Skocz do zawartości
SpiderMAN

A4tech Rp-680 Vel Rfswop-80 I Winxp Sp2

Rekomendowane odpowiedzi

Czolem wlasciciele tejze myszki... B)

Chcialem zasiegnac jezyka, czy komus Ona dziala bezproblemowo pod WinXP SP2, otoz po zainstalowaniu sterownikow z plytki, badz sciagnietych z netu, system juz sie nie podnosci, wywala byka IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL, po odpieciu myszy od USB, system wstaje i bez problemu dziala :(, po podpieciu w czasie pracy mam efekt wcisniecia przycisku reset. Czy ktos z Was sobie z tym problemem poradzil. Niby driver 7.64 ma go rozmwiazywac, ale tego niestety nie zrobil :(

bede meczyl problem dalej, koresponduje z supportem A4Techa wiec bede Was informowal na biezaco. Dzisiaj sprawdze czy zadziala podpieta poprzez przelotke USB -> PS/2, niestety dopiero dzisiaj kupilem myszke z przelotka, bo zaraz po zakupie tejze myszy przelotke uplynnilem myslac, ze sie nie przyda. 3majcie kciuki, bo szkoda myszora sie pozbywac :)

:mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie myszy tej firmy (optyczne) są problematyczne pod Win XP +SP2. Miałem taką (przewodową, PS2) i wykazywała inicjatywę, tzn. kursor samoczynnie wędrował po ekranie. Problem jest szerzej znany, wielu ludzi to miało. Wyszły nowe stery które miały problem usunąć. U mnie nie usunęły (u wielu innych też nie...). Usunąłem więc mysz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie to samo,też blue screeny ale tylko jak mysz jest pod USB podłączona.Mam ją teraz pod ps2 i oprogramowanie chodzi ślicznie.Tylko precyzja nie ta :(.

1213048[/snapback]

Wlasnie nie sprawdzilem, ale dzisiaj sprawdze... Mam PS/2 Rate, wiec sie go O/C :D, bedzie dobrze :D, kupilem wczoraj tesama tylko na kablu, ale softu nie instalowalem, na PS/2 chodzi i nic sie nie dzieje :D, sprawdze na USB, ale na wszelki wypadek kopie partycji zrobie Ghostem, nieszczescia chodza parami czasami :P :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze Wam to pomoze. Oto fragment maila od Georga z A4Techa

 

"1. When installing the new A4 Mouse driver ,be sure to remove or uninstall all your previous mouse drivers totally ,otherwise it will interfere the setup of your new mouse driver.

 

 

 

2. If the problem still persists, maybe it is due to the fact that after uninstall of the A4 mouse driver , the file "AMUSBPRT.SYS" , still located in the windows folder , first of all if you rename this file or delete it , and you restart the windows , you will be able to the use the mouse with the standard features , and if you installed the new A4 mouse driver , you will be able to use all the features .

 

 

I hope this information is useful for you."

U mnie wlasnie biore sie do sprawdzania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak ogólnie to zamierzam ją kupić!

1599717[/snapback]

Ta myszka to totalna pomylka.Na dwie ktore widzialem 1 popsula sie po 2mcach(padlo koleczko) a obie maja te same problemy.Niezaleznie od sterownikow,beznadziejna precyzja,strasznie skacze ,bardzo trudno przesunac taka myszka np o milimetr zeby cos zaznacxzyc na stronie www,czy trafic przeciwnika do ktorego celujemy z daleko w glowe.Porazka nie tylko do gier ale nawet do codziennego uzytku,nie da sie pograc nawet w sapera <_<.POomaga troszke zwolnienie czulosci do polowy ,ale to tylko takie polsrodki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...