Skocz do zawartości
Kaeres

Fifa 2005

Rekomendowane odpowiedzi

pozatym co tu mowic o grafice, skoro dopiero w pelnej wersji zobaczymy tak naprawde jak wyglada i jak chodzi.....grafika jest jak zawsze okrojona w demku i ta rozdzielczosc........a jesli chodzi o gre moim zdaniem jest taka jak nas EA Sports przywzyczailo......bardziej zrecznosciowka.....moim zdaniem nie ma co porownywac do PES 3 czy 4 to tamte to są prawdziwe symulatory....czego nie mozna powiedziec o fifie.......ale jak dla mnie.....jedno i drugie jest OK.....lubie grac w jedno i drugie......ale pamietajmy ze jedno i drugie to zupelnie co innego.....ale co tam bede mowil jak komus se podoba bedzie gral...jesli nie to nikt go nie zmusza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pozatym co tu mowic o grafice, skoro dopiero w pelnej wersji zobaczymy tak naprawde jak wyglada i jak chodzi.....grafika jest jak zawsze okrojona w demku i ta rozdzielczosc........a jesli chodzi o gre moim zdaniem jest taka jak nas EA Sports przywzyczailo......bardziej zrecznosciowka.....moim zdaniem nie ma co porownywac do PES 3 czy 4 to tamte to są prawdziwe symulatory....czego nie mozna powiedziec o fifie.......ale jak dla mnie.....jedno i drugie jest OK.....lubie grac w jedno i drugie......ale pamietajmy ze jedno i drugie to zupelnie co innego.....ale co tam bede mowil jak komus se podoba bedzie gral...jesli nie to nikt go nie zmusza...

mądre słOWa - Barddzo dobrze napisałeś, jasne każdy sobie spróbuje jak wyjdzie pełan wersja, i moze wtedy zmieni zdanie tesh mysle ze nie ma co porownyuwac tych dwóch piłek nożnych = każda z nich jest inna, jedni chwala pes, a drudzy stajnie ea, ja powiem tak OSTATNIO CAŁY CZAS grywam w PES3 i jest strasznie odjechana ;D gra sie naprawde smacznie, palce lizać, ale to nie zmieni faktu ze z niecierpliowscia czekma na 14 pazdziern.. --> premierea F 05 pozdrrrroo..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie, ja tez pogrywam w PES ale to nie zmienia faktu ze jak wyjdzie FIFA to napewno sobie pogram. Bo lubie gierki z EA, tak samo NBA i NHL

wiec po co sie klócic .....kazde gra w to co lubi i co mu sie podoba...koniec i kropka

PS. ale niedlugo bedziemy grac tylko w to co.....nam pojdzie na naszym kompie...bedzie miec wymagania ktorym sprosta nasz komp....heheeh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie, ja tez pogrywam w PES ale to nie zmienia faktu ze jak wyjdzie FIFA to napewno sobie pogram. Bo lubie gierki z EA, tak samo NBA i NHL

wiec po co sie klócic .....kazde gra w to co lubi i co mu sie podoba...koniec i kropka

PS. ale niedlugo bedziemy grac tylko w to co.....nam pojdzie na naszym kompie...bedzie miec wymagania ktorym sprosta nasz komp....heheeh

hehehehe no tak masz racje -- nareszcie ktośś szczerze pisze :) bo nie wierze TYM którzy mówia ja tylko w PESA i odwrotnie bo prawdziwy FAN KOPANEJ zagra w obie i porówna i nigdy nie zeszmaci tej drugiej mniej lubianej ;)) TAK MI SIE WYDAJE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam to demko fifki 2005 i bardzo mi się podoba. NIe wiem czemu... Jakieś większe tempo niż w 2004 i euro. Akcje takie łatwiutkie, zgrabniutkie :D

Zapowiada się na jedną z lepszych Fif. To nie znaczy ze na PESa nie czekam, bo pes rulezzz!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LUDZIE PIERWSZE NAJMILSZE ZASKOCZENIE:

GRA MA WBUDOWANY J.POLSKI

 :!:  :!:  :!:  8O  8O  8O

wisla i legia pokazaly sie w pucharach to i j.polski wbudowali ;]

 

 

 

mysle ze to z litosci - skoro na zywo nie ma w PL co ogladac to przynajmniej pograc nam dadza w ojczystym jezyku ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

macie kilka screenow (niestety filmiku nie da sie nagrac bo starsznie tnie (1fps)):

FIFA2005-1.JPG

FIFA2005-2.JPG

FIFA2005-3.JPG

FIFA2005-4.JPG

 

rozegralem juz kilka meczy i stwierdzam iz FIFA powraca z wielkim hukiem. to juz nie to samo co np Ojro2004 czy Fifa2004. GRAFIKA CUD-MIÓD :twisted: Nowe podania, zagrania i zachowania poprostu mnie zwalily z nog. AI stoji na wyzszym poziomie. Nie da sie juz tak normalnie przejac pilki od przeciwnika, co wiecej jak gralem na normalnym poziomie to mialem wrazenie ze dopiero co ucze sie grac w pilke. Zachowania bramkarza jest o wiele wiele lepsze. Juz nie potrafi zlapac kazdej pilki skierowanej na bramke. Musze sobie stworzyc wlasnego zawodnika 8O Aaa i powrocil nareszcie tryb TRENINGU.

ale najwiekszym zaskoczeniem jest dla mnie JEZYK POLSKI. jak instalowalem to wybralem polski i myslalem ze to jes tylko w menu podczac instalacji ale jak odpalilem to spadlem z dywanu na podloge :twisted:

ViVA FOOTBALL :!: :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*** A JEDNAK WYSZŁA JUZ MOJA FIFKA 2005 *** postaram sie mieć ją jak najszybciej - jeszcze dzisiaj, haaa super ze ma jezyk polski, no tak zaskoczenie :) zaskoczenie JA mysle ze zaskoczy nas niejednokrotnie, to panowie "piłkarze" i niepiłkarze bieżmy sie za "załatwianie tej gierki"" NO normlanie nie moge sie doczekAćććć !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*** A JEDNAK WYSZŁA JUZ MOJA FIFKA 2005 *** postaram sie mieć ją jak najszybciej - jeszcze dzisiaj, haaa super ze ma jezyk polski, no tak zaskoczenie :) zaskoczenie JA mysle ze zaskoczy nas niejednokrotnie, to panowie "piłkarze" i niepiłkarze bieżmy sie za "załatwianie tej gierki"" NO normlanie nie moge sie doczekAćććć !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wyluzuj pan.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A NO ligi polskiej to raczej nie ma - jedynie :) polskie menu, i wogole all made in Poland :) ha jedynie przeciez topełen wypasik, pamietam jak jeszcze przy instalacji wybierało sie może jeden z dwóch jezykow: niemiecki, angielski, a tu POLSKI ---ku*** ale rzady straszne, a co do kolegi KAERES - to niewiem o co ci chodzi !!!!! "wyluzuj pan" jestem stary całkiem wyluzowany jezeli o to ci chodzi, MOze to ty jestes zbyT spiętYY co???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CHŁOPAKI którzy graja już ----- PISZCIE CO I JAK?? CO NOWEGO??

no wiec

teraz to mozna szalec, grac mozna po 14 zawodnikow w polu i 2 bramkarzy na jednej bramce :P, ludzie to fifa czego sie spodziewacie przewrotek z polowy bosika ups to juz jest :D

Fifa to gowno jakich malo lepiej poczekac na PES 4

 

chyba co niektozy to malego orgazmu dostali prrrrrrrrrrry panowie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja juz chyba za stary na gry jestem ale qr** jak zagrac jakikolwiek mecz w tej piepszonej grze? co chwila(tzn jak chce grac mecz) mi wyskakuje oczekiwanie na druga druzyne o co to qr** biega?

 

Edit: Juz sobie poradzilem z tym "problemem"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ta gra zapamietuje ustawiona przez nas rozdzialke - bo cos chyba jednak szwankuje - ustawilem 1280x1024 a wyglada mi na to, ze gra i tak opdala 800x600 - 300fps mierzone Frapsem 8O

 

Druga sprawa - ktory klawisz odpowiada za kiwanie? - w opcjach nie ma tego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie zapisuje normalnie. sprobuj SHIFT.

ja juz koncze tryb kariery a ostro ciupie :) jeszcze 4 mecze i koniec sezonu

Taa jednak zapamietuje rozdzialke - w 800x600 wyglada jeszcze gorzej :D No dobra wlacze AA i AF bo normalnie patrzec nie moge na te postrzepione bandy i bramki :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm w 1280x1024 AAx6, AFx16 gra wyglada i chodzi bardzo przyjemnie - ponad 100fps - niezly engine

Musze opanowac pare zagran, przede wszystkim odbieranie pilki - nie moge odebrac pilki strzalem tak jak w poprzednich Fifkach...tylko podaniem mi sie udaje, no i oczywiscie wslizgiem

A podania z klepki to jak sie wykonuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...