Skocz do zawartości
nadmundo

ASUS V9999 (GT,GE,LE)

Rekomendowane odpowiedzi

W 3d marku 2003 na obecym konfingu (procek 2100Mhz) było coś prawie 10 tyś. Karte kupisz juz chyba tylko na Allegro :(, a z tymn zasilaczem to mnie pocieszyłes bo w tym tygodniu go wywalam, ale artefakty z pwoodu zasilacza to nie wiedziałęm :) dzięki

U mnie z tymi artefaktami bylo tak bo na lini 5V zasilacza mialem jakies 4,2V w tym megabajcie ze nic nie jebnelo to bylo dobrze hehe:) A ze na mojej plycie glownej karta zasilana jest z lini 5V wiec objawialo sie to niedowoltowaniem a w rezultacie artefaktami :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie z tymi artefaktami bylo tak bo na lini 5V zasilacza mialem jakies 4,2V w tym megabajcie ze nic nie jebnelo to bylo dobrze hehe:) A ze na mojej plycie glownej karta zasilana jest z lini 5V wiec objawialo sie to niedowoltowaniem a w rezultacie artefaktami :P

Włączyłem w tle demko nvidii ale napięcie 5V sie nie zmienia wogóle zresztą co to za rożnica ja sie zastanawiałem czy ktoś tu może mi na tym forum powie czy dla tego Asusa napiecie na rdzeniu 1,26V jest ok? bo myslalem ze powinno byc cos ponad 1,3V :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włączyłem w tle demko nvidii ale napięcie 5V sie nie zmienia wogóle zresztą co to za rożnica ja sie zastanawiałem czy ktoś tu może mi na tym forum powie czy dla tego Asusa napiecie na rdzeniu 1,26V jest ok? bo myslalem ze powinno byc cos ponad 1,3V :wink:

A napiecia mierzyles miernikiem na zasilaczu? Bo prgramowo to nie polecam. U mnie dobrze pragramami wskazywalo bylo 4,89V czyli w granicach normy ATX. A miernikiem okazalo sie ze jest 4,2V. Zreszta gf6800 duzo pradu potrzebuje wiec moze jest przeciazona ktoras linia na zasilaczu. Ja w ogole sie dziwie ze Ci smiga ta karta na tej zasilce i ze jeszcze nic Ci sie w kompie nie zjaralo przez nia ;)

 

jak znajdziesz na allegro jakis zasilacz fortrona 350W (okolo 50zł) albo delte 350W (okolo 80zł) to kupuj puki jeszcze są super zasilacze za niską cenę :)

 

Tu masz fortrona z allegro nawet 400W za 85zł szczerze polecam nie zawiedziesz sie napewno :)

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=85389470

albo jeszcze lepszej firmy delta tylko ze 350W za 79zł

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=84212239

tez szczerze polecam :)

 

No chyba ze masz duzo kasy to cos jeszcze lepszego sobie kup np. HuntKey tylko jak juz 350W bo HuntKey 350W=HuntKey 400W. Albo droższego Tagana lub jakies inne markowe cudo ze stronki www.zenfist.pl Ale teraz reklame zrobilem hehe :)

Edytowane przez wizner5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A napiecia mierzyles miernikiem na zasilaczu? Bo prgramowo to nie polecam. U mnie dobrze pragramami wskazywalo bylo 4,89V czyli w granicach normy ATX. A miernikiem okazalo sie ze jest 4,2V. Zreszta gf6800 duzo pradu potrzebuje wiec moze jest przeciazona ktoras linia na zasilaczu. Ja w ogole sie dziwie ze Ci smiga ta karta na tej zasilce i ze jeszcze nic Ci sie w kompie nie zjaralo przez nia ;)

 

jak znajdziesz na allegro jakis zasilacz fortrona 350W (okolo 50zł) albo delte 350W (okolo 80zł) to kupuj puki jeszcze są super zasilacze za niską cenę :)

 

Tu masz fortrona z allegro nawet 400W za 85zł szczerze polecam nie zawiedziesz sie napewno :)

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=85389470

albo jeszcze lepszej firmy delta tylko ze 350W za 79zł

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=84212239

tez szczerze polecam :)

 

No chyba ze masz duzo kasy to cos jeszcze lepszego sobie kup np. HuntKey tylko jak juz 350W bo HuntKey 350W=HuntKey 400W. Albo droższego Tagana lub jakies inne markowe cudo ze stronki www.zenfist.pl Ale teraz reklame zrobilem hehe :)

Ok to zamówie tego Fortrona 400W ciekawe czy wkońcu bede mógł pograć bez zwisów :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej.Niezaglądalem tu juz całe miesiące,ale poprostu nic złego sie niedziało z moją kartą[Asus V9999GT-256 ddr3].Dzis niestetykarta zadala mi ćwieka i ciekaw jestem waszej opinii!!Komp chodził non stop chyba z 1,5miesiąca.Zasysałem materiał przez osiołka- po czy przed wczoraj sprzeta wyłączyłem.Dziś zasiadam sobie wygodnie co by pograc w moją ulubioną gierkę..i tu zaczynają się cuda!?Po odpaleniu gry oprogramowanie asusa[s.doktor]-wywala mi co chwilę pulpit i komunikat ze karta przekracza dopuszczalną ustawioną przezemnie temp. 72*C na rdzeniu i 70*C na pamięciach-mimo ze wiater jak zwykle przy grach ustawiam na tryb 100%!Co jest?Niewiem-ale co tam-karta zazwyczaj jest lekko podkręcona więc daje ustawienia fabryczne i wchodzę spowrotem do gry.A tu d..pa! Dalej po 5-10 sek. wyskakuje na pulpit i mam info ze karta przekracza temp alarmową! Ustawiam ją nizsze taktowanie jak fabryka ..a efekt nadal ten sam!!Oczywiscie za kazdym razem sprawdzam temp radiatorów na karcie i sa napradę mocno ciepłe-dotykałem ich juz pare razy w trakcie uzytkowania karty i wiem ze zadko były tak ciepłe jak dziś!!EPILOG - moja karta od dziś niepozwala włączyc zadnej grafiki 3D,czyba ze chcem ją usmażyć!! Jakies panowie dygresje??Jakieś spostrzeżenia??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!!!!

 

Panowie ma pytanko posiadam asusa v9999le odblokowałem go na 12 potokow i 6 vertexow pozostałe 4 potoki musza byc uszkodzone bo pojawiają sie arty w 3dmarku2005,grafike podkreciłem na 380 na procesorze i 895 na pamięci i moj wynik 3dmarku2005 to 4170 i tu moje pytanie czy to już jest max na co stać tą kartę?a tak na marginesie poprzednią przyczyną moich słabych wyników był system windows XP home edition po zmianie na profesionala wszystki sie poprawiło o ponad 1500pkt:)taka mała wskazówka może komus się przyda Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra! Juz wiem dlaczego karta w np.grach siągała po chwili 80*c.Nazbierało się tyle na wiaterku i radiatorach ze się to wszystko zaczęło grzać.Mam takie pytanko - co to za zakładka w S.Doktorze "Hiper-drive"?Mozna sobie porobić profile?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@raf123

to że po przesiadce z home'a na pro podniosły ci się wyniki to nie zasługa pro tylko świeżej instalki....

 

 

Vant nie prawda bo testy też robilem na swieżo zainstalowanym homie myślalem,że system mam zapchany ale nie bylo widać większej różnicy dlatego postanowiłem zaistalować profesionala i teraz dziabie tak jak powinien:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do karty dostałem gre Deus Ex - Invisible War i jak odpalam gierke i mam intro to na ekranie pokazuja mi się jakieś migające kolorowe kropki i gra się zawiesza :cry: karta jest podkręcona z 325/700 na 335/800 aha zauważyłem, że jak pamięci chodzą na 700 MHz to intro się nie zawieza, ale dalej mam te mrugające kropki :blink: co z tym zrobić? aha na King Kongu miałem to samo.

 

Hehe rozwiązałem problem -> podniosłem napięcia na pamięciach RAM z 2.6V na 2.7V i jest ok :)

Edytowane przez Coexist

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do karty dostałem gre Deus Ex - Invisible War i jak odpalam gierke i mam intro to na ekranie pokazuja mi się jakieś migające kolorowe kropki i gra się zawiesza :cry: karta jest podkręcona z 325/700 na 335/800 aha zauważyłem, że jak pamięci chodzą na 700 MHz to intro się nie zawieza, ale dalej mam te mrugające kropki :blink: co z tym zrobić? aha na King Kongu miałem to samo.

 

Hehe rozwiązałem problem -> podniosłem napięcia na pamięciach RAM z 2.6V na 2.7V i jest ok :)

A jak podniosles to napiecie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak podniosles to napiecie?

W biosie mam takie opcje gdzie mogę zmieniać wszystkie napiącie np. DIMM,AGP,CPU ale co tak naprawde jest przyczyną to sam niewiem ale raczej ten mój nieszczęsny zasilacz i jak go wymienie to sie okaże, bo tzw. freezy jak bardziej podkrece rdzen to mam i to nawet dużo. Edytowane przez Coexist

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W biosie mam takie opcje gdzie mogę zmieniać wszystkie napiącie np. DIMM,AGP,CPU ale co tak naprawde jest przyczyną to sam niewiem ale raczej ten mój nieszczęsny zasilacz i jak go wymienie to sie okaże, bo tzw. freezy jak bardziej podkrece rdzen to mam i to nawet dużo.

Aaaaa... myslalem ze zmieniles napiecia DDR karty :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do karty to zastanawiam się czy nie zmienić niedługo ołówkiem napięcia na rdzeniu

U mnie jest na 1.4 ... 380/800 ale niestety w BF2 nadal pojawiaja sie arty... nigdzie inidziej nie zanotowalem. ATI tool nic nie wykrywa. W 3dMarkach tez zadnych artow. Tyle ze moja karta to V9999LE z odblokowanymi wszystkimi potokami.

Edytowane przez flasht

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest na 1.4 ... 380/800 ale niestety w BF2 nadal pojawiaja sie arty... nigdzie inidziej nie zanotowalem. ATI tool nic nie wykrywa. W 3dMarkach tez zadnych artow. Tyle ze moja karta to V9999LE z odblokowanymi wszystkimi potokami.

A wiesz ja sie boje troche tego pencil moda bo zastanawiam sie czy nie popsuje mi sie ta karta :sad: ale bardzo chce to zrobic bo ponoc jest ona wtedy stabilna Edytowane przez Coexist

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiesz ja sie boje troche tego pencil moda bo zastanawiam sie czy nie popsuje mi sie ta karta :sad: ale bardzo chce to zrobic bo ponoc jest ona wtedy stabilna

Nie ma sie czego bac... trzeba sie niezle namazac zeby wyszlo cos powyzej 1.42V... a zetrzec w razie czego to nie problem. Jesli chodzi o temperatury to za duzo nie wzrosly. Nadal 80% czasu wiatraczek jest na minimum... i max 65`C (pamieci 58`C)

 

A i bynajmniej nie w grach. Tylko przy ATI TOOL. W grach duzo nizsze.

Edytowane przez flasht

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć !

Chłopaki, krótka piłka, znajomy chce sprzedać używanego Asusa 6800GT 128 z Zalmanem AlCu za 850zł (AGP). Pytanko moje, czy to się opłaca ? Rano poszukam jakiś testów i opinii, ale pytam też, będe miał więcej informacji na raz ;)

Na razie nie wiem, ile ta karta ma miesięcy, nie wiem, jak sie odblokowuje i jak kręci. Ja w sumie za bardzo kręcić nie mam zamiaru, po prostu boje się o sprzęt ;)

Zastanawiam się, czy jest sens dopłacać z 400zł (jak sprzedam mojego 6600GT) do tej karty, no i chyba jeszcze musiałbym kupić zasilacz... Troszkę już za dużo wychodzi :)

Jeżeli to nie kłopot dla was, napiszcie coś o tej karcie.

Dzięki, pozdro !

Edytowane przez KZI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, krótka piłka, znajomy chce sprzedać używanego Asusa 6800GT 128 z Zalmanem AlCu za 850zł (AGP). Pytanko moje, czy to się opłaca ? Rano poszukam jakiś testów i opinii, ale pytam też, będe miał więcej informacji na raz ;)

Na razie nie wiem, ile ta karta ma miesięcy, nie wiem, jak sie odblokowuje i jak kręci. Ja w sumie za bardzo kręcić nie mam zamiaru, po prostu boje się o sprzęt ;)

Zastanawiam się, czy jest sens dopłacać z 400zł (jak sprzedam mojego 6600GT) do tej karty, no i chyba jeszcze musiałbym kupić zasilacz... Troszkę już za dużo wychodzi :)

Jeżeli to nie kłopot dla was, napiszcie coś o tej karcie.

Dzięki, pozdro !

Co do osiągów 6800 NU (non ultra) to zmodowanej (16/6) i podkręconej karcie znacznie mniej brakuje już do 6800GT, a w części testów (gdzie liczy się głównie taktowanie rdzenia) wyprzedza go... 256-cio bitowa szyna pamięci w serii 6800 robi swoje szczególnie przy włączonym FSAA i Anizo.

http://www.digital-daily.com/video/geforce-giga/index03.htm

 

Nie oglaszamy sie w innych miejscach niż giełda. Wyciąlem tekst ogloszenia.

Edytowane przez fipa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć !

Chłopaki, krótka piłka, znajomy chce sprzedać używanego Asusa 6800GT 128 z Zalmanem AlCu za 850zł (AGP). Pytanko moje, czy to się opłaca ? Rano poszukam jakiś testów i opinii, ale pytam też, będe miał więcej informacji na raz ;)

Na razie nie wiem, ile ta karta ma miesięcy, nie wiem, jak sie odblokowuje i jak kręci. Ja w sumie za bardzo kręcić nie mam zamiaru, po prostu boje się o sprzęt ;)

Zastanawiam się, czy jest sens dopłacać z 400zł (jak sprzedam mojego 6600GT) do tej karty, no i chyba jeszcze musiałbym kupić zasilacz... Troszkę już za dużo wychodzi :)

Jeżeli to nie kłopot dla was, napiszcie coś o tej karcie.

Dzięki, pozdro !

 

Nie opłaca się , ja swojego ASUSA N6600GT sprzedałem po atrakcyjnej cenie i za tą kase kupiłem ASUSA N6800XT ( na seryjnym taktowaniu totalna klapa :mur: ) ale jak podkręciłem ją z 8x1 4vp na 12x1 i 6vp oraz z 300/700@380/800 to już dostała kopa w 3DMarku 03 ponad 10 tyś , w 3Dmarku 05 4300pkt , zatem było warto ja wymienić na tego 6800XT :D

Edytowane przez Hans15336

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie opłaca się , ja swojego ASUSA N6600GT sprzedałem po atrakcyjnej cenie i za tą kase kupiłem ASUSA N6800XT ( na seryjnym taktowaniu totalna klapa :mur: ) ale jak podkręciłem ją z 8x1 4vp na 12x1 i 6vp oraz z 300/700@380/800 to już dostała kopa w 3DMarku 03 ponad 10 tyś , w 3Dmarku 05 4300pkt , zatem było warto ja wymienić na tego 6800XT :D

Widzę, że dość szybko zmieniasz zdanie, tylko że z przekazem tego masz trochę problemów.

A 2 - to w przypadku "KZI" wchodzi w grę 16 potokowiec, który po o/c prawie zrówna się wydajnością z normalnym 6800GT tzn. (350/500MHz, 256 MBDDR3).

Edytowane przez Kosiarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kosiarz, to byłbym chętny, ale obawiam się, że zasilacz nie przeżyje (Deer400w, poniżej 100zł dałem). Na karte i zasilacz już mnie nie stać :(

Troszkę boje się wsadzić grafę i sprawdzać czy zasilacz da radę ;) Może jak go ugłaskam :)

Tymniemniej dzięki za porady :) Kto wie, życie różnie się układa, może ktoś sypnie kaskę przez przypadek :) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kosiarz, to byłbym chętny, ale obawiam się, że zasilacz nie przeżyje (Deer400w, poniżej 100zł dałem). Na karte i zasilacz już mnie nie stać :(

Troszkę boje się wsadzić grafę i sprawdzać czy zasilacz da radę ;) Może jak go ugłaskam :)

Tymniemniej dzięki za porady :) Kto wie, życie różnie się układa, może ktoś sypnie kaskę przez przypadek :) :)

Przez pewien czas (do wymiany zasiłki) najwyżej byś jej nie podkręcał... Z GF6800 Nu bez o/c ten Deer 400W powinien wytrzymać... Jeżeli chcesz się o coś zapytać, to pisz na moje PW, gg4958762. ;) Edytowane przez Kosiarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez pewien czas (do wymiany zasiłki) najwyżej byś jej nie podkręcał... Z GF6800 Nu bez o/c ten Deer 400W powinien wytrzymać... Jeżeli chcesz się o coś zapytać, to pisz na moje PW, gg4958762. ;)

Ja mam modecoma 350W i jakos zyje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że dość szybko zmieniasz zdanie, tylko że z przekazem tego masz trochę problemów.

A 2 - to w przypadku "KZI" wchodzi w grę 16 potokowiec, który po o/c prawie zrówna się wydajnością z normalnym 6800GT tzn. (350/500MHz, 256 MBDDR3).

Ja nie zmienam zdania , przekaz jest jasny , jak już sprzeda tego swojego N6600Gt to lepiej niech kupi jakiegoś okrojonego 6800 z możliwością O/C i odblokowania , bo szkoda wydawać kasy na tego"6800GT" :mur:

Edytowane przez Hans15336

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm... pojawil sie problem. Ostatnio coraz gorzej mi dziala BF2... nie mam pojecia dlaczego... Nie do konca wyglada to na problem karty graf, ale nie wiem... Chodzi o to, ze jeszcze miesiac temu wszystko dzialalo perfect jak dla mnie (~40-70fps) i nie bylo zadnych wstrzyman akcji... a teraz nie dosc ze na poczatku strasznie duzo czyta z dysku (jakby wgrywal tekstury do karty czy cos) to jeszcze pojawiaja sie czesto wstrzymania akcji... zazwyczaj kilka sekund ale czasami nawet i kilkanascie!! Wtedy tez slychac ze czyta cos z dysku... Dlaczego tak moze byc? Ja nic nie zmienialem :-( Co moge z tym zrobic?

 

Zauwazylem tez inna dziwna rzecz... w dxdiag.exe jak dam testuj modul direct3d to czasami (nie zawsze - tzn ani nie przez caly czas ani nie w okreslonym czasie ani nie przy kazdym uruchomieniu testu) kwadracik zwalnia... jakby kupe chcial zrobic :D Chce isc... ale nie moze... cos mu przeszkadza... i w koncu wraca spowrotem do pelnej predkosci.

 

Co moze byc tego przyczyna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość =H2o=Destroyer[PL]

Ma ktoś z forumowiczów adres jakiegoś testu takiego śmiesznego Asusa N6800/TD 512.Jest to 6800 na agp ale ma 512mb pamieci.

LINK do sklepu

 

Wiem jedynie ze jego taktowania to 350 core i 540 memory <_< ,leci na ddr2.

Edytowane przez =H2o=Destroyer[PL]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm... pojawil sie problem. Ostatnio coraz gorzej mi dziala BF2... nie mam pojecia dlaczego... Nie do konca wyglada to na problem karty graf, ale nie wiem... Chodzi o to, ze jeszcze miesiac temu wszystko dzialalo perfect jak dla mnie (~40-70fps) i nie bylo zadnych wstrzyman akcji... a teraz nie dosc ze na poczatku strasznie duzo czyta z dysku (jakby wgrywal tekstury do karty czy cos) to jeszcze pojawiaja sie czesto wstrzymania akcji... zazwyczaj kilka sekund ale czasami nawet i kilkanascie!! Wtedy tez slychac ze czyta cos z dysku... Dlaczego tak moze byc? Ja nic nie zmienialem :-( Co moge z tym zrobic?

 

Zauwazylem tez inna dziwna rzecz... w dxdiag.exe jak dam testuj modul direct3d to czasami (nie zawsze - tzn ani nie przez caly czas ani nie w okreslonym czasie ani nie przy kazdym uruchomieniu testu) kwadracik zwalnia... jakby kupe chcial zrobic :D Chce isc... ale nie moze... cos mu przeszkadza... i w koncu wraca spowrotem do pelnej predkosci.

 

Co moze byc tego przyczyna?

Moze jakies swinstwo Ci sie do systemu wpiepszylo? Sprawdz tez temperature na rdzeniu i pamieci karty. A ile masz pamieci ram? I czy masz w jednej kosci czy w kilku? Moze któras z kosci padla albo cos sie z nia dzieje (to by tlumaczylo ze wczytuje Ci "cos" z dysku do pamieci wirtualnej. Moze tez masz pofragmentowany dysk lub plik wymiany. A moze brakuje Ci miejsca na partycji systemowej. Moze byc duzo powodów dlaczego tak sie dzieje. Ja mialem kiedys podobnie z radkiem 9550 okzalo sie ze system byl temu winny - format pomogl:)

Pozdrawiam

Edytowane przez wizner5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze jakies swinstwo Ci sie do systemu wpiepszylo? Sprawdz tez temperature na rdzeniu i pamieci karty. A ile masz pamieci ram? I czy masz w jednej kosci czy w kilku? Moze któras z kosci padla albo cos sie z nia dzieje (to by tlumaczylo ze wczytuje Ci "cos" z dysku do pamieci wirtualnej. Moze tez masz pofragmentowany dysk lub plik wymiany. A moze brakuje Ci miejsca na partycji systemowej. Moze byc duzo powodów dlaczego tak sie dzieje. Ja mialem kiedys podobnie z radkiem 9550 okzalo sie ze system byl temu winny - format pomogl:)

Pozdrawiam

Problem w tym ze system jest nowy. Instalowany wlasnie z miesiac temu. Nic w zasadzie nowego nie bylo wgrywane. Ramu mam 1024MB, na dysku jest 10GB wolnego, dysk byl defragmentowany. Swinstw zadnych raczej byc nie powinno... firewall jest, a jak mowilem nic nowego nie instalowalem od kiedy dzialalo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...