Skocz do zawartości
Lysyn

Radeon Omega Drivers 2.5.97a dla Win2k/XP

Rekomendowane odpowiedzi

Radeon Omega Drivers 2.5.97a dla Win2k/XP

 

- Based on the Catalyst 4.12 Official drivers.

- Fixed the version typo from previous release.

- Forced some wide screen resolutions that didn't worked on previous set.

- Could have fixed the FireGL OGL problems, need to test it thou.

- Changed readme to html style instead of text.

- Added a new section to readme to include RadLinker specific changes and fixes..

 

Pobierz:

http://blaze.ausgamers.com/utopiatech/down...ga_2597a_7z.exe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego mialbym nie porownywac go do Bety?? Przeciez sterowniki to sterowniki - wybieramy w koncu najlepsze... A przeciez w ogole nie musisz czekac tylko sam zainstalowac i sprawdzic a jezeli Ci sie nie chce to milego czekania zycze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czu jest mozliwosc wiekszego nasycenia kolorow na pulpicie?,kiedys mailem se gejforsa i tam byla taka opcja vibra stence czy cos takiego i mozna bylo zwiekszac nasycenie ale w sterach od ati nie moge sie doszukac czegos takiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie porownujcie go do bety, tylko do finalnego 4.12.

Czekam na takie porownanie:  

Cat 4.12 & Omega 2.5.97a (4.12).

Benchmarki w kolejności: 3DMark2003 3DMark2005 Aquamark3

 

Catalyst 4.12: 5645 2525 39,75

Omega 4.12: 5624 2519 39,74

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa:

Gdy we wlasciwosciach tego sterownika, w zakladce Advanced 3D->Color przesuwam suwak "Gamma w aplikacjach", a nastepniezatwierdzam wybor, to wchodzac ponownie do tych ustawien sa one wyzerowane (lub na 100 jak kto woli).Ktos ma jakies pomysly dlaczego nie przestawia gammy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czu jest mozliwosc wiekszego nasycenia kolorow na pulpicie?,kiedys mailem se gejforsa i tam byla taka opcja vibra stence czy cos takiego i mozna bylo zwiekszac nasycenie ale w sterach od ati nie moge sie doszukac czegos takiego

Niezastapiony program Powerstrip ma opcje "Boost color vibrance" jesli oto ci chodzi :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam nie nakladac jednych sterow na drugie,po wyczyszczeniu systemu z driverow,wzrost o 250 pkt w 3dm03,w stosunku do nalozenia na stare drivery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zainstalowałem dzis te stery na nowke system i mam jeden denerwujacy problem - po instalcji odrazu właczył sie tv w trybiue "przedłuzonego pulpitu" i za cholere niemoge tego wyłaczyc :o .Miał ktos taki problem ?? jakies wskazowki ?? :)

 

EDIT: problem znikł po przeinstalowaniu sterow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam problem i to chyba powazny po zainstalowaniu sterow a potem red linkera wchodzac do wlasciwosci ekranu ATI wyskakuje mi taki oto błąd " Podczas próby uruchomienia"shell32.dll Control Rundll DESK" wystąpił bład wyjatku " po czym gdy nacisne ok wszystko sie zamyka i nic nie mobe zmienic ;/ dodam ze podobny bład wyskakiwal na catalistach najnowszych dlatego wziolem sie za omegi sadac ze to pomoze

 

jezeli ktos wie czemu takie cos wyskakuje prosze o szybka odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...