Skocz do zawartości
kwintosz

Forum Dyskusyjne

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam na nowo powstałe Forum Dyskusyjne Ogólnotematyczne, znajdziecie tu takie działy jak: Sport, Muzyka, Software, Hardware i wiele innych. Super atmosfera, ciekawe tematy, porady, nowinki i wiele wiele innych to wszystko znajdziesz tylko tu. Forum jest nowe i dopiero sie rozrasta, potrzebuje reklamy i nowych użytkowników. Wejdź i dołącz do nas.. stwórz z nami najlepsze forum w internecie..!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O bosheee... dobry start na początek.. :lol:.. to przez roztargnienie, wiecie sesja sie zbliża i wogule :oops: No więc sorki chłopaki, adres forum to: http://members.lycos.co.uk/kwintosz Chętnie wysłucham waszych opinii co zmienić, co poprawić itp. Pozatym może znalazł by sie ktoś, kto umie tworzyć jakieś ładne bannery, buttony i logo np. w Paint Shop Pro.. bo mi nie wychodzi a bardzo mi są potrzebne i może ktoś zechciałby mi pomóc. Z góry dzięki i pozdrawiam..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko działa, czasem coś odmówi posłuszeństwa ale to wina serwera :angry: . Narazie jest jaki jest, bo nie wiedziałem czy forum się rozwinie. Jeśli będzie komu trzymać i prowadzić forum, to serwer będzie zmieniony. To moje pierwsze kroki, więc ucze się na błedach, więc troche wyrozumiałości :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O bosheee... dobry start na początek.. :lol:.. to przez roztargnienie, wiecie sesja sie zbliża i wogule :oops:  No więc sorki chłopaki, adres forum to: 1226811[/snapback]

gdybys nie przyznal sie ze sesja sie zbliza to bym pomyslal ze kolejny 12-latek robi konkurencje dla Tweaka :]

nie wiem co jest takiego fajnego w takich forach ze kazdy chce miec "forum o wszyskim czyli o niczym "

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. Wiem, słyszałem te słynne hasła że jeśli coś jest o wszystkim to jest do niczego. <_< Pozwólcie mi że się z tym nie zgodzę, ja uważam inaczej. Myślę że można stworzyć naprawdę dobre forum wielotematyczne nie skupiając się na jednej dziedzinie ale wiem że to będzie szalenie trudne. Jest duża konkurencja no a pozatym trudniej o przyciągnięcie na stałe do siebie ludzi. Ale ja lubie wyzwania.. staram sobie stawiać cele i chce je osiągać! Możecie powiedzieć że to śmieszne ale jestem człowiekiem ambitnym i nie moge bezczynnie wysiedzieć na miejsu, dlatego podjołem się takiego zadania. :) Możecie zapytać dlaczego " o wszystkim", a no dlatego że lubie poszerzać horyzonty, poznawać nowe rzeczy i uczyć się ich, nie lubie się ograniczać. A dzięki forum mogę poznać coś nowego, jako bycie Administratorem no i wreszcie poznania nowych ludzi, ich opinii no i może jakich nowych nie odkrytych przeze mnie rzeczy. Nie jestem naprawde bardzo dobry w żadnej dziedzinie a tylko wtedy zdecydowałbym się na forum o konkretnej tematyce. :oops: Każdy od czegoś zaczynał, wiem że to nie jest idealne i wiem że potrzeba na to czasu i zdaje sobie sprawe z tego jak wiele rzeczy będe musiał poprawić i ilu nowych rzeczy będe sie musiał nauczyć. Ale robie to dla swojej przyjemności i mam nadzieje ze mi sie uda także dla innych. Dzięki za opinie.. Pozdrawiam..

Edytowane przez kwintosz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przykro mi to mówic ale taka jest prawda ..to nowe forum umrze  smiercią naturalną jak wiele jemu podobnych przed nim i wiele po nim  :-|

1227133[/snapback]

A mi nie ;]

 

Dosc mam takich bobkow w necie zakladanych przez 12 latkow :/

 

Jeszcze na lycosie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wam powiem że tego w standardzie nie ma :lol: trzeba sobie ściągnąć i doinstalować, haa.. B) lol Pozatym widze że jesteście naprawdę pomocni w ocenianiu. :mur: Mimo wszystko Pozdrawiam..

Edytowane przez kwintosz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sluchaj, bo jest to kolejne forum na lycosie i kolejne ktore za niedlugo padnie.... takich for jest tysiace, chyba powinni skonczyc z darmowymi bazami MySQL i PHP, bo jak ktos chce sobie pocwiczyc to sobie w domu pocwiczy na localhoscie...

Twoje forum nie zaskakuje w zaden sposob... nawet domeny nie masz, juz widze jak tysiace ludzi wpisuje ten dlugi adres. Wygladu nie oceniam bo nie twoj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego mają kończyć z mysql i php za darmo ... chce mieć forum niech ma... a jak się rozwinię to tylko pogratulować.

Czytając Wasze opinie można wywnioskować, że wszystko co nie jest tweak.pl to jest złe. A prawda jest taka, że biorąc pod uwagę sposób w jaki piszecie to nie ma kultury na forum.purepc.pl a co za tym idzie - nie ma tu dobrej atmosfery. A o to właśnie na forum chodzi... i jeśli jego forum zapewni dobrą atmosferę, to niech sobie będzie. A jeśli nie to nikt Wam nie każe na nie wchodzić.

 

A jesli chodzi o ocenianie to faktycznie dodawanie forum do oceny jest bezsensu, bo nie Ty je zrobiłeś - Ty jedynie je zainstalowaleś. Twoim zamiarem zapewne było zwiększenie jego popularności, bo a może akurat ktoś stąd wejdzie i się u Ciebie zarejestruje ;)

 

A jeśli chodzi o wygląd forum to mnie się nie podoba :P

 

 

Ale życzę sukcesów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu jakaś konstruktywna odpowiedź. Mimo że krytyczna ale dzięki, każde zdanie jest dla mnie ważne. No i zgadzam się w pełni z Twoim zdaniem co do poprzeników.

 

Twoim zamiarem zapewne było zwiększenie jego popularności, bo a może akurat ktoś stąd wejdzie i się u Ciebie zarejestruje

Nie do końca, ale nie mówie że też o tym nie myślałem. No teoretyczne zgadzam się że zbytnio nie ma co oceniać. No ale przecież można ocenić czy kolorystyka pasuje do tematyki forum, czy bannery, buttony, logo (nie mówie tu o swoim akurat, bo mam jedynie zastepczy banner, nie mam obecnie czasu na stworzenie dobrych grafik a i umiejetnosci tez nie mam za wielkich w tym temacie) itp. grafiki także pasują do całości. Czy są jakies niedosciągnięcia, cos nie działa tak jak powinno, uwagi na temat serwera (konstruktywne: a nie tylko oo ten jest zły, moze jakies propozycje w jaki zainwestowac, domena itp). W końcu część merytoryczna forum czyli działy, czy nie jest ich za mało/duzo, czy czegoś ważnego brakuje, czy opisy zgadzaja sie z trescia, moze jest złae umiejscowienie poszczególnych działów. Dużo tego jest i nie koniecznie chodzi tu tylko o ocenę stron stworzonych od początku do końca przez siebie. Takie jest moje zdanie. Zresztą strony www, fora, portale itp. różnią się od siebie i nie można ich ładować do jednego wora i oceniać tylko pod tymi samymi względami. To tak jakby porówywać Ferrari z Maluchem, niby obydwa to samochody ale jakże się różniące! Każdy stworzony w jednym celu do jazdy ale jeden dla super bogatych i lubiacych samochody sportowe a drugi dla mas, ludzi o małych budżetach domowych, chcących się przemieszczac szybciej i wygodniej niz komunikacja miejska. Tak wiec sprawdzanie których z nich jest lepszy pod tymi samymi wzgledami jest bez celowe.

 

A jeśli chodzi o wygląd forum to mnie się nie podoba

Mógłbys napisać coś więcej? Dlaczego nie podoba, co byś zmienił? No i może jeszcze jakies opinie od siebie..

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podstawową sprawą dzieki której forum mi się nie podoba jest to, że wchodzę na forum i nie wiem od czego mam zacząć i za co się zabrać. Wszystko jest poprzestawiane i ciężko się połapać. Skoro to jest forum phpBB to niech funkcjonuje w taki sposób jak tego chcieli jego autorzy :)

Po wejściu na forum powninienem zobaczyć jakie są działy, tematy itp. A nie jakieś pojedyncze informacje, bo traci to na użyteczności a forum ma służyć przede wszystkim do pisania a nie czytania (a teraz to mogę sobie o Georgu Bushu poczytać :) )

 

Kolory mogłyby być, ale zmieniłbym kolor tła pod tabelkami (teraz jest białe)

A jeśli już chcesz aby forum wyróżniało się spośród innych to postaraj się nie stosować standardowych przycisków (profil,szukaj, użytkownicy...) tylko zrób takie, które będą kolorystycznie pasował.

 

W całym tym ocenianiu chodzi o to, żeby oceniać coś co ktoś zrobi, a w tym forum mało jest Twojej pracy (sam napisałeś że nie miałeś czasu zmienić banera)... dlatego nie spodziewaj się jakichkolwiek ocen, bo nic tam Twojego nie ma, oprócz treści.A treści nie ma jak ocenić, bo to Twoje forum i piszesz na nim co chcesz :)

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem ze kolega z forum przyszedl wesprzec.

 

Po pierwsze, bez reklamy NIC nie zrobisz. Mozesz dodac pierdyliard hackow. Nowe themy. To nic nie da!

 

Twoje forum musi miec reklame. Nie wiadomo jaką, ale musi mieć. Na przykladzie.

 

Tweak.pl - jak sie tu ludzie dostali? Bikos to byla jedna z pierwszych stron o o/c. Wiec jak wpisales w google o/c. To tylko sie tweak pokazywal ;]]

 

Moje forum (:P ) - ludzi by tam bylo zero. Gdyby nie... serwer. Na ktorym ze 100 ludzi dziennie sie przewija. Widzą adres i wchodzą.

 

-----------

 

Zeby forum ruszylo musi miec dobra tematyka. For o wszystkim jest multum. Konkurencja nie do pokonania. Chyba ze kupisz 15 sekundowe spoty na TVN po Faktach ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To troszkę źle rozumiesz....

A co do reklamy, to nie trzeba się nigdzie reklamować. Ja mam na swoim forum ponad 120 uzytkowników a założyłem je 2 stycznia :)

Nigdzie się nie reklamuję, a ludzie wchodzą z wyszukiwarki - tyle tylko, że połączyłem forum ze stroną o tematyce gier (ze swoimi grami we flashu)

Wydaje mi się, że jak na pierwszy miesiąc to całkiem nieźle poszło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Michał_misiek

Moim zdaniem forum nie jest złe... :) Życze powodzenia w dalszym prowadzeniu

Edytowane przez Michał_misiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze forum dużo brakuje do doskonałości ale to jest moje pierwsze forum i nowa przygoda. Niestety mam obowiązki jako studenta, które troche mnie ograniczają czasowo no i jeszcze nie wszystko zdążyłem zrobić. Mam nadzieję że mi się uda na tyle rozwinąć to forum że będe sam przed sobą mógł powiedzieć że mi się udało. Rozumiem że jest duża konkurencja ale czy to oznacza że musi mi sie nie udać?? Myślę że nie.. miejsca w internecie na jeszcze jedno dobre forum jest wystarczająco dużo. Zresztą mam nadzieję że nie tylko ja będe o to walczył, ale także ludzie którzy będą odwiedzać to forum bo w końcu powstało ono dla niech a nie dla mnie, żebym sobie tam popisał. Myślę że może trafią do mnie także ludzie, którzy pomogą mi w prowadzeniu forum, co dwie głowy to nie jedna. Nowe pomysły, umiejętności napewno się przydadzą i tylko mogą pomóc. A co do reklamy.. napewno jest ważna. Tu nie ma wątpliwości. Tyle że na początku działalności jest o nią trudno. Mało osób chce wymieniac się linkami ze stroną mającom PR=0, a jeśli już chcą to są to przeważnie toplisty. Pozatym potrzebuje ładnych grafik(banne, buton, logo), które są podstawowymi narzędziami reklamy, ale niestety moje umiejętności plastyczne na wykonanie takich grafik są za małe (dlatego studiuje na Politechnice Śl. a nie na ASP). Dlatego licze że ktoś wykona je dla mnie i staram się znaleźć taką osobę. A tak na marginesie to z tą reklamą w TVN to nie głupi pomysł hehe..

Macie jeszcze może jakieś uwagi, chętnie je poczytam.

 

Pozdrawiam..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Politechnice jest architektura, na której też nauczyłbyś się bardzo dużo na temat rysowania,kompozycji,dobierania kolorów i projektowania

Ależ oczywiście, wiem że jest i wiem że bym się wiele nauczył. Ale mi chodziło raczej o brak predyspozycji do studiowania takich rzeczy. :-P No, nareszcze mam sesje za sobą, jeszcze tylko wpisy do załatwienia, więc będe miał więcej czasu aby poświęcić forum. To macie jeszcze jakieś porady co do mojego forum (tak, dla tego upartego co chce mieć forum o wszystkim :lol: ) Mimo wszystko macie jakieś pomysły, jak można zachęcić użytkowaników do odwiedzania forum, pomysły aby forum wyróżniało się spośród masy innych? Jakieś skuteczne metody reklamy (no ten TVN odpada, troche drogo jak dla studenta B))? Podzielcie się swoimi spostrzeżeniami i wiedzą, w końcu po to jest chyba to forum..

Pozdrawiam

Edytowane przez kwintosz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...