Jump to content

Shake

Stały użytkownik
 • Posts

  517
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Skąd
  Warszawa

Shake's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. jak widać pojęcia nie masz o czym piszesz, ale czaruj dalej - może są tu tacy którzy lubią głupoty w stylu "pojemność sieci jest nieskończona". Ludzka głupota też o czym już einstein napisał.
 2. Posłuże się analogią, skoro tak "mądre" pytanie zadałeś - czy jeśli dwie osoby będą piły na zmianę z jednej butelki litr napoju, co w efekcie daje około po 0.5l na głowę, to czy gdy damy im dwie słomki i będą mogli pić jednocześnie to znaczy, że wypiją na głowe po litrze, zamiast po pół.
 3. Musisz poprosić administratora swojej sieci o zwiększenie na jednym z portów ethernet przepustowości z 8 do 16. Do tego portu podłączasz switch na którym można robić QoS lub port balancing i nim rozdzielasz net
 4. Skoro przekonuje Cię pojedyncza recenzja i nie odstrasza niska cena to cóż więcej można dodać :) Czekamy na posta "ratunku, aerocool chyba spalił mi kompa" ;) Co zamiast? Spójrz na co Cię stać z oferty np cooling.pl czy zenfista.
 5. I wydaję Ci się, że dwa rutery naraz będą jednocześnie zalogowane do sieci tpsy? heh :) tak tego nie zrobisz - ethernet z jakimś wzmacniaczem po drodze lub wlan reapeter.
 6. Shake

  Bulletstorm

  Skoro nie zrozumiałeś o co mi chodzi to język trzymaj za zębami. Rośnie społeczeństwo leni które samo się nic a nic nie wysili a tylko czeka na gotowe. Nawet całego wątku nie chciało się przeczytać.
 7. Shake

  Bulletstorm

  Utworzyć nową rozdzielczość - jak? Poszukaj - są dziesiątki opisów w zależności od karty.
 8. Shake

  Reklamacja karty

  Jak sam napisałeś "gwarantem" tej karty jest sklep. Miał on 14 dni roboczych na uwzględnienie Twojego roszczenia - nie zakwestionował Twojej reklamacji więc to teraz ich problem. Idź do sklepu po nową kartę - w przypadku odmowy wydania sprawnego zamiennika od razu uderzaj do federacji konsumentów.
 9. prime95 - jest wersja linuxowa. Co do logów - są w /var/log aczkolwiek prędzej znajdziesz coś poprzez komendę dmesg.
 10. O to mu chodzi, że w karta w stanie idle (desktop) ma temperaturę taką jaką wiele kart dopiero pod pełnym obciążeniem. Powodem może być kurz w szczelinach komory vapor chamber jeśli to referent.
 11. I tu pojawia się magiczne słowo "zależy" - od listy uszkodzeń, od dostępności ich zamienników, od ceny robocizny - daj go do oceny uszkodzeń i wyceny naprawy - Twoje pieniądze i Twoj budżet :) ja osobiście wziąłbym nowy, nie lubię dwa razy płacić za to samo.
 12. Chcesz się porywać na samodzielną naprawę, choć pojęcia o elektronice nie masz? ("kondensatory powodujące zwarcie") Oddaj ten zasilacz komuś kto się zna na tym zanim puścisz dom z dymem ;>
 13. Szczególnie, że nie poparte żadnymi argumentami :)
 14. Na razie to można odczuć ból brzucha i zajady ze śmiechu - skąd Ty się urwałeś bajkopisarzu :)
 15. a niby w jakiej cenie miałby płacić niż w tej która obowiązywała w dniu złożenia zamówienia. Ciebie jako konsumenta nie interesuje ile coś będzie kosztowało za jakiś tam czas - składając i potwierdzając zamówienie rozpocząłeś umowę kupna-sprzedaży w której to obowiązuje cena z dnia potwierdzenia transakcji a nie z dnia kiedy sklep jest w stanie Ci dostarczyć produkt.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.