Skocz do zawartości
und3r

WWW.THECRIMS.COM - ciekawa i wciągająca gierka online;]

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie masz za male statsy. Ja z rsp 300 juz go jechalem. Bron tez jest taka jaka ja mialem. Zainwestuj w statsy. Pozdrawiam.

 

 

 

PaFcio [Tweak.pl] Rave party - cena wejsciowa juz normalna (sorki za te 100k co bylo, ale musialem zawiesic na jakis czas interes). Zapraszam!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Under to ty miales farta bo jak ja mialem 600 to mi sie czasami z BFG nie udawalo :( to zalezy czasami od szczescia mi sie 3 razy udalo napasc na HQ a 4 razy nie wiec to reguly nie ma a nie ktorzy jak mieli 650 to siekali non stop HQ wiec to czy ci sie uda czy nie to zalezy od wielu rzeczy ale najwiecej od szczescia niestety :( POZDRO :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Under to ty miales farta bo jak ja mialem 600 to mi sie czasami z BFG nie udawalo :( to zalezy czasami od szczescia mi sie 3 razy udalo napasc na HQ a 4 razy nie wiec to reguly nie ma a nie ktorzy jak mieli 650 to siekali non stop HQ wiec to czy ci sie uda czy nie to zalezy od wielu rzeczy ale najwiecej od szczescia niestety :( POZDRO :D

Tak ale ja jak tylko miałem troche "zbednej" kasy to odwiedzałem szpital i pakowałem w statsy;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapraszam di Arnie Pub Tweak.PL ;] ceny troche wysokie ale jak kupie fabryczki to spadna ;]

 

ile trzeba miec rsp na jakis skok z gangiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalezy na jaki naForex mozesz isc jak masz 70 z kims kto ma powyzej 130 a ty myslisz Under ze ja co robie caly czas jak ma wolne 30 k co mi sie zdarza bardzo czesto to tez sobie statsy pakuje wlasnie o to chodzi zeby byc jak najszybciej jak nalperzym

:D :P i nie polegac tylko na tym co dotaniesz z napadow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do XPEKTOR RAVE & PUB... darmowe wejscie... najnizsze ceny w kraju... doborowe towarzystwo :D Serdecznie zapraszam!!!

Ogólnie gierka wymiata... na początku troche ciezko, ale z gangiem o wiele łatwiej... Oczywiscie jak sie ma ok 300 respa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki co robic zeby szybko pakowac w mojej sytuacji?

 

Resp: 110

Bron: Uzi

2 panie zarabiaja

Gas Stationy padaja szybko

drugi juz nie pompuja tak ladnie staminy, ale nic o uzaleznieniu mi nie pisalo

 

Detox??

Umawiac sie z kims z gangu na Forex or smtg like this?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Under to ty miales farta bo jak ja mialem 600 to mi sie czasami z BFG nie udawalo :( to zalezy czasami od szczescia mi sie 3 razy udalo napasc na HQ a 4 razy nie wiec to reguly nie ma a nie ktorzy jak mieli 650 to siekali non stop HQ wiec to czy ci sie uda czy nie to zalezy od wielu rzeczy ale najwiecej od szczescia niestety :( POZDRO :D

Tak ale ja jak tylko miałem troche "zbednej" kasy to odwiedzałem szpital i pakowałem w statsy;]

W co najlepiej pakować aby skoki się udawały? Bo w charyzme i tolerancje chyba nie bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam 4 ;] napisali mi ze zeby miec wiecej musze magazyn kupic :D

 

niech ktos idzie na forex no ;] obojetnie kto tylko zeby mial tak 70rsp przynajmniej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok ;] sukces :D troche malo 8000 raz mi sie 10 000 udalo ale moze byc ;]

jeszcze troche i sobie poletko zielska kupie ;] co lepiej brac weed czy grzybki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak biznes sie rozkreci to kupuje mean mashine ;]

zapraszam do mojegu Pubu ;]

Arnie Pub Tweak.PL

heroina 20$

amfetamina 15$

LSD 5$

Booze 1$ (z wlasnej fabryczki ;] )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...