Jump to content

Shake

Stały użytkownik
 • Content Count

  517
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Shake

 1. jak widać pojęcia nie masz o czym piszesz, ale czaruj dalej - może są tu tacy którzy lubią głupoty w stylu "pojemność sieci jest nieskończona". Ludzka głupota też o czym już einstein napisał.
 2. Posłuże się analogią, skoro tak "mądre" pytanie zadałeś - czy jeśli dwie osoby będą piły na zmianę z jednej butelki litr napoju, co w efekcie daje około po 0.5l na głowę, to czy gdy damy im dwie słomki i będą mogli pić jednocześnie to znaczy, że wypiją na głowe po litrze, zamiast po pół.
 3. Musisz poprosić administratora swojej sieci o zwiększenie na jednym z portów ethernet przepustowości z 8 do 16. Do tego portu podłączasz switch na którym można robić QoS lub port balancing i nim rozdzielasz net
 4. Skoro przekonuje Cię pojedyncza recenzja i nie odstrasza niska cena to cóż więcej można dodać :) Czekamy na posta "ratunku, aerocool chyba spalił mi kompa" ;) Co zamiast? Spójrz na co Cię stać z oferty np cooling.pl czy zenfista.
 5. I wydaję Ci się, że dwa rutery naraz będą jednocześnie zalogowane do sieci tpsy? heh :) tak tego nie zrobisz - ethernet z jakimś wzmacniaczem po drodze lub wlan reapeter.
 6. Shake

  Bulletstorm

  Skoro nie zrozumiałeś o co mi chodzi to język trzymaj za zębami. Rośnie społeczeństwo leni które samo się nic a nic nie wysili a tylko czeka na gotowe. Nawet całego wątku nie chciało się przeczytać.
 7. Shake

  Bulletstorm

  Utworzyć nową rozdzielczość - jak? Poszukaj - są dziesiątki opisów w zależności od karty.
 8. Shake

  Reklamacja karty

  Jak sam napisałeś "gwarantem" tej karty jest sklep. Miał on 14 dni roboczych na uwzględnienie Twojego roszczenia - nie zakwestionował Twojej reklamacji więc to teraz ich problem. Idź do sklepu po nową kartę - w przypadku odmowy wydania sprawnego zamiennika od razu uderzaj do federacji konsumentów.
 9. prime95 - jest wersja linuxowa. Co do logów - są w /var/log aczkolwiek prędzej znajdziesz coś poprzez komendę dmesg.
 10. O to mu chodzi, że w karta w stanie idle (desktop) ma temperaturę taką jaką wiele kart dopiero pod pełnym obciążeniem. Powodem może być kurz w szczelinach komory vapor chamber jeśli to referent.
 11. I tu pojawia się magiczne słowo "zależy" - od listy uszkodzeń, od dostępności ich zamienników, od ceny robocizny - daj go do oceny uszkodzeń i wyceny naprawy - Twoje pieniądze i Twoj budżet :) ja osobiście wziąłbym nowy, nie lubię dwa razy płacić za to samo.
 12. Chcesz się porywać na samodzielną naprawę, choć pojęcia o elektronice nie masz? ("kondensatory powodujące zwarcie") Oddaj ten zasilacz komuś kto się zna na tym zanim puścisz dom z dymem ;>
 13. Szczególnie, że nie poparte żadnymi argumentami :)
 14. Na razie to można odczuć ból brzucha i zajady ze śmiechu - skąd Ty się urwałeś bajkopisarzu :)
 15. a niby w jakiej cenie miałby płacić niż w tej która obowiązywała w dniu złożenia zamówienia. Ciebie jako konsumenta nie interesuje ile coś będzie kosztowało za jakiś tam czas - składając i potwierdzając zamówienie rozpocząłeś umowę kupna-sprzedaży w której to obowiązuje cena z dnia potwierdzenia transakcji a nie z dnia kiedy sklep jest w stanie Ci dostarczyć produkt.
 16. Wybrałbym 3 - 18-105 to bardzo przyzwoity słoik a sam d5000 to pucha z matrycą znaną choćby z d90/d300
 17. Od tygodnia mam kartę identyczną jak na fotkach z egieldy - sugerujesz, że do mnie dojechała szybciej ? ;-)
 18. GPU-Z pokazuje temperature z czujnika w pobliżu rdzenia, a nie samego rdzenia. To samo mam na swoim galaxym - około 35 stopni, a wszystkie inne programy te 35 pokazują jako temperature otoczenia.
 19. 1. Nie 2. Nie 3. Tak 4. Tak. Nie mam porównania do palitowego :) 5. Wątpie byś chciał je wymieniać - u mnie idle to 45c, max jaki miałem pod 3d to 60c :)
 20. N/p - sam miałem w planie kupić tą karte, a czekając na spadek cen czytałem różne fora - no i wyszło szydło z worka :) Co do kart z własnym chłodzeniem - Gigabyte jak widać odpada, Asus - brak regulacji obrotów, odczyta temperatury tylko spod Smart Doctor'a (w gigabyte'cie również nie ma regulacji obrotów), Galaxy dwuslotowy - suszarka potworna :) Na sparklu pasywnym można jajko usmażyć. Jak na razie jedyną kartą z własnym coolerem która jednocześnie ma regulacje obrotów programową to palit :)
 21. Najwyraźniej - nie bez powodu newegg na kilka dni wycofał tą karte z sprzedaży, a przez wiele dni na zachodniej stronie gigabyte'a była fotka tej karty już z nowym chłodzeniem, a na polskiej wciąż z zalmanem 700-tką.
 22. Np takich ? http://forum.pclab.pl/index.php?showtopic=325765 Czy może z tych opisanych i w tym wątku: http://www.hardforum.com/showthread.php?t=...t=8800+Gigabyte Szkoda, że nie zdałeś sobie trudu wnikliwego poczytania o tej karcie, a ją polecasz.
 23. Download: http://ati.amd.com/support/driver.html Changelog: Resolved Issues for the Windows Vista Operating System This section provides information on resolved issues in this release of the ATI Catalyst™ Software Suite for Windows Vista. These include: Bioshock: Flickering is no longer noticed during the cinematic introduction of the game. Further details can be found in topic number 737-31570 Half-Life 2: Episode 2: Playing the game on a system containing an ATI Radeon HD 3800 series of product no longer results in the game failing to the desktop when CrossFire™ is enab
 24. Omegi bazowane na 7.12: What's New in Omega Drivers? v4.8.442 [*] Based on the Catalyst 7.12 Official drivers. [*] Major video card support rewrite from scratch. This time every Radeon card under the sun should be supported, if the divers don't install on your card you either have a freak of nature card or a card too new that not even the ATI has support for it. ;) (Many thanks to all the people that sent their unsupported IDs) [+] Added support for desktop HD3k Series and laptop HD2k Series. [+] Experimental Gamma settings. Now whatever gamma setting you set on your
 25. Shake

  Pci Device?

  http://game.amd.com/us-en/drivers_catalyst...xp/hdmiaudio-xp
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.