel od wiezy (przez wieze wsio slucham co leci z kompa), a sluchawki ogolnie byly do 4 liter, zreszta teraz (miesiac temu gdy jeszcze mialem pingi :P) czesto gram z wlaczona muza wiec zdarza mi sie nie uslyszec paru rzeczy :)

1362832[/snapback]

 

bylem na 99% pewny, ze mi tak napiszesz.. :angry: :huh: ja chce sie dowiedziec czy idzie jakos "obejsc" to, iz cod wywala mnie za to, ze nie mam dzwiekowej, poniewaz musi na poczatku zaladowac dzwieki, ktore sa w grze... :huh: :mellow: :blink: i idzie <_< :mur: :mur: to jakos zrobic?

 

 

co jest M@ły ? mścisz się za to, że pojechali cię na TO za szczeniackie zachowanie?

1363021[/snapback]

yhy, ze niby ja jak szczeniak sie zachowywalem :blink: , ja tam szukam ludzi, ktorzy sa nie powolani do posiadania rcon'a na TO, i mi tutaj niesap chlopcze...

 

 

dla twojej informacji: w TT jestem i gram na pewno lepiej od ciebie

poza tym nie chce mi się wdawac z toba w takie głupie pyskówki, idź się wyładować w CoD'zie a nie na forum

1363021[/snapback]

jak bys byl chociaz pol-inteligentny to zauwaz, ze nie moge grac w cod'a...

 

ehhh - Polska inteligencja.... - wyzywanie od czieterow...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*2 ty myslisz ze jak na TO1 pograsz 2-3 tygodnie... to odrazu ciebei wezma do TT :|  :rolleyes:

do dziś mam w pamięci słowa twina na TS jak powstało TT ;]

 

"no k*rwa przecież nie będe grał z takim samym tagiem jak nunio" munio czy jak mu tam było ;]

 

wszyscy wiedzą jak było - grało z tagiem <tweak> 40 osób i dawał go każdy kto chciał - TT powstało by sie odciąć i stworzyć coś nowego , małego "przypominającego" klan ;]

 

teraz dzieje sie to samo ...

 

TT nie ma i równie dobrze niech se tadzą tag FF ... wali mnie to po całości ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do dziś mam w pamięci słowa twina na TS jak powstało TT ;]

 

"no k*rwa przecież nie będe grał z takim samym tagiem jak nunio" munio czy jak mu tam było ;]

 

wszyscy wiedzą jak było - grało z tagiem <tweak> 40 osób i dawał go każdy kto chciał - TT powstało by sie odciąć i stworzyć coś nowego , małego "przypominającego" klan ;]

 

teraz dzieje sie to samo ...

 

TT nie ma i równie dobrze niech se tadzą tag FF ... wali mnie to po całości ;]

1363320[/snapback]

no jo tez prawda... B) :rolleyes: no, ale sa jakies prawa :D chodzi mi tutaj, ze jak koles se walnie taga, to nic mu nie mowic... :? ? dobra z reszta ja tez jestem sobie taki "lewy" TT... bo kiedys to byl sklad, a teraz sobie wszyscy daja TT i maja w 4 literach wszystko... :mur: no, ale luzzz....

 

P.S. gonzo - wiesz moze jak mam to zrobic :huh: to znaczy czy moge grac w cod'a beza dzwiekowej... :blink: ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bylem na 99% pewny, ze mi tak napiszesz.. :angry:  :huh: ja chce sie dowiedziec czy idzie jakos "obejsc" to, iz cod wywala mnie za to, ze nie mam dzwiekowej, poniewaz musi na poczatku zaladowac dzwieki, ktore sa w grze... :huh:  :mellow:  :blink:  i idzie  <_<  :mur:  :mur: to jakos zrobic?

1363266[/snapback]

a jak mialem napisac jesli tak bylo? :)

sprobuj wylaczyc dzwiek w windowsie moj komp/menedzer urzadzen/... moze to jakos pomoze lub poszukaj w necie komend na wylaczenie dzwieku, jakas taka powinna byc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yhy, ze niby ja jak szczeniak sie zachowywalem  , ja tam szukam ludzi, ktorzy sa nie powolani do posiadania rcon'a na TO, i mi tutaj niesap chlopcze...

Tia.... tyle tylko ze by sie jeszcze przydała wiedza o najwazniejszych komendach w konsoli (np. do zmieniania trybu gry itp....) bo korzystanie z Rcon4CoD kazdy dekiel umie...

 

Co do znaku firmowego TT: czy jest az was tak juz duzo?? Z tego co widzialem to: Najdroch, Jonathan, GnZ, Saracen, Junkers, Sailence i.... jeszcze ktos tam był.... czy nawet 2 osoby :D Wiec tak dłuzo osób nie uzywa jednak waszego Tagu...

 

Ostatnio plagą stało się urzywanie Tagu Bmf`u.... jednego mam nawet fragment guida... do wglądu oczywiscie... Ktos zainteresowany jest?? :P

 

Ps: kto ma pozyczyc laptopa (p200) max na miesiąc?? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak mialem napisac jesli tak bylo? :)

sprobuj wylaczyc dzwiek w windowsie moj komp/menedzer urzadzen/... moze to jakos pomoze lub poszukaj w necie komend na wylaczenie dzwieku, jakas taka powinna byc

1363427[/snapback]

hmm watpie, ze jak cos w systemie zmienie to bedzie ok, bardziej bym stawial na cod'a... w systemie sie juz bawilem i bawilem... i nic..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema jelenie:D

gonzo ma racje! TT| stalo sie marka B) i wszyscy chca nagle grac:|

bleeee

teraz juz nie ma dawnego TT|! zostal tylko tag... ja sie do niego przyzwyczailem i z nim gram. Pewnie tak samo jest z dzonem i reszta cycow a druzyny all stars

 

--->

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale mnie zaraz m@lutki wkurzysz... wyzywałem cię od cheaterów? nie, więc czemu mi to zarzucasz? tak lubisz kłamać i zmyślać?

 

co do mojej inteligencji to do oceniania jej tobie tu dużo brakuje chłopczyku

 

bez dźwięku doskonale mozna dać sobie radę, tylko trzeba ciut pomysleć, jeżeli zależy ci na nim aż tak bardzo co jest naturalne, to wystarczy kupić zwykłego SB live choćby 512 i bedziesz miał dźwięk za kilkanaście złotych i po problemie, a nie w topicu o grach postujesz jaki ty to biedny jesteś bo nie masz dźwięku...

 

do szewskiej pasji doprowadza mnie zachowanie takich ludzi, którzy zachowują się jak szczeniaki i uważają się za Ziooomaaali, że są cool i wogóle spokoo... czyste dresiarstwo i głupota..... wystarczy spojrzec na twoja sugnaturę :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale mnie zaraz m@lutki wkurzysz... wyzywałem cię od cheaterów? nie, więc czemu mi to zarzucasz? tak lubisz kłamać i zmyślać?

 

co do mojej inteligencji to do oceniania jej tobie tu dużo brakuje chłopczyku 

 

bez dźwięku doskonale mozna dać sobie radę,  tylko trzeba ciut pomysleć, jeżeli zależy ci na nim aż tak bardzo co jest naturalne, to wystarczy kupić zwykłego SB live choćby 512 i bedziesz miał dźwięk za kilkanaście złotych i po problemie, a nie w topicu o grach postujesz jaki ty to biedny jesteś bo nie masz dźwięku...

 

do szewskiej pasji doprowadza mnie zachowanie takich ludzi, którzy zachowują się jak szczeniaki i uważają się za Ziooomaaali, że są cool i wogóle spokoo... czyste dresiarstwo i głupota..... wystarczy spojrzec na twoja sugnaturę :lol:

1363795[/snapback]

*1 ja ciebei od cziterow nie wyzywam, BUHEHEH - LOL, OMG, mowie, ze pol inetelingencja to polacy, ktorzy wyzywaja non - stop od cziterow...

*2 jezeli bys byl chociaz troche madry przyczytalbys, ze wlasnie chodzi mi o to ze chce grac bez karty dzwiekowej...

*3 moja sygnatura, jest o wiel, ale to o wiele bardziej zaawansowana, niz twoja "cich, ciach" - OMG , i kto tutaj jest dzieciak... tak lubisz w szachy grac to idz se na wp.pl, a nie w cod'a grasz, moze osiagniesz lepsze wyniki wtedy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

m@ły nie doceniasz szachów... - dla ciebie

ty jesteś jakiś dziwny, obraziłeś mnie mówiąc, że wyzywam wszystkich od cheaterów, a teraz bronisz się w całkowicie inny sposób? poczytaj sobie poprzednie posty to może kiedyś zrozumiesz

 

i własnie jestem dumny z tego, że lubię grać w szachy a nie jak ty: w gierkę na kompie, bo akurat szachy wymagają więcej inteligencji niż CoD

 

a próbowałeś wyłączyć opcje dźwięku w systemie? nie, bo stwierdziłeś że to i tak pewnie nic nie da...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

m@ły nie doceniasz szachów... - dla ciebie

ty jesteś jakiś dziwny, obraziłeś mnie mówiąc, że wyzywam wszystkich od cheaterów, a teraz bronisz się w całkowicie inny sposób? poczytaj sobie poprzednie posty to może kiedyś zrozumiesz

 

i własnie jestem dumny z tego, że lubię grać w szachy a nie jak ty: w gierkę na kompie, bo akurat szachy wymagają więcej inteligencji niż CoD

 

a próbowałeś wyłączyć opcje dźwięku w systemie? nie, bo stwierdziłeś że to i tak pewnie nic nie da...

1363859[/snapback]

jesu! chlopcze ty masz jakies problemy, lub uprzedzenia wobec malych osob...!? chcesz to mozemy sobie na gg sie powyzywac, a nie na forum zaczynasz sie chmurzyc...;/ a od cziterow ciebei lol'ku nie wyzywam.... ja... czy ty tego nie rozumiesz... nie? to nie! nie bede ci tlumaczyl... chodzi o to, ze stwierdzilem, ze polska inteligencja to sa osoby, ktore wyzywaja od cziterstwa takze wez juz sie zamknij!!! :rulez:

 

a co do szachow... - hmmm masz problem, gram w szachy, to znaczy grywalem... ale nie uwazam, zeby szachy byly inteligentniejsza gra niz COD :ph34r: :zonk:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powinien sie tu pojawic moderator i dac wam banany na tydzien moze obaj cos z tego wyniesiecie... to topic o graniu w CoD a nie o waszych durnych klutniach!

1363915[/snapback]

mowisz...? wiemy, wiemy... znaczy sie ja wiem.. :lol: :oops: ale po co te nerwy power :huh: :blink: te rozmowy sa czescia polskiej mentalnosci... takze spoko... :lol:

 

ostatnio serwer swieci pustkami :\

1363921[/snapback]

poczekaj, az ja wejde wtedy bedzie zadyma... :blink: :lol: B) :wink: jak bedziesz chcial odstapie ci pierwsze miejsce... w statach... :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie jestem od rozdawania banow, ale ktos musial cos powiedziec byscie skonczyli sie klucic...

 

wlasnie wyszedlem z TO bo moj ping skutecznie utrudnia gre :/ i fakt TO puste bo wiele osob przesiadlo sie na inny serwer z powodu lagow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...