Skocz do zawartości
Gość wortigern

Age Of Empires 3

Rekomendowane odpowiedzi

Mozliwosc jest alejak to wyglada to juz ci nie powiem bo nie gralem ja mam tylko pytanko mianowicie mam dosyc slaby komputer i w trzeciej misji juz widac ze animacja zwalnia i boje sie ze potem benda jaies ogromne misje w ktore juz sobie nie pogram i tu sie pytam ludzi ktorzy sa juz gdzies dalej czy w dalszych misjach sa jakies ogrome ropierduchy ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm.. na tym co mam w podpisie bez problemu moge grac :) na minimalnych detalach oczywiscie ;) chodz na pcozatku gra sie plula ze minimalny procesor to 1.4 ghz... jednak kliknalem dalej i gram :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej, gram kampanie, w tej chwili jestem w misji "Temples Of Aztecs" i...

zrobilem chyba wszystko co sie dalo zrobić, a misja sie nie konczy. Dalej odznaczone sa objectives zeby uratowac conajmniej jedna swiatynie i secondary zeby uratowac wiecej niz jedna. Ja juz nie mam co robic, a dalej moge grac, nie pokazuje mi ze wygralem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej, gram kampanie, w tej chwili jestem w misji "Temples Of Aztecs" i...

zrobilem chyba wszystko co sie dalo zrobić, a misja sie nie konczy. Dalej odznaczone sa objectives zeby uratowac conajmniej jedna swiatynie i secondary zeby uratowac wiecej niz jedna. Ja juz nie mam co robic, a dalej moge grac, nie pokazuje mi ze wygralem.

1706354[/snapback]

Nie wiem czy zauwazyles ale tam jest czas 15 minut i wlasnie w takim czasie musisz bronic tych swiatyn potem przyjezdza pomoc i musisz rozwalic baze wroga i gotowe :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy zauwazyles ale tam jest czas 15 minut i wlasnie w takim czasie musisz bronic tych swiatyn potem przyjezdza pomoc i musisz rozwalic baze wroga i gotowe :D

1706400[/snapback]

Tej, a przeczytales mojego posta? Wszystko jest rozwalone, czas dawno sie skonczyl pomoc przybyla a misja sie nadal nie konczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest mój pierwszy post na tym forum.

mam problem z demem, a niechcac zakladac nowego tematu zapytam tutaj: oco chodzi ze niemozna sie podniesc powyzej 10 levelu home city?? pisze mi ze zostalo np. -17000 i nic niemozna z tym zrobic. oco tam chodzi czy to jest glupia zasada dema czy ja czegos niezauwarzylem??

bo bardzo chce pograc wyzej a niemoge :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie moze co zrobic zeby dalo sie grac na procesorach nie posiadajacych SSE? Bo to troche przesada, ze nawet nie az tak slabym procach (AXP2000+) gra poprostu nie dziala.

1704664[/snapback]

 

nie wiem jak jest w pelnej wersji ale w demo gralem bez problemu a tez mam AXP2000+, pozatym ten procek posiada SSE czy myle sie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wooooow wlasnie dzisiaj zainstalowalem gre i jestem juz po tutorialu:) Gra robi wrazenie pomimo tego ze gram na GF 4 MX :D jesli chodzi o plynnosc gry to jest git (768ddr) tylko ta grafika....no nie jest ta ze screenow ale i tak jest ladna, tak wiec ci co maja "troche" slabsze karty graficzne moge bez problemu grac i sie nie obawiac ze nie maja pixel, vertex i innych shaderow:) ide grac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do SSE to ja tez sie z tym babralem i babrem i nie ubabralem :(

niestety nie dalem rady tego obejsc i pozostało mi zainstalowac gierke na lapciaku:)

a co dotego SSE to jest chore! na starym celku typu 533 ta gra teoretycznie rusza a na moim athloniku nie :[

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla wszystkich posiadaczy 2000k wina co zrobic by pominac weryfikacje systemu czyli mowiac dobitnie odpalic gre bez xp i bez jeb.... sie w rejestrze

1.idziemy do start uruchom wpisujemy cmd i naciskamy enter odpala sie konsola, 2.dalej wklepujemy litere za która odpowiada naped w którym jest plyta np e: enter :lol2:

wpisujemy setup/a i odpala sie instalator i mozemy instalowac na winie 2k.pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie mam problema...

Wyskakuje mi cos takiego pod koniec instalacji:

 

Error 1904. Module C:\WINDOWS\system32\msxml4.dll failed to register. HHRESULT -2137024891. Contact to your support personal.

 

Przegladalem wszystkie stronki, i tylko jeden Pan mial taki problem, ale przy demku, pomogl mu ponowny download...

 

Ze mna taki bajer nie przejdzie :P Bo mam fulla...

 

SSE chyba mam bo to athlonek xp 1600+, a grafa to Radek 9700pro.

Zaraz nowe stery zainstaluje, na jakich Wam to działa?

 

 

ps.

Poczytalem wlasnie o tym problemie na zagranicznym forum i dowiedzialem sie ze trzeba zainstalowac hotfixa takiego jednego...

On u mnie jakiegos errora wywala ze cos tam niezgode czy cos, a na bierzaco nie robie upedjtow, ale SP2 mam...

Moze mi ktos podeslac na xpektor@tlen.pl pliczek msxml4.dll??

Byłbym wdzieczny! Bardzo <cmok>

Edytowane przez xpektor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...