Skocz do zawartości
marcellus

Call Of Duty - Rozgrywki Tweak.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Złamanego grosza bym Ci nie dał :) Grasz gdzies ?

1539774[/snapback]

pfff, i co myslisz ze cI odpisze? heh najpierw nasmrodzisz malolacie na forum, rzucasz sie, a teraz ja mam z tOBA grac - lol...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj a raczej wczoraj TT w skladzie (Saracen , Tom i ja ) Gralo spara z ss chłopcy dostali w dupę i poszli się wstydzić ;) bylismy bez TS bez niczego zero ustalonej taktyki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj a raczej wczoraj TT w skladzie (Saracen , Tom i ja ) Gralo spara z ss chłopcy dostali w dupę i poszli się wstydzić ;) bylismy bez TS bez niczego zero ustalonej taktyki :)

1540271[/snapback]

omg czy ciebie pogielo tanaka?! albo miales za male okulary...jeden z naszych mial caly czas laga, takze gralismy 2 on 3... a oni sikaja w gacie ze wygrali spara, omg... saracen i tom, to lamy... nie zdobyli ani jednego fragu... a Tanka... hm widac, ze pro... mial jakies 15/2 takze gral za trzech... i w kazdej rundzie zabijalismy bez problemu saracen i toma, moglo zostac nas trzech ale i tak Tanaka wygral... Moim zdaniem chlopak sie marnuje w TT...Bo jak bylo widac na poczatku, tylko On sie polaczycl, bo saracen i tom pewnie nie wiedzieli, jak sie haslo wpisuje :wink: Takze nie rozumiem podniety Tanaki... spar zostal przerwany kiedy bylo 6 : 3 dla TT, powiedzeniem z mojej strony, "jeden z naszym ma laga, mysle, ze nie ma sensu grac 2on3, takze przerywamy tego spara i zagramy od nowa kiedy indziej" to dostalem odpowiedz "nawet jak bylo was 3 to nie mogliscie sie obronic" -> oO jak moglismy grac w trzech jak nasz trzeci caly czas mial laga... ehh no coment... Tanaka pograj na innych serwach bez mod'a, bo nie dosc, ze sie marnujesz, to nie znasz tajnikow cod'a...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rock the subject ;]

 

Znalazlem na necie wymagania do CoD 2 z Planet Call of Duty:

 

Minimum Requirements

1, 4 GHz Prozessor (Celeron / Duron)

512 MB RAM

ATi Radeon 9200 / GeForce 4

 

Optimum Requirements

2, 5 GHz Prozessor (Athlon XP / Pentium 4)

1 GB RAM

ATi Radeon 9800XT / GeForce FX 5900

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha a Wy sie etraz meczycie jak nie ma TO, mowilem Wam skonczcie z mod'em, ja juz tam nie gram od ho ho, jakies 2 miechy ;] i tylko na polskich bez moda i ja ladnie, nawet prO klan mam juz i ladnie, moze serva bedziemy mieli juz za 3 dni, i do tego sponsorowanego ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yo źą :arrow: jezeli nie przebywasz na testowym, to nie wiesz co to znaczy (Yo ziom) :wink:

 

a oto pare ip:

193.42.218.16:28965

83.175.180.2:28960

81.15.212.6:28960

195.82.184.4:28960

62.111.142.11:28960

83.168.104.86:28960

81.219.104.2:28960

157.158.162.157:28964

83.142.72.8:28960

 

B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam lubie tego moda zagrać... kocham te moje granaty wybuchające w powietrzu ;]

 

Już zaczynam grać na normalnych serwerach, też się da... lecz dla mnie jest za tępa nawalanka, nie to co na sparach. Na TO przynajmniej coś więcej się myśli... zresztą trzeba też się nauczyć normalnie grać, nie na modzie.

 

A TO powinien zostać taki jaki jest, bo ten mod urozmaica grę. Bardzo lubie grać dla zabawy...

 

 

=======

ble ble ble :

=======

 

Dziś pojechaliśmy jakiś #Playboys 21 do 13.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...