Skocz do zawartości
marcellus

Call Of Duty - Rozgrywki Tweak.pl

Rekomendowane odpowiedzi

hehe a pamietasz moje lagi ?:D 999 przez pol rundy a potem zostawalem sam na 5 z pingiem 100-200 :) ehhh co bylo a nie jest nie pisze sie w rejestr

 

jasne ze jestem pro :] chosi mi o to ze nie lubie grac SD bo tam kazdy ma w [gluteus maximus] bombe, wazny tylko frag, no i nie ma ts

1599567[/snapback]

TS zawsze moze byc ;]] Oto to sie niemartw. Jednak duza szkoda ze w CoD nie ma polskich serverów TP (Team play) - przydalo by sie dla takich fragerów co bomby rozbroic nie umieją. Albo jakis mod anty rush (axis`ami) bo przeciez oni mają bronic. - mod taki jest w counter striku ;]]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukamy z johnem 3 ludzi któzy będą na zlocie i mają ochote stworzyć z nami klan by powalczyć tfuuu... wygrać nagrody ;]

 

skill nieważny - szukamy pewniaków którzy sie zjawią

w przypadku większej liczby osób (buehhehe) zrobimy mini-turniej ;]]

 

wymagania minimalne: znajomość map call of duty ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukamy z johnem 3 ludzi któzy będą na zlocie i mają ochote stworzyć z nami klan by powalczyć tfuuu... wygrać nagrody ;]

 

skill nieważny - szukamy pewniaków którzy sie zjawią

w przypadku większej liczby osób (buehhehe) zrobimy mini-turniej ;]]

 

wymagania minimalne: znajomość map call of duty ;P

1600924[/snapback]

a ja chetnie bym sie zmierzyl na servie z kims 1 on 1... Wczoraj gralem z oskiem i dostalem... ale jestem ciekaw jak mi pojdzie z wielkim prO PowerSlev'em i wymiataczem rifla GoNZem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale jestem ciekaw jak mi pojdzie z wielkim prO PowerSlev'em i wymiataczem rifla GoNZem...

1601739[/snapback]

:blink: :blink: przynajmniej pisz poprawnie name pr0 NieDuży

 

edit: zapomnialem dodac ze 1on1 to shit bo tu nie liczy sie co umiesz ale szczescie kto pierwszy kogo zobaczy, 1on1 nawet z monthym remisowalem

Edytowane przez Powerslave

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:blink:  :blink:  przynajmniej pisz poprawnie name pr0 NieDuży

 

edit: zapomnialem dodac ze 1on1 to shit bo tu nie liczy sie co umiesz ale szczescie kto pierwszy kogo zobaczy, 1on1 nawet z monthym remisowalem

1602499[/snapback]

 

No to zagrajcie 1on1 riflami... i tylko nie mowcie to shit bo sie gra na farta... ;]]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukamy z johnem 3 ludzi któzy będą na zlocie i mają ochote stworzyć z nami klan by powalczyć tfuuu... wygrać nagrody ;]

 

skill nieważny - szukamy pewniaków którzy sie zjawią

w przypadku większej liczby osób (buehhehe) zrobimy mini-turniej ;]]

 

wymagania minimalne: znajomość map call of duty ;P

1600924[/snapback]

heheh, ale sprzęciora też kołujecie? :>

a może tak ktoś na kolby zagra?! ;]

bo po tym, jak z tym małym karłem zagrałem.. to mu tylko raz udało się mnie chwycić : D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heheh, ale sprzęciora też kołujecie? :>

a może tak ktoś na kolby zagra?! ;]

bo po tym, jak z tym małym karłem zagrałem.. to mu tylko raz udało się mnie chwycić : D

1603141[/snapback]

I sie doigrales...

 

Co do cod'a, to duzo klanow pada, bo chyba jakas wakacyjna moda. A moze jest to spowodowane nadejsciem cod'a 2..?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duzo klanow PADLO na początku wakacji ;] Teraz to raczej beda sie reaktywowac juz. Zresztą co się dziwic - wakacje są ludzie wyjezdzają, odpoczywają ;] A odn. CoD 2 to raczej nie przeciez ma być dopiero pod koniec listopada ;]

 

 

PS: Dziwny dzisiaj moj qmpel mial przypadek: Gramy sobie, patrze a tu dostal kicka - nie jak zwykle za corrupted files a za pb hacka :blink: Dalem mu swojego pb, zobaczymy czy to pomoze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o wyparcie CoD przez CoD2 to na pewno nie nastapi to zbyt szybko, bo zeby moc pograc w nowa odslone trzeba bedzie miec mocny sprzet, a pewnie z polowa graczy ma sprzet w sam raz pod CoD i nic wiecej :)

 

dlatego klany na bank nie padaja z powodu nadchodzacego CoD2.... czemu konkretny klan nie moze grac w 1 i 2 ?:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a np. dlatego że 2 jest na zupełnie innym silniku i grać sie będzie bardzo ale to bardzo inaczej...

 

odkąd sie wkręciłem w e-sport to testowałem kilka/kilkanaście topowych tytułów MP - z każdej wróciłem do CoD bo fizyka gry mi w konkurencji nie odpowiada ...

 

cod2 przejde pewnie singla i wróce do MP zwykłego cod'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I sie doigrales...

 

Co do cod'a, to duzo klanow pada, bo chyba jakas wakacyjna moda. A moze jest to spowodowane nadejsciem cod'a 2..?

1608602[/snapback]

ja sie nie dogrywam, o cokolwiek ci tam biegło...

 

cod2- przekonany jestem że skopią multi ;/ przykładem może być TO- skąd ludzi pouciekali niawiadomo z jakiego powodu ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na TO juz nie gram od dluzszego czasu... z klanem mamy serwer juz ble ble ble...

 

No i wlasnie naszemu CL siadl HARDWARE BAN... nie wiadomo z jakiego powodu. Koles ma niestety nie orginala...

 

Jest jakis sposob na zdjecie takowego bana?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehehe ;]

kurna, bez jaj- ale ja też gdzieś po miesiąć przerwy wchodze na jakiś serw... i [gluteus maximus]- perlamentry ban?! napewno niesłusznie : >

 

zdjąć się go da oczywiście... tylko jestem abyt leniwy aby poklikać myszką ;) reinstal gry, reset neo... reset kompa... i odpowiedni programik za 5 złoty : P ktos chce? :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...