Skocz do zawartości
Gość sLiM JiM

Brothers in Arms

Rekomendowane odpowiedzi

odnośnie tego patcha

 

Całkiem niedawno na serwerze FTP Gearbox Software pojawił się pierwszy patch do nadchodzącego dopiero shootera Brothers in Arms. Jak się jednak okazuje, jest to tylko plik testowy i nie powinno się go używać z finalną wersją gry.

 

Gearbox oświadczył, iż aktualizacja kryjąca się pod nazwą pliku BiA-1.0-1.01-xxx.exe nie jest łatką oficjalną, ani przeznaczoną do publicznego użytku. Nie należy instalować update’u po ukazaniu się Brothers in Arms w sklepach, ponieważ uniemożliwi to grę w sieci oraz pobieranie kolejnych aktualizacji.

 

źródło: gry.wp.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Tak?? to napiszcie na http://www.gry.wp.pl w wyszukiwarce Brothers in Arms (nic wiecej) a nastepnie obczajcie tytuł minimalnie ponizej nagłówka Brothers in Arms : Road to Hill 30 i powiedzcie mi czy to zart,chyba umiem czytac (premiera pazdziernik 2oo5 (to tez umiem czytac) Zalozylem osobny temat bo jak wyraznie widac - jest napisane za tytulem 2.Tez sie zdziwilem i uwazam,ze temat byl nie warty zamkniecia,podobnie jak i dodatkowe 10% ostrzezenia :/ Bezposredni link http://gry.wp.pl/core.html?filtr=1,0&x=nowinki,10,16007 Jak wynika z daty tematu - byl on juz napisany jakis czas temu tylko nikt z tego forum (wliczajac w to mnie) tego nie zauwazyl.

Jeszcze 1 - pelna wersja czesci 1 juz jest :)

Edytowane przez hydro2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość per3z

Wreszcie juz jest!Jedyn 3gb-Brothers in Arms.Nie propaguje piractwa-zeby nie bylo-tylko mowie ze np.w USA juz jest :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak?? to napiszcie na 1329622[/snapback]

Przyznaje ci racje, z tym ze w nowym topicu podales zle linki, to byly linki do screenow z czesci pierwszej. Pozatym jedynie wzmienka ze cos takiego sie szykuje to jest troche za malo do zakladania nowego tematu. Jakby kazdy przyjął taką polityke to by dziennie z 50 nowych wątków przybywalo i by sie niezły bajzel zrobił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde zaczyna mnie to denerwować...czemu piraci zawsze mają lepiej ??

 

Tak bym sobie już zagrał...

 

Btw ciekawie przedstawia się fakt że w grze nie ma celownika :|

Wszystko robimy "na oko"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli nie ma celownika to tylko po to zeby zachęcic do uzywania muszki i szczerbinki. W sumie to bardziej realistycznie, a w strzelaniu ogniem ciaglym na bliskie odleglosci brak celowniczka nie bedzie przeszkadzal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Ja myslalem,ze jak wroce do domu to tu juz bedzie z 7 stron przynajmniej a tu nawet jedna sie nie skonczyla,czyzbyscie sie zawiedli na grze?? No mowcie ludzie czy bedzeie 10/10 i takie tam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myslalem,ze jak wroce do domu to tu juz bedzie z 7 stron przynajmniej a tu nawet jedna sie nie skonczyla,czyzbyscie sie zawiedli na grze?? No mowcie ludzie czy bedzeie 10/10 i takie tam

1330612[/snapback]

a mozna tą gre dostac juz w polsce? bo mi nie wydaje sie.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hydro pokazywal mi filmiki z gry parenascie dni temu a tu popatrz juz jest gra, milo milo do tego driv3r sie pojawil, byl okres ciszy w swiecie gier a tutaj ladny wysp. Ale ja czekam najbardziej na nowego splinter cela, demo mnie zgniotlo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogralem chwilke i sie moge podzielic wrazeniami :). Gra chodzi dosyc plynnie, u mnie o wiele lepiej niz pacific assault. Graficznie zadnej rewelacji nie ma, zle tez nie wygląda. Jest dosyc trudna. Celownik mozna włączyc w opcjach, ale ciezko sie celuje, z zoomem również. Przeciwnicy sie caly czas za czyms chowają i tylko na moment wstają zeby oddac strzal. Na zoomie zolnierzowi sie łapy trzęsą i trudno jest szybko wycelować. To co mnie kompletnie zaskoczylo to Battlefield Overwiew. Widok na pole bitwy z góry z zaznaczonymi pozycjami naszych ludzi i przeciwników. W tym trybie mozemy sie zorientowac co do sytuacji, pozaznaczac teamowi markery gdzie mają isc i w ten sposób zalatwic wroga czysto taktycznie. Oczywiscie mozna wyskoczyc na nich na "hurra" ale zycia chyba nie ma wiele, szybko sie ginie. Po zakonczonym chapterze sie dostaje jakis medal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co mnie kompletnie zaskoczylo to Battlefield Overwiew. Widok na pole bitwy z góry z zaznaczonymi pozycjami naszych ludzi i przeciwników. W tym trybie mozemy sie zorientowac co do sytuacji,  pozaznaczac teamowi markery gdzie mają isc i w ten sposób zalatwic wroga czysto taktycznie.

1330890[/snapback]

no powiem krotko - REWELACJA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholera :angry: dzwoniłem ponownie do empiku i usłyszałem coś takiego "jeszcze nie wiemy kiedy Brothers In Arms pojawi się, być może wkrótce".

Taaaaaak a świstak siedzi i zawija w sreberka. Zdaje się że na oryginalną wersję jeszcze przyjdzie nam zdrowo poczekać. :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Gra jest na enginie UT2K3 wiec nie moze byc zla graficznie przynajmniej i wogole powiedzialbym,ze jest naprawde bardzo dobra,ale strasznie ciezka.Nie ma quick savow i nie wiem jeszcze co to jest jak nacisne F5.Po kilkukrotnym nacisnieciu F5 widze swoja postac z trzeciej osoby,ale pozniej za nic nie moge przywrocic normalnego widoku.Poczatek jest praktycznie taki sam,jak MOHPA czyli walczysz na jakims polu (w mohpie na pacyfiku) i giniesz i za chwilke akcja przenosi sie do Normandii gdzie zaczyna sie prawdziwa zabawa a nie to co bylo W Spearhead.Co do plynnosci to wszystko u siebe ustawiam wszystko na max z wyjatkiem anizo,ktory jest na poziomie x2.Jak rozszyfruje elemnt z F5 (albo jak ktos wczesniej napisze o co w nim chodzi:)) to wystawie grze 9+/10 a narazie ma slabe 9 co i tak jest ocena wysoka.No nic:ide do pracki a po powrocie cd - BIA :)

Edytowane przez hydro2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

testowal ktos ta gre w multi ? jesli tak to jak sie prezetuje chodzi mi o realizm minimum jak w call off duty na TO1 , tryby gry , jakie bronie sa , jest moze kar98 u miemcow :]

Edytowane przez tanaka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mnie tez to ciekawi.

Gierke bede mial jak sie tylko w sklepach pojawi.

1331742[/snapback]

jak gra bedzie dobra to bedzie TO3 dla BiA :] , tylko dalej mam reke w gipsie :\ bedzie musiala byc rechabilitacja na TO1 :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra jest rewelacyjna tyle wam powiem. Takiego klimatu 2 wojny swiatowej nie widzialem w zadnej innej grze. Powtarzam chodzi o klimat, poprostu miazdzy.

Grafika jest na wysokim poziomie odpowiadajacym obecnym standartom.Ma dosc wysokie wymagania - Ja gralem w 1600x1200 z 16x Anioz i 0x AA (bo nie dzilala podobnie jak w pacyfic assault niby wlaczony ale nie dziala, wlaczony z poziomu windowsa bo w grze nie ma takiej mozliwosci, w grze mozna tylko wlaczyc Anizo - sa juz jednak patche ale ich jeszcze nie instalowalem moze one wlaczaja AA) wszystkie detale na max i czasami mialem 24-25 fps, ale to pojedyncze przypadki razej caly czas powyzej 35fps. Bardzo podoba mi sie jak by taka mgielka w grze, rewelacyjnie to wyglada, jak chodzisz po polach latem w porannych godzinach, naprawde fajowo wyglada.

 

Przeciwnicy sa bardzo inteligentni, caly czas chowaja sie za czyms ciezko jest ustrzelic. Do tego dochodzi ten fenomenalny sytem planowania walki. Wciskajac literke V przechodzimy do widoku z gory calego pola walki (oczywiscie gra sie zatrzymuje), wszystko mozna przeanalizowac i zaplanowac. Generalnie my jako grajacy rozdajemy rozkazy swojim zolniakom. Efekt ostrzeliwania (suppresing fire) i flankowania (zachodzenia przeciwnika) jest zrobiony rewelacyjnie. Rozkzuejsz ostrzeliwac przeciwnika a sam zachodzisz go z boku wykorzystujac przeszkody terenowe zeby cie nie pacnal. i strzelasz mu w glowe i po sprawie. Napisalem w glowe bo inaczej musisz strzelac pare razy ;)

 

Muzyka i dzwieki jest rowniez na bardzo wysokim poziomie, jednak nie znalazlem zadnej opcji wlaczania EAXA czy 4/5/6/ glosnikow, generalnie wydaje mi sie ze tylne glosniki nie dzialaja ale moze to tylko zludzenie.

 

Jak dla mnie ta gra zabija COD, czy medal'a przynajmniej klimatem, jakos tak poprostu czuje sie to wojne i ten strach bitwy z niemcami

 

POLECAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm...

 

wszystko co chcialem powiedziec o tej grze napisal Jordi23 :blink:

 

klimat - przede wszystkim ten klimat :shock:

 

a graficznie to sobie niestety tak nie poszaleje jak Jordi :wink:

 

takze nie pozostaje mi nic innego jak polecic.

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...