Skocz do zawartości
v1ru5

Forgotten Realms: Demon Stone

Rekomendowane odpowiedzi

witam, wlasnie pokazala sie taka gierka, third person, taka napierdalanka hack'n'slash z mnustwem ciosow, broni i combosow. Po screenshotach wygląda obiecująco. Ktos juz grał może?

screenshots: http://www.3dgamers.com/screenshots/games/...demonstone/?o=0

trajlery: http://www.gametrailers.com/gamepage.php?id=455

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogralem sobie troche dluzej i coraz badziej mi sie zaczyna gra podobac. Grafika jak na konwersje z konsoli jest całkiem przyzwoita. Gra zaskakuje iloscią ciosów, kombosów i broni ktore dodatkowo mozna dokupowac oczywiscie za kase. Gra sie trzema postaciami, kazda uzywa innych broni, zestawow ciosow i jakis unikalnych umiejetnosci specjalnych. W sumie jest tego do kupienia kilkadziesiąt rodzajów licząc uzbrojenie, pancerze, ciosy i ataki specjalne. Niektore rzeczy są baardzo drogie a te unikalne ciosy bardzo efektownie wyglądają. W pozniejszych misjach gramy grupką trzech postaci, z czego dowolnie wybieramy sobie nad którą mamy kontrolę. Dopuszczalny jest team attack ale jeszcze tego nie zaznalem. Jedyny "mankamet" gry to sterowanie, nigdy nie przyzwyczaje sie chyba do kamery ktora nie obraca sie wraz z postacią tylko pokazuje widok z boku albo z różnych dziwnych kątów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Ja ten post napisalem duzo wczesniej niz ty,ale widac ze moderatorzy mnie nie lubia bo np mi dali 3 pkt kary za nic :( ale coz - ciezko jest :P A propo - czemu nikt o tej grze nic nie pisze,czyzby byla tak kiepska czy znow czekacie na mnie ?:):P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

jesli wedlug ciebie hydro 19 grudzien jest wczesniej niz 18 to gratuluje :D (patrzylem specjalnie na daty, w przypadku gdybys mial racje pisalbym w twoim topicu)

Motyw,to dlaczego jak dalem szukanie (dokladnie napisalem tytul) to nic nie znalazlo ?? Cos tu jest nie tak,ale mniejsza z tym :) Ktos juz moze sie wypowiedziec na temat tej gry ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze i nudna, ale załozeniami podobna do Enclave, którą z przyjemnością ukończyłem, poza tym ostatnimi czasy nastąpiła totalna konsternacja na rynku gier i deficyt gier z nowatorkimi rozwiązaniami :( więc trza ciąć w to co jest :) mój "mag" wymięka, wiec jak ktos bedzie wiedział jak ubic tego pająka dajta znać ludzie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Rocca

Gierka zajebista ze swoja prostota, wartka akcja, mila dla oka grafika!! Ogolnie typowy kombajn zbozowy, kos i idz dalej :):) Ogolnei rzecz biorac polecam tym, ktorzy lubia latwo, szybko i przyjemnie :):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...