Skocz do zawartości
und3r

WWW.THECRIMS.COM - ciekawa i wciągająca gierka online;]

Rekomendowane odpowiedzi

a mnie znów zamkneli :D  wiem jedno dwa razy pod rzad 7-elven nie obrobie :lol:  hej panowie mam 8 dziewczynek na utrzymaniu ale jazda jestem już mega alfonsem :lol:

Ja miałem 15 ale 1 uciekła a drugą zarżneli na śmierć:P. Ale uzupełniłem squad :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Under to ty miales farta bo jak ja mialem 600 to mi sie czasami z BFG nie udawalo :( to zalezy czasami od szczescia mi sie 3 razy udalo napasc na HQ a 4 razy nie wiec to reguly nie ma a nie ktorzy jak mieli 650 to siekali non stop HQ wiec to czy ci sie uda czy nie to zalezy od wielu rzeczy ale najwiecej od szczescia niestety :( POZDRO :D

Tak ale ja jak tylko miałem troche "zbednej" kasy to odwiedzałem szpital i pakowałem w statsy;]

W co najlepiej pakować aby skoki się udawały? Bo w charyzme i tolerancje chyba nie bardzo.

Na początku polecam ładować w tolerance, dzieki czemu znacznie dłuzej pociągniecie na słabych prochach po detoxie, potem w sile (wlasnie te dwa współczynniki tracisz jak ktos Cie zaatakuje, wiec dobrze jest w nie inwestować). Na skoki wlywa przede wszystkim inteligencja i sila. Ogólnie w te 3 statsy powinno sie ładowac - charyzma jest wlasciwie niepotrzebna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cpać po detoxie powinno sie w takiej kolejności:

 

1. painkiller

2. weed/booze

3. LSD

4. Amfa

5. Coca i hera;]

 

W ten sposob wyciagnie sie najwiecej steaminy. Im więcej Tolerance tym dłuzej pociagniecie bez detoxu;] Cena detoxu wzrasta dwukrotnie na kazde 50 respectu (czy jakos podobnie), wiec dobrze jest odwiedzic szpital zblizajac sie juz do tej granicy (np. z 398 resp), wtedy zaoszczedzimy;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od dzisiaj Yoshi zrobil mnie Leaderam gangu. Nie chcialem tego, ale byl uparty. Do konca edycji pociagne jako leader. potem pewnie znowu Yoshi bedzie, albo ktos inny. Jak ktos chce do gangu niech mnie doda do Homies. Moj nick w the crims - PaFcio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wlasnie sie zdziwilem jak jakis berkut mi cos napisal w Rave Party ;]

Mala zmiana organizacyjna byla, jezeli ktos chce sie dolaczyc do gangu niech doda do Homies Pafcio a on sie reszta zajmie i wysle zaproszenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...