Skocz do zawartości
lordmistrzbobek

Jaka nagrywarka DVD z obecnych na rynku jest najlepsza?

Rekomendowane odpowiedzi

jakbys przeczytal ostatnie 2 strony tematu to bys wiedzial

masz racje! znalazlem ze jest ciche :wink: benq jest ciche , ale nie wiem jak ciche ???? raz tylko ktoś pisze ze cichszy od liteona :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kilka osob pisze ze jest ciche.

ja napisalem ze jest glosne i na potwierdzenie mam juz 2 opinie uzytkownikow, bo jak sie okazalo moj kolega ze studiow od miesiaca tez ma ta nagrywarke i tez mowi ze jest glosna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kilka osob pisze ze jest ciche.

ja napisalem ze jest glosne i na potwierdzenie mam juz 2 opinie uzytkownikow, bo jak sie okazalo moj kolega ze studiow od miesiaca tez ma ta nagrywarke i tez mowi ze jest glosna.

a znasz coś cichszego i w miare podobne jakościowo? (bo nie wierze ze NEC, możę LG? (choc ja LG nie darze zaufaniem ... ) jest cos jeszcze innego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam problem

szukam czegoś (nagrywara dvd) do 300zł i ma (powinna) ona być lepsze od benq1640(różnica ma być odczuwana przez zwykłego usera, a nie jakiegoś maniaka napędów.Jest wogole sens brać coś droższego do tych 300zł czy tak naprawde nie ma tak dużej różnicy pomiedzy tymi 165zł zapłaconymi za benq niz jakbym kupił cos droższego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko nie benq... jest juz tyle nagrywarek na rynku ktore są lepsze od samsunga czy tez benq(totalne dno), ja osobiscie polecam LG(Hitachi...jakos tak sie pisze)...owszem pierwsze Lg padały jak szkoda gadać ale odkad współpracuje z Hitachi poprostu miodzio mam juz jedna od 3 lat i dodtej pory pali płyty jak głupia......polecam LG bardzo sie zmieniło na pozytywna Strone tego producenta wkońcu to stary GOLDSTAR:) nic dodać tylko polecać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiedziałem to jest moja opinia...kazy z Was ma swoje zdanie i sie tego trzymam (nikomu nie ulizając) kazy ma prawo lubieć to co ma i co mu działa dobrze :> przepraszam ze nie noge cytować ale mam problemy z przeglądarka neta i komp pełen wirusow czekam na 2 dysk az wruci z serwisu :)

Edytowane przez Kaffar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak mozna miec zdanie bez podstawy!!! udowodnij to jakos...miales te nagrywary?? benq padl Ci po 2 dniach??... to ze tak sadzisz... tfuuu wiesz co ja sadze??... benq jest zaj....

 

a cisza jest pojeciem wzglednym... jednym przeszkadza wc, jednym spluczka w toalecie a trzecim sasiedzi jak uprawiaja sex... a innym mikrowela ani odkurzacz nie przeszkadza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slusznie. cisza to pojecie wzgledne. bylem dzisiaj u znajomego i chodzi mu ten sam model ciut ciszej od mojej nagrywarki ale i tak jest glosna. ja nie jestem pewien ale wam chodzi chyba ciszej. kolega ma starego lg chyba 4x i jemu wydawalo sie ze chodzi glosno ale z doswiadczenia musze powiedziec ze tamten lg jest cichy. mam doswiadczenie z nagrywarkami i ta jest jedna z najglosniejszych jak sie rozpedza. normalnie odkurzacz. mialem pewna teorie i wyciagnalem nagrywarke z obudowy i jest lekko ciszej (obudowa musi wpadac w jakis rezonans) ale i tak glosn. jak dla mnie za glosno bo tak mogly pracowac modele sprzed 8 lat (moj pierwszy) ale nie teraz :mur: musze jeszcze sprawdzic czy predkosc nagrywania ma wplyw na glosnosc, bo moze przy mniejszej nie bedzie sie tak rozpedzal i halasowal tylko od razu zwolni i bedzie ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem gadanie ze "LG taka sobie,LiteOn padaka,Benq siada laser" jest troche nie teges.

Czy nie lepiej wygladalo by to tak:

Benqu 1640-siada laser

LiteOn 1693s cos tam cos tam

Samsung bleble

Mnie interesuje konkretny model a nie firma ktora produkuje 20 różnych napedow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszyscy maja takie chore wymagania... to ze mu za glosno, to ze za wolno wypala, to ze nie podaje kawy, itd.... kupcie sobie plextora to bedziecie mieli looz.... i pamietajcie ze jezeli chce sie miec wymagania, to trzeba miec kase...

ps. plextor 740 to benq 1640...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slusznie. cisza to pojecie wzgledne. bylem dzisiaj u znajomego i chodzi mu ten sam model ciut ciszej od mojej nagrywarki ale i tak jest glosna. ja nie jestem pewien ale wam chodzi chyba ciszej. kolega ma starego lg chyba 4x i jemu wydawalo sie ze chodzi glosno ale z doswiadczenia musze powiedziec ze tamten lg jest cichy. mam doswiadczenie z nagrywarkami i ta jest jedna z najglosniejszych jak sie rozpedza. normalnie odkurzacz. mialem pewna teorie i wyciagnalem nagrywarke z obudowy i jest lekko ciszej (obudowa musi wpadac w jakis rezonans) ale i tak glosn. jak dla mnie za glosno bo tak mogly pracowac modele sprzed 8 lat (moj pierwszy) ale nie teraz :mur: musze jeszcze sprawdzic czy predkosc nagrywania ma wplyw na glosnosc, bo moze przy mniejszej nie bedzie sie tak rozpedzal i halasowal tylko od razu zwolni i bedzie ok.

tez sie mylisz. ktos gada ze dany producent to bleble ble ale przeciez ten sam model u jednych chodzi ok a u drugich nie. i co ty na to? chodzi wlasnie o to aby kazdy sie wypowiedzial TYLKO na temat tego co posiada i wtedy bedzie wiadomo jakie sa opinie

 

p.s. jesli plextor jest na podzespolach benq to dlaczego mialbybyc gorszy? moze to kwestia biosu hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko nie benq... jest juz tyle nagrywarek na rynku ktore są lepsze od samsunga czy tez benq(totalne dno), ja osobiscie polecam LG(Hitachi...jakos tak sie pisze)...owszem pierwsze Lg padały jak szkoda gadać ale odkad współpracuje z Hitachi poprostu miodzio mam juz jedna od 3 lat i dodtej pory pali płyty jak głupia......polecam LG bardzo sie zmieniło na pozytywna Strone tego producenta wkońcu to stary GOLDSTAR:) nic dodać tylko polecać :)

kafarem to ty dostałeś w łeb..nazywać na razie najlepszą nagrywarke na rynku dnem....

 

zresztą plextor, philips i pare innych firm zidiociało kompletnie biorąc oemy od benqa...

 

 

ale cóż życze dalej czytać tą prawie fachową gazete-prawie robi różnicę...

 

 

dla niewiedzących pisze o komputer świecie-to jedyne pismo, w którego teście benq nie wygrał tylko uwaga BYŁ NAJGORSZY :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla niewiedzących pisze o komputer świecie-to jedyne pismo, w którego teście benq nie wygrał tylko uwaga BYŁ NAJGORSZY :lol:

hehe zawsze wiedziałem ze super gazeta jest !! :wink: :rolleyes:

 

ps mam juz benq, czy cihca napisze jak dziś CPU dojdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kafarem to ty dostałeś w łeb..nazywać na razie najlepszą nagrywarke na rynku dnem....

 

zresztą plextor, philips i pare innych firm zidiociało kompletnie biorąc oemy od benqa...

ale cóż życze dalej czytać tą prawie fachową gazete-prawie robi różnicę...

dla niewiedzących pisze o komputer świecie-to jedyne pismo, w którego teście benq nie wygrał tylko uwaga BYŁ NAJGORSZY :lol:

Generalnie zawsze wiedziałem, że testy w KŚ to totalna lipa, ale z tym BenQ to już przegięli na maksa...

I pomyśleć, że kiedyś kupowałem ten syf :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

komputer swiat przegina to fakt ale inne gazety tez sa stronnicze. pamietam jak rok temu czy dwa lata temu czytalem w Chip'ie o najlepszych produktach roku - 60% asus :-) (albo gigabyte nie pamietam) nie abym mial cos przeciwko ale cos mi tam nie gralo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem ostatnio w rękach Benq 1640 i potwierdzam, że jest głośne. Aż się zdziwiłem jak płytę włożyłem... :huh: LG 4163, którą mam przyjemność użytkować, jest dużo cichsza.

to tak podsumowując - nie ma napedu o którym można powiedzieć ze jest ciche ... (wnioskując z wypowiedzi użytkowników)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi zalezy na niezawodnosci. Nagrywam malo, raz na miesiac moze pare plytek, napedu na codzien do odczytu nie zuywam wiec moze byc nawet ekstremalnie glosny. Ale nie ma pasc :wink: Wiec benq?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...