Skocz do zawartości
und3r

WWW.THECRIMS.COM - ciekawa i wciągająca gierka online;]

Rekomendowane odpowiedzi

Znowu dziala ! Zapraszam !

 

Edit 5 sekund pozniej: Nieee no ciach!a, albo cos zmienili, albo mam niefart - 12 godzin czasu rzeczywistego w pace.

 

Edit2: Zejefanie dziala, bo jest tylko 25 osob zalogowanych. A tak w ogole to skad ja dostalem 150 respecta ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaprosilem kilka kolejnych osob, jezeli o kims zapomnialem prosilbym o przypomnienie mi.

 

Druga sprawa, dowodzenie.

 

Na lidera proponowalbym kogos z duza iloscia respektu.

 

Moje propozycje:

 

a) Karuzo

Gangster

Respect: 360

 

B) PaFcio

Kingpin

Respect: 621

 

Jezeli ktos ma jakies inne propozycje prosilbym o ich podanie, jutro zrobimy ankiete =]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi wciaż nie działa :cry: :cry: :cry:

 

Co do PaFcio, to jak liderem gangu Tweak.pl moze byc ktos kto zalogowal sie 2 dni temu :lol: Zreszta to niewazne ile lider ma respectu, ale jak juz musicie zmieniac to niech karuzo zostanie liderem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to rob nowe konto najlepiej na poczatku sklepy tak zebys ze 100 staminy do zera zjechal bedziesh mial hajs idziesh wtedy kupic sobie nnoz a z hajsu ktory zostanie idziesh do dyski KEKE najtaniej i sie szprycujesz nastepnie okradash te sklepy az bedziesh mial 30 respect no to teraz bacbei pykash do 40 respect pozniej samochody do 60 a pozniej to nei wiem bo sam tu jestem 60 res robish w 1.5h :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

und3r ma racje. Co ze mnie za lider gangu Tweak.pl, skoro zarejestrowany jestem 3 dni na Tweak :lol: Proponuje kogos innego niz ja. Zaznaczam jednak, ze Yoshi jestes bardzo dobrym liderem i nie mam nic przeciwko zebys liderem byl nadal. Ilosc respectu to nie wszystko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O czego zależy, że w zakładce secret messages w tej rozwijanej liście mam czasami tylko 3 osoby, a czasem i z 8 :?: :?: Zawsze w tej liście mam tylko Karuzo, sailence i zaku87 ( te 3 osoby sobie sam dodałem, ale innych nie dodawałem ). I jeszcze od czego zależy, że czasami przy niektórych osobach w tej rozwijanej liście jest przed ich nickiem znak * :idea: :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O czego zależy, że w zakładce secret messages w tej rozwijanej liście mam czasami tylko 3 osoby, a czasem i z 8 :?: :?: Zawsze w tej liście mam tylko Karuzo, sailence i zaku87 ( te 3 osoby sobie sam dodałem, ale innych nie dodawałem ). I jeszcze od czego zależy, że czasami przy niektórych osobach w tej rozwijanej liście jest przed ich nickiem znak * :idea: :roll:

niektore osoby sa dodane tymczasowe, sa to persony ktore spotkales w pubie, w rave party lub na placu glownym bodajrze.

 

*oznacza ze dana osoba jest online.

 

 

Karuzo gdzie sie podziales ? W gangu cie niema 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skasowalem postac. Zaczne od nowa. Wkurza mnie powoli ta gra. Nie odnawia mi sie stamina, nie moge wejsc do zadnego klubu ani pubu...cos sie chrzani...

 

Edit: Olewam narazie ta gre. Zagram w kolejna edycje i mam nadzieje, ze poprawia wszystkie bledy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...