Skocz do zawartości
sebasw

Odtwarzacze mp3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zastanawiam się nad kupnem odtwarzacza mp3, chce żeby spełniał nast. warunki

- zasilanie bateria

- posiadał funkcję pendrive

- oczywiście najlepsza jakość oferowanego dzwięku (no na pewno powyżej 128 kbps :) )

- możliowść odczytywania pamięci wymiennej (najlepiej karty sd bo takie mam w cyfraku :) )

- minimum wbudowanej pamięci 1gb

- w miarę przyzwoite radio (coby nie charczalo za kazdym poruszeniem się)

- raczej coby miał dodatkowe wyjście line-out

- cena w zasadzie nie gra roli , no powiedzmy do 1000 zl

- dyktafon niekonieczny

co proponujecie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, zastanawiam się nad kupnem odtwarzacza mp3, chce żeby spełniał nast. warunki

- zasilanie bateria

- posiadał funkcję pendrive

- oczywiście najlepsza jakość oferowanego dzwięku (no na pewno powyżej 128 kbps :) )

- możliowść odczytywania pamięci wymiennej (najlepiej karty sd bo takie mam w cyfraku :) )

- minimum wbudowanej pamięci 1gb

- w miarę przyzwoite radio (coby nie charczalo za kazdym poruszeniem się)

- raczej coby miał dodatkowe wyjście line-out

- cena w zasadzie nie gra roli , no powiedzmy do 1000 zl

- dyktafon niekonieczny

co proponujecie??

 

masz 27stron na ten temat :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

używałeś ich w domu czy na dworze?

 

POzdr.

w domu nie uzywam bo mam kompa . telewizor i radio. wiec na dworzu,szkole, generalnie poza domem :)

 

 

jakie sluchawki polecacie do 100zl , douszne i nauszne ?im taniej tym lepiej, najlepiej sennheiser'a :)

 

http://allegro.pl/show_item.php?item=75820092

 

http://allegro.pl/show_item.php?item=75791222

a moze cos innego ?

Edytowane przez dzik86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie podoba mi sie ten bajer co jest w sony i moich sluchawkach od sansy bo dobrze trzyma sie w uchu sluchawka :D

 

a te koss'y ? to maja taka gabke, boje sie ze moze mi wypdadac z ucha :P bo mam dosc male dziury :D

i czy dobrze graja sa niskie i wysokie tony ?

 

 

eMeR < to jak dostaniesz to podziel sie opinia :)

Edytowane przez dzik86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koss Plug > miałem je, pisałem o nich w tym topicu, chyba na poprzedniej stronie. Co do wypadania to sie nie martw - gwarantuję, ze będą siedzieć stabilnie. IMO The Plug trzymają sie lepiej niż MX-550, które potrafią sie poruszyc, kiedy ide w kapturze i obrazam głowę.

 

BTW: Te Sony podane kilka postów wyzej są rzeczywiscie takie dobre? Cena powala, ale gdyby miały dać maksimum jakości, radości ze słuchania, to czemu nie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te Sony podane kilka postów wyzej są rzeczywiscie takie dobre? Cena powala, ale gdyby miały dać maksimum jakości, radości ze słuchania, to czemu nie..

Tak rzeczywiście są takie dobre ;) Grają ładnie, wszystkie tony zrównoważone choć bas jest dobrze wyeksponowany. W niższej cenie są jeszcze Creative EP-630 które są przez niektórych stawiane wyżej tych soniaków (pasmo przenoszenia podane przez producenta jest takie same) lecz mają gorsze wyposarzenie (w blistrze są same słuchawki). Edytowane przez PgX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w domu nie uzywam bo mam kompa . telewizor i radio. wiec na dworzu,szkole, generalnie poza domem :)

jakie sluchawki polecacie do 100zl , douszne i nauszne ?im taniej tym lepiej, najlepiej sennheiser'a :)

 

http://allegro.pl/show_item.php?item=75820092

 

http://allegro.pl/show_item.php?item=75791222

a moze cos innego ?

Z nausznych to PX 30 są w porządku. Inne do rozważenia to PX 100 - ale to już ~ 200zł........

Poniżej 100zł raczej nie kupisz lepszych niż te PX 30.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez mam zamiar wlasnie zkaupic mp3 tak do 600zł i znalazlem cos takiego :

1. http://www.allegro.pl/show_item.php?item=76374071 --- iRiver IFP-899

2. http://www.allegro.pl/show_item.php?item=76505306 --- iRiver T30 1GB

3. http://www.allegro.pl/show_item.php?item=76503174 --- iRiver T10 1GB

 

co wybralibyscie z tych?? prosze o pomoc w wyborze chyba ze macie jakies inne propozycje.????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

imo bierz ifp'ka byłem w MM i miałem w rece t10 i t30 i t30 to kompletna kicha dno itp. t10 juz lepiej nawet fajny ale jak ja bym brał to ifp a jak zalezy ci koniecznie zeby mial wiecej bajerow typu kol. ekran i to cos do zapinania to biez t10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogladam se sluchawki i dalej nie moge sie zdecydowac :) . a moje sluchawki od sansy ktore wczoraj naprawilem znow sie s[ciach!]lily :( .

nie wiem , nie umiem podjac meskiej decyzji . koss ,czy sennheiser, ewentualnie mx500 ?

 

 

jeszcze mam pytanie gdzie dostac gabki do wiekszych sluchawek , bo mam stare aiwy w ktorych juz gabki sie porwaly

http://www.interior-base.ru/products/headp...int-id~6637.asp - dobre sa na rower :)

 

czy beda pasowac gabki od innego producenta sluchawek ?

Edytowane przez dzik86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogladam se sluchawki i dalej nie moge sie zdecydowac :) . a moje sluchawki od sansy ktore wczoraj naprawilem znow sie s[ciach!]lily :( .

nie wiem , nie umiem podjac meskiej decyzji . koss ,czy sennheiser, ewentualnie mx500 ?

Wez... zajrzyj kilka stron wczesniej.. napisałem dużego posta o tych słuchawkach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całość

Widok z opisem

Wyświetlacz

Przyciski

Bateria

 

-od 128MB do 512MB

-wbudowany PenDrive

-blokada zapisu po włączeniu przełącznika HOLD

-są wersje z radiem i bez radia (bardzo dobrze łapie, AutoScan)

-dyktafon

-odtwarzanie formatów: MP3, WAV, WMA i jeszcze jest ich więcej

-Firmware Upgradable

-książka telefoniczna

-pauza :lol2:

-słuchawki połączone ze smyczą do noszenia

-Jakość jest pIęKnA

-wbudowany mikrofon

-niebieskie podświetlenie (w lepszych wersjach aż 7 kolorów do wyboru)

-polecam :D

-128MB kupisz już za 80zł

-Jeszcze bym mógł tak dużo wymieniać, ale nie pamiętam za bardzo.

 

TO CO ^TAM^ JEST NA OBRAZKACH, TO JEST JESZCZE NAJGORSZA WERSJA TEGO MP3 :mur:

 

A tak w ogóle to polecam Creative MuVo. :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wez... zajrzyj kilka stron wczesniej.. napisałem dużego posta o tych słuchawkach...

Z tego co wiem to te Kossy mają lepsze brzmienie basu a w sennheiserach pasmo jest bardziej przejrzyste

sory ze tak marudze i lamie , ale to juz ostatnie pytanie :rolleyes:

 

czy na sluchawkach np. koss plug, moge osiagnac jakosc dzwieku, taka jak na sluchawkach, co sie zaklada na uszy ?

 

to byl by koniec pytan :lol:

Edytowane przez dzik86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy na sluchawkach np. koss plug, moge osiagnac jakosc dzwieku, taka jak na sluchawkach, co sie zaklada na uszy ?

Pytanie sformułowane w ten sposob, ze jakiej bym odpowiedzi nie dał, to zawsze bedzie poprawna ;)

 

Powiem tak: porównująć Koss The Plug do moich starych Philipsów zamkniętych, jakies słabe, za 50zł, to wydaje mi sie, ze Koss lepszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chce zakupić odtwarzacz mp3. Najlepiej 1GB z radiem i dyktafonem ;) Tak do 400 złoty. I mam małe pytania do tego:

Czy będzie to chodziło na USB 1.1 :> i czy mp3 z kompa , które ściągam z neta będą na nim działać :> Może noobowate pytania , ale szczerze mówiąc nie znam się na tym ;)

Edytowane przez Koowi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koowi będzie chodził na każdym USB (tylko wolniejsze kopiowanie plików będzie w przypadku USB 1.1 niż 2) i będzie odtwarzał każde mp3/wma które tam wrzucisz obojętnie jakie

 

 

Ja też chce kupić odtwarzacxz mp3 tylko nie wiem jaki model bo jest ich mnóstwo na rynku.

Moje wymagania:

- pamięć najlepiej 512 (lub 256 z możliwością dodat. kart pam.)

- dobre radio

- funkcja PenDrive'a

- dobra jakość odtwarzania

- w miare dobry wyświetlacz

- cena ~300zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...