Skocz do zawartości
tumeks

Problem z portem gier na karcie dźwiękowej

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam taki problem gdy wchodze w menadzer urządzeń mam wykrzyknik przy "Standardowy port gier" i pisze coś takiego:

 

"To urządzenie nie może znaleźć odpowiednich wolnych zasobów, których można użyć. (Kod 12)

 

Jeśli chcesz używać tego urządzenia, musisz wyłączyć jedno z urządzeń występujących w systemie.

 

Aby uruchomić narzędzie do rozwiązywania problemów przeznaczone dla tego urządzenia, kliknij Narzędzie do rozwiązywania problemów."

 

sterowniki aktualizaowałem i nic nie wiem co mam zrobic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie używasz portu to poprostu wyłącz.A jak potrzebny to włącz narzędzie rozwiązywania problemów i wyprostuj.Jest konflikt adresu.Aktualizacja sterów nic nie da, tylko przypisanie innego adresu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NO oki jak chce zmienic adres to eni moge bo wszytko jest nieaktywne ;/ jak wejde w menadżer urządzeń->Standardowy port gier->Zaoby i tutaj jest wszytko nieaktywne nic nie idzie zrobić ;/]

 

A w BIOS'ie nic nie trzeba ustawiać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje mi sie, abys mial az tyle urzadzen.. chociaz jest to mozliwe.

Moze w biosie masz jakies rezerwacje IRQ lub w Windows rezerwacje IRQ/pamieci. Poszukaj w pomocy. (Jakos tego u siebie nie moge znalezc - nie pamietam, gdzie to bylo)

Ewentualnie reset ustawien bios...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...