Skocz do zawartości
predator_et

Geforce Mx440 Podkrecanie!

Rekomendowane odpowiedzi

eeee amras..... na 64mb vramu?? sorry ale po prostu nie wierze....

1242919[/snapback]

na 6600gt 128mb... mx pisze ze mialem bardzo dawno:) po niej mialem 3 ti 200 fx 5700 i rive tnt2:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amras grasz bez aa i bez anizo a wiesz dalczego? bo 4mx nie obsluguje takiego czegos jak anizo 16 wiec nie rozsmieszaj ludzi swoja inewiedza. w hl2 mozesz sobie ustawic i aax900 i tak sie nie wlaczy, musisz wymusic w sterach. aha nawet aax2 da ci kolo 10fps wiec szybko to wylaczysz. a granie w 1024 w gre dx7 to juz zadne wyzwanie nawet dla nedznej 4mx:]

 

aha moja 64bitowka:] 7k 1243643[/snapback]

czytac ze zrozumieniem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! pisze chilera przeciez o 6600gt i r9800pro... ludzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Ja mam MicroStar GeForce 4MX440 64DDR 128BIT + AV-OUT + S-OUT. :)

Standardowe taktowanie GPU/PAMIĘĆ 250MHz/400MHz. :D

Standardowy wentylator z radiatorem(założony fabrycznie) Pamięć chłodzona potężnymi Radiatorami.

Bez problemu i skoku temperatury podkręcony na GPU/PAMIĘĆ 300MHz/450MHz B)

Jak wymienie płytę główną to podkręce mocniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Slabo cos krecicie albo ja mialem dobra wersje g4 : Maya ;)

W 3dmarku na zwyklym ECS i Sempronem 2.3 = 5800 pkt.

1242585[/snapback]

hyh to moj gf 4 mx 440 ( podpis ) w porownaniu do wiekszosci waszych jest rox ^^ choc narazie odpoczywa bo nie mam w co grac i calosc jest nastawiona na CISZE :)

A z tym prockiem zamiast mojej grzalki ( no i inna plyta ;p ) to o 8k spokojnie mozna by sie starac :)

Edytowane przez Nargil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Slabo cos krecicie albo ja mialem dobra wersje g4 : Maya ;)

W 3dmarku na zwyklym ECS i Sempronem 2.3 = 5800 pkt.

1242585[/snapback]

Na mojej Gainward GF4 MX440 bez podkręcania zegarów karty i na Duronie 1600@1740(podkręcony zegarem-bo mnoznik 12-i nie umiem go odblokować)

karta wyciągneła 5589 3Dmarków na 3Dmark 2001

Gdy podłączyłem 3DAnalyze i zemulowałem obsługę DX8 uruchomiłem MOHPA!!

Karta bez wiatraczka zasilacz 350W Modecom nowy -uwazm że to rewelacyjne karty.

Niestety wymieniam na FX5200 bo ta zabawa z 3DAnalyza to gra nie warta świeczki-za duzo zachodu B)

Będę wystawiał na Allegro jak kogos interesuje to na e-mail ppbike@op.pl-na razie czekam na nowa grafę i ta MX jest zamontowana w mim kompie.Żeby nie to DX7 -to bym nic lepszego nie chciał-Hl2 chodzi super na medium.DOOM3 również

czego chcieć za ta kasę?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

móglbys cos wiecej powiedzieć o tym emulatorze dx8 myslalem ze takigo czegos nie ma :Dja mam 2800 to moze by hulało

1267940[/snapback]

 

tu masz link do pliku zobacz to soft oczywiście legal i jest free ale w pełni funkcjonalny.

 

po prostu odpalasz gre po właczeniu tego programu-tak jakby 3danalizer sam otwierał grę-wpisujesz w nim ścieżke do pliku

.exe gry i naciskasz run. Cudów sie nie spodziewaj ale gra ruszy.Acha zaznacz w 3danalize -emulate dx8 i popróbuj inne ustawienia nigdy nie wiadomo przy jakich ustawieniach jest najlepiej

Powodzenia <_< :)

Sprawdż i odpisz co sie dzieje -może pomogę dalej.

p.s. dzis kupiłem FX5200 Gigabyta GV-N52128TE i testuję-faktycznie DX 9,0 obsługuje tak że 3Danalize juz mi nie jest potrzebny (koszt tej karty w sklepie 186 zł) a moją MX440 sprzedałem za 120zł-w sumie niewielki wydatek i mam spokój :lol: .Po pierwszych testach 3Dmark 2001 jest słabsza niz MX440!!!! -co to może być?

Czy ktos juz tak doświadczał-nie rozumiem powodów tak słabych testów FX5200

Mam Durona 1600@1750 z mnoznikiem 12 -czy mozna go odblokowac?

podaje dane : DHD 1600 DLV1C

MIXJB 0403 MPMW ma przecięty jeden mostek(czwarty) L2 -ale połaczone wszystkie L1

Edytowane przez petrosbike

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

emulacja dziala odpala nature ale wody nie ma :( jaka lipa a ja myslalem ze to emuluje i dziala jak oryginal

1269668[/snapback]

Właśnie pisałem że cudów nie można oczekiwać - ja sam odpaliłem na nim MOHPA -demo i owszem ruszyło ale mój żołnierz był jakiś zielony czy niebieski i zrozumiałem ze to tylko sztuczna emulacja DX8 bo karta i tak tego nie rozumie-więc sie wnerwiłem i kupiłem FX5200.

Tak to juz jest "z piasku,(g...) -bicza nie ukręcisz" :razz:

Przykro mi że sie zawiodłeś-sam tego doświadczyłem :cry:

A propo Durona to masz jakieś wiadomości jak go podkrecic na wyższy mnożnik?

Petrosbike

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedyś miałem GF4MX460(GS) Gainwarda, było baaaardzo mało tych modeli, moja była z pamięciami BGA 3,6ns pamięc ta kreciła sie na 714mhz bez zadnego chłodzenia, rdzen chyba na 350mhz(nie pamietam dokładnie) wiem ze na durniu 750@1000mhz i ecs k7vza 256mb ramu sdr, miałem po podkreceniu 6500pkt w 3dm2k1se ;]

Edytowane przez grzesiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogłes też OC z poziomu steerowników - sciagając coolbity i dodając do rejestru...

1270815[/snapback]

 

Jako stary użytkownik GF4 MX440 polecam raczej program EXPERTool dołączany do pakietów starownika Gforce.

Do ściągnięcia ze strony http://ftp.gainward.com/utility/expertool/expertool_329.zip

Mały objętościowo i bardzo funkcjonalny i co najważniejsze dopasowany do GForce.Polecam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam GF 4 MX 440 z firmy Sparkle i robie bez żadnego podkręcania 6200Pkt. w 3DMark 2001Se!!!

Może mi ktoś to wyjaśnić?Bo z tego co tu widze to mało kto przekracza granice 6000Pkt. na tej karcie i to jeszcze podkręconej a ja tyle robie na standardowych ustawieniach!!!

 

Sprzęt:AMD XP 2500+ (Barton) 256Mb DDR 333Mh(no name) Zasilacz 350W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo z tego co tu widze to mało kto przekracza granice 6000Pkt. na tej karcie i to jeszcze podkręconej ...

Pozwól, że nie zgodzę się z twoją opinią. Ja na swoim 4MX 440 SE (128 bit ale zaniżone zegary 250/333) po podkręceniu osiągnąłem prawie 9100 pkt w 3dSmarku 2k1.

 

Czemu masz tyle punktów?

1. procek

2. producent karty i domyślne zegary

 

Ja na niepodkręconym PixelView mam 5700 pkt na takim samym Bartonie.

Edytowane przez m_a_s_t_a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwól, że nie zgodzę się z twoją opinią. Ja na swoim 4MX 440 SE (128 bit ale zaniżone zegary 250/333) po podkręceniu osiągnąłem prawie 9100 pkt w 3dSmarku 2k1.

 

Czemu masz tyle punktów?

1. procek

2. producent karty i domyślne zegary

 

Ja na niepodkręconym PixelView mam 5700 pkt na takim samym Bartonie.

1308506[/snapback]

Chcialbym to zobaczyc B)

Oczywiscie te 9100 :lol:

Edytowane przez S-I-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcialbym to zobaczyc  B)

Oczywiscie te 9100  :lol:

1308793[/snapback]

blah, ludzie na tej karcie klepią po 10k.....

ja sam waliłem na starym palomino i fsb 133 6200pkt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA na 64Bitowym Pixelku mam po o/c do 330/620 7100pkt !!! Bez o/c ledwo ponad 3100 pkt :lol:

Zrobie vmoda i licze na 7.5k bo jak daje wyzsze zegary na obydwie rzeczy (mem/gpu) to od razu cos jest nie tak. Memki leca z lekkimi artami do 642... rdzen nie idzie wiecej jak 338/345 random zwiechy, niedovoltowanie.

 

Licze po vmodzie na 350-400GPU i memki na 670.

 

Dodam tylko ze to pamieci 5NS !!!

 

Ktos chce sie wiecej dowiedziec albo dolaczyc do zabawy zapraszam tutaj:

 

http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=118514

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój MX się bardzo ładnie kręci :D Jest to Gainward GF MX 440 na pamięciach BGA 3,6ns :D :D :D Standardowe taktowania to 270MHz dla rdzenia i 405MHz dla pamięci. Na rdzeniu chłodzenie wodą, na pamięciach radiatory. Taktowania na których od roku jade to 370MHz dla rdzenia i 570MHz dla pamięci. Procek: Barton@200FSB i ciągne 8,8k w 3DMarku 2k1 :) Wbrew co tutaj niektórzy mówią w HL2 pykam spokojnie w 1024 all ustawienia na maxa co się da i antyaliasing x4, aniso xx2 :]

Karta poszła by o wiele więcej ze względu na dobre pamięci ale pamięci chcą jeść a w voltmody się nie bawie :)

Edytowane przez mkowalm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podkkrecałem kiedys tą karte i żadnych przyrostów w grach nie zauważyłem ,nie wiem czy ma sens w tej karcie cos wogóle modyfikowac a 3 d marki ? przecież nikt nie będzie cały dzien modlił się o kilkaset pkt . lepiej kupic cos używanego np gf4ti4200 tu już inna bajka z podkręcaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moją MX440 sprzedałem za 120zł-w sumie niewielki wydatek i mam spokój :lol:

 

1269536[/snapback]

może mi też znajdziesz klienta za taką sumę :D mam w domu GF4 MX440 Prolink 64MB (128bit) i chętnie bym go sprzedał...bo potrzebna mi kaska na naprawe mojego GF3 :D :D :D

 

taaaaa 9100pkt...chyba ci sie literki pomyliły 6 z 9....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może mi też znajdziesz klienta za taką sumę :D mam w domu GF4 MX440 Prolink 64MB (128bit) i chętnie bym go sprzedał...bo potrzebna mi kaska na naprawe mojego GF3 :D :D :D

 

taaaaa 9100pkt...chyba ci sie literki pomyliły 6 z 9....

1312791[/snapback]

Dlaczego? Ludzie ciagna powyzej 10K na 4MX :oops:

 

Widocznie ma karte 128Bit... wiec wynik 9.1k to nic nadzwyczajnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...