Skocz do zawartości
Roberton

MSI KT4AV Zablokowany OC?

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ta płyta nadaje sie do podkręcania? Mam Athlona 1700+ i na poprzedniej płycie dało sie go podkrecać (wystarczyło że zamiast 133 wpisałem np.150 i miałem Athlona 2000+) a na tej KT4AV w ten sposob sie nie da :? Jeśli ktoś wie dlaczego to prosze o odp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ta płyta nadaje sie do podkręcania? Mam Athlona 1700+ i na poprzedniej płycie dało sie go podkrecać (wystarczyło że zamiast 133 wpisałem np.150 i miałem Athlona 2000+) a na tej KT4AV w ten sposob sie nie da :? Jeśli ktoś wie dlaczego to prosze o odp.

Na pewno się da dolecieć do FSB 166, a dalej to już brak blokady PCI/AGP i strach :)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mi chodzi o to że to kompletnie nic nie daje czy ja tam wpisze 150, 166 czy cokolwiek! Nadal mam Athlona 1700+ podczas gdy w poprzedniej płytce (Shuttle AK35GT2) wpisywałem normalnie 150 i odrazu sie zmieniało z 1700 na 2000+

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ta płyta nadaje sie do podkręcania? Mam Athlona 1700+ i na poprzedniej płycie dało sie go podkrecać (wystarczyło że zamiast 133 wpisałem np.150 i miałem Athlona 2000+) a na tej KT4AV w ten sposob sie nie da  :?  Jeśli ktoś wie dlaczego to prosze o odp.

Płyta spokojnie nadaje sie do podkrecania :) Mam ja prawie rok, moj duron ustawiony jest na FSB 175, nie mam zadnych problemow :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płytka ze względu na dzielnik (a w zasadzie to jego brak) jest, że tak powiem "ograniczona" :) Ale kuzyn leci na niej od roku z FSB 190 więc to ograniczenie nie jest aż takie straszne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...