Skocz do zawartości
co3en

Chieftec ATX-1136H vs HPC-360-202 vs HPC-360-302-DF ktory ?

Rekomendowane odpowiedzi

Napoczatku przepraszam wszystkich ze zakladam nowy temat ale wczoraj spalil mi sie zasilacz a ten ktorego obecnie uzywam przegrzewa sie po 10 min i nie jestem w stanie przejrzec takiej ilosci juz istniejacych topicow... :oops:

 

Czy mogl by mi ktos wyjasnic roznice pomiedzy tymi zasialczami ?

 

Mam mocno ograniczony budzet i osobiscie sklaniam sie ku 1 maksymalnie 2 opcji (200 zl za zasilacz ktory i tak wymienie w przyszlym roku to dla mnie troche za duzo...)

 

W gre wchodza oczywiscie jeszcze inne zasilacze :wink:

 

Z gory dziekuje wszystkim za wyrozumialosc przy odpowiadaniu na to samo pytanie "n-ty" raz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam 1136,ciagnie to co z podpisu ale cos czuje ,ze na styk juz jest jak nie ponad styk.Napiec ci nie podam bo nie mam miernika a te "programowe" to mozna psu o dupe potłuc.No i jeszcze jedna sprawa - jak juz sie rozgrzeje to wiatraki szumią niemiłosiernie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gib-->Probowales krecic karte? U mnie przy domyslnych ustawieniach procka jeszcze jako tako idzie,ale przy cpu powyzej 3GHz karta jest juz praktycznie niepodkrecalna. Niby rusza na 400/910 ale linia 12V szaleje (biore to co prawda z miernikow plyty,ale zakladam, ze nawet jezeli sa bardzo niedokladne to i tak pokazuja ogolna tendencje do wahan napiec). Pare minut obiciazenia jakims benchmarkiem i restart. To samo z procem w okolicach 3.5GHz. Pare minut Prime'a,radosne "pykniecie" i mam post plyty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem 1136H i niestety kilka jego wad rzuciło się w oczy:

1. Bardzo głośny jak się rozgrzeje

2. +12V zawsze poniżej 12V ok. 11,87V Idle 11,79V stress (miernik)

3. Barton 2500+ przekręcony na 2400MHz na plycie Gigabyte GA7N400Pro2 to max (1,815V). Grafy najlepiej nie dotykać.

Plus to to że nie miałem plomby na jego obudowie i mogłem go bez przeszkód "poprawić". Ogólnie kicha choć sprawiał solidne wrażenie i lekki nie był.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...