Skocz do zawartości
nadmundo

ASUS V9999 (GT,GE,LE)

Rekomendowane odpowiedzi

regulacja jest fajna, szczegolnie OSD.

Mam pyatnie odnosnie podkrecania. Karta idzie mi na rdz.400/mem.460 i nie ma artow. Jednak programy do podkrecania, gdy chce przekroczyc 460MHz pokazuja mi ze nie bylo mozliwe uruchomienia jakiegostam wew. testu sterownikow, a co za tym idzie nie moge ustawic wyzszych cczestotliwosci. Da sie to jakos ominac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jakie wybrac chlodzenie do tej grafy(asus 6800GT)

 

 

1284796[/snapback]

 

Z NV5 Silencerem bedziesz mial klopot z molexem na Asusie, ale ktos obszedl to za pomoca jakiejs przejsciowki, jest o tym na forum. Ja myslalem raczej o czyms takim (http://www.zalmanusa.com/usa/product/view.asp?idx=149&code=013).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chłopaki gdzie mam sprawdzić jakie mam napięcie na karcie?

 

aha i w ogóle jakby mi ktoś mógł poradzić jak zrobić pencil vmoda bo smaruje tym ołówkiem ten rezystor ale w SD mam ciągle takie samo napięcie 1.23 i możliwości OC nie wzrastają:( czy to trzeba jakoś specjalnie tym ołówkiem smarowac, dociskać go mocno czy co? hmmm? moja karta to zmodowany v9999le na 16p i 6v - czy to moze mieć jakieś znaczenie?

 

 

POMOCY!

Edytowane przez anno88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a z molexem jak bylo??

1286247[/snapback]

Ja mam pelnego GT zasilanego przez 2 molexy, ktore na szczescie sa normalnie umieszczone na plytce. A propos tego molexa to poczytaj posty na poczatku, ktos to rozwiazal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzie czy pojawil juz sie jakis dobrze wspolpracujacy ze sterownikami smart doktor?? Albo niech ktos mi poda dobra konfiguracje smarta tpu sterow do v9999gt??

1289037[/snapback]

Zalezy jaki masz problem z SD, czasem wystarczy zmienic mu czas co jaki bedzie odczytywal temp i itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Moje wyniki w 3dmarkach przy OC (350/1000)@(435/1200) to:

3DMark03 - 12713pkt

3DMark05 - 5710pkt

na sterach 71.24

Ciekawe czy nie bedzie więcej przy wyłączonym SD ...jutro sprawdze :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

udało mi się wreszcie zrobić pencil moda, teraz moja karta /v9999le @ GT/ ma napięcie 1.33v rdzen leci na 480Mhz a pamięci 1070mhz wyniki w markach:

3Dmark2003: 13874

3Dmark2005: 6458

 

na sterach 71.24

chłodzenie własnej roboty /powietrze/ po 2h grania w doom3 42*C

normalnie w windowsie 35-38*C

 

na dniach mam zamiar podnieść jeszcze napięcie i spróbować polecieć ponad 500MHz na rdzen:)

 

pozdro....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

udało mi się wreszcie zrobić pencil moda, teraz moja karta /v9999le @ GT/  ma napięcie 1.33v rdzen leci na 480Mhz a pamięci 1070mhz wyniki w markach:

3Dmark2003: 13874

3Dmark2005: 6458

 

na sterach 71.24

chłodzenie własnej roboty /powietrze/ po 2h grania w doom3 42*C

normalnie w windowsie 35-38*C

 

na dniach mam zamiar podnieść jeszcze napięcie i spróbować polecieć ponad 500MHz na rdzen:)

pozdro....

1290530[/snapback]

Czlowieku! Kosmicznie zes wykrecil ten rdzen! A te wyniki! Dobra robota!

nara

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytam sie na zapas bo wole byc przygotowanym na jakies problrmy. Jakie doradzicie zestawienie sterownikow do v9999gt 128??

1290520[/snapback]

Ja mialem dosyc duze problemy z ta karta - np. komp mi sie restartowal po pare/nascie razy przy chlodnej karcie albo komp sie wieszal po kliknieciu ppm na pulpicie..

Ja mojego konfiga podalem wczesniej.. Poszukaj! gdzies kolo 12strony :)

Cze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

udało mi się wreszcie zrobić pencil moda, teraz moja karta /v9999le @ GT/  ma napięcie 1.33v rdzen leci na 480Mhz a pamięci 1070mhz wyniki w markach:

3Dmark2003: 13874

3Dmark2005: 6458

 

na sterach 71.24

chłodzenie własnej roboty /powietrze/ po 2h grania w doom3 42*C

normalnie w windowsie 35-38*C

 

na dniach mam zamiar podnieść jeszcze napięcie i spróbować polecieć ponad 500MHz na rdzen:)

 

pozdro....

1290530[/snapback]

jassssnnnneeeeee...daj linka do ORBa...bo jakos dziwnie nie wierze wiesz??? i to chlodzone powietrzem???hehehehe...i 42C na rdzeniu...bueheheheh..daj jakies foty, screeny, linki do ORBa bo to IMHO NIEMOZLIWE!!!

 

a co do napiecia...nie wiem na 100% alechyba defaultowo rdzen chodzi na 1,4 (lub 1,3) V prawda??wiec w tym wypadku podniesienie na 1,33 dalo takie rezultaty?? jasssnneee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

udało mi się wreszcie zrobić pencil moda, teraz moja karta /v9999le @ GT/  ma napięcie 1.33v rdzen leci na 480Mhz a pamięci 1070mhz wyniki w markach:

3Dmark2003: 13874

3Dmark2005: 6458

 

na sterach 71.24

chłodzenie własnej roboty /powietrze/ po 2h grania w doom3 42*C

normalnie w windowsie 35-38*C

 

na dniach mam zamiar podnieść jeszcze napięcie i spróbować polecieć ponad 500MHz na rdzen:)

 

pozdro....

1290530[/snapback]

daj linka do orba jeżeli to prawda to masz najwyżej wykręcony rdzeń na tej karcie na świecie, co ciekawe mi przy napięciu 1.4V udało się osiągnąc "tylko" 438 mhz na rdzeniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

standartowo napięcie jest chyba 1.2? no nie? i na takim napięciu rdzen szedł na 420mhz.

 

a no chłodzenie powietrzem lekko zmodyfikowany Zalman ZM-VF700Cu z dodatkowym nawiewem od dołu i od góry karty, na pamięciach miedziane radiatory od OCZ, głośne to wszystko jak cholera ale już się przyzwyczaiłem:/

 

mam tylko sreecny bo jak chciałem się zalogować do orba to mi wywaliło ze po pierwsze nie mam jakiejś łatki /chyba 3.4?/ nio i cd-key mu nie pasuje więc nie dało rady://

 

aha i mam do was pytanie jakie macie wyniki w 3dmarku2001?

bo ja osiągam z ledowścią 19000pkt:/ /bez podkręcenia około 17000/ kiedy mój sąsiad na głupim radku 9800pro robi ponad 20000:/

 

chyba jest coś nie tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MAm pytanie do wszystkich na tym forum. Czy Ci ktorzy zakupili karte ASUS 6800LE sa zadowoleni z jej modowalnosci ???? CZY SA OSOBY KTORYM NIE UDALO SIE CZEGOKOLWIEK W NICH ZMODOWAC.???? Pytam bo o dlugich poszukiwaniach mam do wyboru karty

 

- ten ASUS 6800LE ( http://www.arest.pl/index.php?inc=produkt&ID=2350&katid=5 )

 

- albo XFX 6600GT AGP ( http://www.nvnews.net/reviews/xfx6600gtagp/index.shtml )

 

I TERAZ NIE WIEM CO ZROBIC JESTEM W KROPCE !! ???? CO DORADZACIE? JAKO ZE JUZ MIELISCIE STYCZNOSC Z LE ???? WCHODZIC W TA RYZYKOWNA GRE ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

standartowo napięcie jest chyba 1.2? no nie? i na takim napięciu rdzen szedł  na 420mhz.

 

a no chłodzenie powietrzem lekko zmodyfikowany Zalman ZM-VF700Cu z dodatkowym nawiewem od dołu i od góry karty, na pamięciach miedziane radiatory od OCZ, głośne to wszystko jak cholera ale już się przyzwyczaiłem:/

 

mam tylko sreecny bo jak chciałem się zalogować do orba to mi wywaliło ze po pierwsze nie mam jakiejś łatki /chyba 3.4?/ nio i cd-key mu nie pasuje więc nie dało rady://

 

aha i mam do was pytanie jakie macie wyniki w 3dmarku2001?

bo ja osiągam z ledowścią 19000pkt:/ /bez podkręcenia około 17000/ kiedy mój sąsiad na głupim radku 9800pro robi ponad 20000:/

 

chyba jest coś nie tak?

1290702[/snapback]

Jak napisali inni bez linków do orba te wyniki nic nie znaczą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh nie mam cyfraka:/ może jutro uda mi się pożyczyć od kumpla

a co do orba ciągle mu coś nie pasuje, zainstalowałem łatke ale nadal nie chce się zalogować /mój bład wpisałem mu pirackiego keya z astalavisty:/ / próbowałem odinstalować marki i instalować od nowa ale za cholere badziew nie chce się zalogować:/ podejrzewam ze będe musiał zrobić formata:/

 

jutro postaram się zapodać fotki chłodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MAm pytanie do wszystkich na tym forum. Czy Ci ktorzy zakupili karte ASUS 6800LE sa zadowoleni z jej modowalnosci ???? CZY SA OSOBY KTORYM NIE UDALO SIE CZEGOKOLWIEK W NICH ZMODOWAC.???? Pytam bo o dlugich poszukiwaniach mam do wyboru karty

 

- ten ASUS 6800LE ( 1291213[/snapback]

Ja miałem do testów Asus'a LE. Jak zobaczyłem, że nie działały poprawnie 2 zestawy potoków, to już mi się nawet nie chciało bawić z Vertexami. Teraz mam Leadtek'a i jest OK.

Jeśli masz możliwość przetestowania, radziłbym Ci to. Jeśli nie, to zawsze możesz być w takiej sytuacji jak ja, tzn. tylko 8 potoków sprawnych, no i wtedy to 6800LE dostaje "bęcki" od R9800Pro a co dopiero od 6600GT...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...