Skocz do zawartości
Lisek

Synu tej ziemi, nie lękaj się

Rekomendowane odpowiedzi

konserwa z kasza i grzybami  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  

na zachodzie pewnie placa za takie cos krocie w sklepie ze zdrowa zywnoscia  :lol:  :lol:

pewnie tak, tylko nie wiem dlaczego te zoldaki jakos nie wygladali na ucieszonych faktem wpierdzielania zdrowej zywnosci 8O

(grzybki pewnie z okolic Czernobyla, duuuuze ponoc rosna, taka zyzna gleba tam maja :lol: )

Najlepsze grzyby rosną na atolu Mururoa. :lol: :lol:

To ze rosjanie kiedys tak mysleli to fakt, ale wyksztalcony szkot w dzisiejszych czasach to przesada. :evil: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam kolejny przyklad na to, ze Polakow i Polski sie na swiecie nie lubi i nie uwaza za kraj. Otoz chodzi o sklepy internetowe typu Amazon.com czy Amazon.uk. Chcialem sobie kupic Neverwinter Nights in English (w sklepie CD Projekt maja za jedyne 214zl), ale oczywiscie "nie ma takiej opcji".

 

Z angielskiego Amazony wysylaja do calej Europy poza Polska. Ze Stanow w ogole za ocean nie wysylaja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moi zomkowie byli w następnym chorym kraju : UK gdzie po zejściu ze sromu są dwie bramki na odprawie dla ludzi z UE i dla nas Polaków, ruskich i jeszcze innych brudasów. moja koleżanka dostała białej jak to widziała.

Tak jest nie tylko w UK ale podejrzewam, że na odprawach i lotniskach całej Unii. Gdzieś chyba w lipcu po drodze do Skopje miałem międzylądowanie w Wiedniu i to samo. Ma to pardzo praktyczny charakter, odprawa idzie sprawniej, szybciej - nie ma się co bulwersować. Jak będziemy w Unii to też skierujemy się do tej "lepszej" bramki.

Z Angolami to osobna sprawa, parszywy naród, zadufany w sobie, pyszny, nienawidzę skur*******. Na odprawie pytania o pieniądze, zarobki, żonę i inne takietam, o które u nas na ulicy tak po prostu dostał by w mordę - to standard w stosunku do Polaków. Angole pytali się mnie czy mamy telewizory, kible w chacie itp (na odpowiedź twierdzącą wielkie naprawdęęęęęęęęęęęęęęęęęę???????????????????????????????????). Sztuczne uśmiechy i pogarda w oczach - mówię wam: SYF!

Jeszcze ciekawa sprawa była w Macedonii: już na lotnisku w Skopje przywitały nas kałasznikowy, po czym trafiliśmy na grupę nacjonalistów macedońskich, którzy przez tydzień robili nam pranie mózgu. Wnioski: Polska to daleka prowincja macedońska, wszyscy jesteśmy "brati makedoncy" a tak w ogóle pismo, symbol krzyża i cała cywilizacja wywodzi się z Macedonii z jednym wielkim słusznym i prawowitym ojcem Aleksandrem Macedońskim na czele... ja dowody tego widziałem na własne oczy :D :D :D

...Nie ma jak w domu...

 

Coil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczne tak: ten zabojad je :!: :!: ny nie mial zielonego pojecia o Polsce a wypisywal takie gloopoty. Dalej, kolejny idiota amerykanin sluchal i we wszystko wierzyl.

 

A amerykanie to sa debile :twisted: , przyklad:

Ostatnio koles w sklepie zainteresowal sie moim akcentem i zapytal sie skad jestem. Jak mu powiedzialem ze z Polski to zrobil tak - 8O 8O i sie zapytal gdzie to jest ?

 

I kto tu jest debilem :?: :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Amerykanów to fakt że debile. Ostatnio kumpel z NY opowiadał mi jak rozmawiał z "miejscowymi" o papieżu. W ich mniemaniu to chyba żyd jakiś ten papież no bo w mycce przecież chodzi...

Hehe, dokladnie tak jest Homer :)

Boshe jak ja sie ciesze ze wracam do Polski za tydzien :D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Amerykanów to fakt że debile. Ostatnio kumpel z NY opowiadał mi jak rozmawiał z "miejscowymi" o papieżu. W ich mniemaniu to chyba żyd jakiś ten papież no bo w mycce przecież chodzi...

Hehe, dokladnie tak jest Homer :)

Boshe jak ja sie ciesze ze wracam do Polski za tydzien :D :D :D

Cieszysz sie 8O

A przeciez tylu naszych rodakoow uwaza ten kraj, za "mlekiem i miodem plynacy" :lol:

Forsa to ponoc na ulicy lezy , i w ogole full wypas :lol:

ehhhhhhhh hameryka :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Amerykanów to fakt że debile. Ostatnio kumpel z NY opowiadał mi jak rozmawiał z "miejscowymi" o papieżu. W ich mniemaniu to chyba żyd jakiś ten papież no bo w mycce przecież chodzi...

Hehe, dokladnie tak jest Homer :)

Boshe jak ja sie ciesze ze wracam do Polski za tydzien :D :D :D

Cieszysz sie 8O

A przeciez tylu naszych rodakoow uwaza ten kraj, za "mlekiem i miodem plynacy" :lol:

Forsa to ponoc na ulicy lezy , i w ogole full wypas :lol:

ehhhhhhhh hameryka :roll:

Read bo taka prawda, tam kasa na ulicy lezy. Tam dostac prace za 8$/H to nie jest problem, smieciaz zarabia 15$/H tylko to jest praca fizyczna a amerykanom urosla [gluteus maximus] i nie chca pracowac fizycznie wiec maja jako takie bezrobocie, wiec europejczycy maja szanse wyjechac tam na 3-4lata dorobic sie i wrocic pracujac jako np sprzedawca w sklepie czy wczesniej wpomniany smieciaz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reed~XP, zgadza sie co do kasy. Prace tu moshna bardzo latwo znalesc. Pracy jest mnoostwo i za dopre pieniadze ale to jest Hameryka a nie Polska. Urodzilem sie w Polsce i tam jest moje miejsce(patriota ze mnie ;) )

 

A poza tym moj kolejny rok na studiach sie zaczol i mam go zamiar zdac :D Wiec dlatego wracam. Ale zawsze moge tu przyjechac do pracy i zarobic jakies normalne pieniadze, bo w naszym kraju jest niestety ciezko :cry:

 

I mam dosc tego Hamerykanskiego zarcia :!: Jest obzydliffe. Chleb miekki i slony, maslo slone... a feeeeeee ;)

 

Pozdroofka

 

Ps: A o kobietach to jush nie wspomnne jakie tu potwory laza po ulicach :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem w Grecji i takich 3 przepakowanych koleci przylazło i zaczęło się do mnie czepiac( wyglądałem jeszcze w tedy niegroźnie i zaczeli mnie najpierw straszyć( znam grecki) a potem gestykulować.Na wszekli wypaedk zwolałem kumpli i dopki jal zobaczyły 18- latków z łodzi (grala i Bet'a {chłopaki odezwijcie się}) Sz<span style="color:red;">[ciach!]</span>**** gdzie pieprz rośnie.

 

PS Do grala i bet'a TO JA KONTROLA ;)

a teraz wygladasz groznie ? :P

zleży kiedy (kiedy wstane lewą nogą [czesto] to lepiej mi nie wchodzic w dzkole w droge)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PIT_er

ja to z nutka ironii pisalem, wiem jakie tam sa realia (nie wiem czy obiektywnie) czesc mojej rodziny tam wyemigrowala  :cry:

U sorry, ze tak powaznie to przyjolem :D. Ale mam sporo wiadomosci o amerykancach. Jak brat wrocil ze stanow to wreszcie zaczol jesc :D tam wszystko maja nie dobre, tluste, paszkwile na ulicach, nie wiem z kad biora panienki do slonecznego patrolu?? :D (to chyba emigrantki z polski :D) Choc brat wspominal, ze jakies centrum handlowe to sa nawet niezle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...