Skocz do zawartości
sebasw

Odtwarzacze mp3

Rekomendowane odpowiedzi

Poszedłem dzisiaj do rtv-euro-agd z zamiarem kupna playera... z pół godziny stałem przy wystawie próbując zdecydować czy kupić t20 czy t10... w końcu wybrałem t20 (ma radio i line-in ale mały wyświetlacz i konieczność ładowania przez usb), przyszedłem do domu, podłaczyłem do kompa i... zwiecha -_- na ekraniku napis "usb connect" i zero reakcji (komp go nie wykrywał, odłączanie/podłaczanie też nic nie dawało); nie ma baterii więc nie było jak zresetować. Zaniosłem do sklepu (na ekranie cały czas napis "usb connect") i wymieniłem na T10... Póki co nie żałuję :D

pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszedłem dzisiaj do rtv-euro-agd z zamiarem kupna playera... z pół godziny stałem przy wystawie próbując zdecydować czy kupić t20 czy t10... w końcu wybrałem t20 (ma radio i line-in ale mały wyświetlacz i konieczność ładowania przez usb), przyszedłem do domu, podłaczyłem do kompa i... zwiecha -_- na ekraniku napis "usb connect" i zero reakcji (komp go nie wykrywał, odłączanie/podłaczanie też nic nie dawało); nie ma baterii więc nie było jak zresetować. Zaniosłem do sklepu (na ekranie cały czas napis "usb connect") i wymieniłem na T10... Póki co nie żałuję :D

pozdr.

jest na nim mały przycisk reset

i do t20 można dokupić ładowarkę za 15zł na allegro

 

POzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

h10 super sprawa

a z serii t to tylko t20 jakoś mi się spodobał :) malutki i super wygląda jakby wersja z FM była tańsza to byłby to super player (nie trzeba kupować ładowarki i akumulatorków, tylko ładowareczkę za 15zł)

 

a jakby H10 junior miał radio to dla mnie byłby to super hicior od irivera

 

POzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja radio przeboleje bo sluchalem go tylko 3-4 razy i to do tego jak pokazywalem playerka tylko ;p ja to żałuje ze mi nikt w lape nie dal kiedys h10 junior i nie moglem go kupić :/ btw. fajny jest t10 czy jakos tak ten z dotykowym ekranem ale jest bardzo drogi jak na swoją pojemność

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh pobawiłem się już troche tym t10 i naprawdę super gra i wygląda solidnie, fajny jest też kolorowy ekranik, ale jednak 512mb to troche mało :D Tzn niby sporo ale jednak nie daje takiej swobody żeby można było pozgrywać wszystkie ulubione albumy i potem dopiero sobie puszczać co się chce, bo w takiej pamięci zmieści się najwyżej 5 albumów z dobrym bitrate :( Za miesiąc pewnie zmienie na coś innego, może t20 1gb albo h10j, jak będę dbał o t10 to pewnie wiele na nim nie strace :D

pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj sprawiłem sobie zestaw iAudio 5 (1gb) + Koss portaPro. Muszę przyznać, że jestem mile zaskoczony. Odtwarzacz gra ładnie nawet na standardowych słuchaweczkach. Trochę obawiałem się sterowania jog'ami, na szczęście bezpodstawnie. Działają świetnie, nie trzeba nawet playerka z kieszeni wyjmować.

PortaPro naprawdę zasłużyły na taką opinię, jaka o nich krąży.

Potrafią brzmieć naprawdę potężnie, dynamicznie, a zarazem czysto. Bas jest głęboki i nie ma nic wspólnego ze śmiesznym dudnieniem często spotykanym w słuchawkach tej wielkości.

Polecam.

Edytowane przez paulo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem kupić jakiś dobry player do max 350zł i conajmniej 512mb pamięci.

Poczytałem troche ten temat i zastanawiam się nad takimi trzema

SanDisk SANSA m230 512MB

Sandisk Sansa e130 512MB

Samsung MP3 Player YP-U1 512MB

Który z nich będzie najlepszy lub jaki inny do tej ceny byście mi polecili ?

Edytowane przez gkska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Juz od jakiegos czasu przymierzam sie do kupna mp3 i po przeczytaniu wielu testów i opini uzytkowników postanowilem ze kupie Iriver ifp 780 (tylko 128 mb ale puki co nie mam wiecej kasy) Zadowolony poleciałem do sklepu (trzeba troche sie nameczyc bo juz sa bardzo zadko spotykane) Wczeniej nie wiedzialem go na "zywo" bo po prostu nigdzie nie byl dostepny (poza fotkami z netu) A wiec dalej, wpadam do sklepu, mowie o jaki model mi chodzi i wlasciwie juz na samym poczatku lekkie zdziwienie - on jest cholernie duzy!!! (jak dla mnie oczywiscie) Mysle sobie, no nic wazne jest jak gra a nie jak wyglada. Wkładam baterie, wlaczam i znowu niedosyt - wyswietlacz jakis taki przejaskrawiony i w ogole lipny troche. Prosze sprzedawce o sluchawki, podalaczam, puszczam piosenke "firmową" no i juz lepiej, dzwiek naprawde fajny, duzo regulacji equaizera ale czegos mi brakowalo - myslalem ze jak go puszcze i uslysze ten dzwiek to mi soe rogal na twarzy pojawi a tu nic - po prostu dobrze. Najlepsze jednak bylo jak chcialem posluchac radia. Sklep znajduje sie w centrum Wrocławia i co prawda kabel od sluchawek byl troche pozawijany (wiadomo dziala jako antena) to udalo mi sie zlapac 3 stacje w stereo i najlepsze jest to ze nawet Eski mi nie lapalo. Co do frimwear do nie pamietam dokladnie jaki byl zainstalowany ale jakis nowy napewno.

 

Po tym wszystkim wyszedlem ze sklepu bez odtwarzacza i moze jestem jakims wyjatkiem - raczej wszyscy sa zadowoleni z serii ifp - ale ja raczej juz nie kupie Irivera ifp 7xx.

 

Powaznie zastanawiam sie nad jakims np mpio (tez 128mb - allegro) i dodatkowo kupie sobie jakies fajne sluchaweczki (np Philipsy 785) i cena wyjdzie ta sama.

 

Pozdrawiam

Piotrek

Edytowane przez piotrekmor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, widze ze duzo razy w tym temacie pojawiaja sie posty z zapytaniem o mp3 do ceny ok. 400zł, ale zadna konkretna odpowiedz jeszcze nie padla. Ja osobiscie zasntanawiam sie nad dwoma modelami jednym z nich jest iAudio G2 (512mb) a drugim Creative MuVo TX SE (1GB). I nie moge sie zdecydowac. Za iAudio przemawia podobno dobra jakosc dzwieku i moim zdaniem lepszy wyglad (mozliwosc wstawienia loga), jednak ma on tylko 512mb, a Creative za podobna cene ma 1GB, dyktafon, usb 2.0, jednak opinie z tego co wyczytalem, sa takie ze ma gorsza jakosc dzwieku (podobno cichy?), i krocej trzymaja baterie. Co sprawia ze ciezko mi sie zdecydowac... Ktory wg. was jest lepszy? A moze macie namiar na jakies inne dobre mp3 w takiej cenie? Nie znam sie zabardzo na mp3 i czy naprawde roznica jakosci dzwieku miedzy nimi jest naprawde taka spora?

Edytowane przez 1234

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja zadam inne pytanie..

 

Jakiego discmana z mp3 możecie polecić w rozsądnych granicach (~250 Max). W szkole szkoły raczej by był użytkowany. Potrzeba mi wyswietlania tagów i pilota (najlepiej tagów na pilocie :D ) Dobre słuchawki też nie zaszkodzą.

 

jakieś propozycje?

Edytowane przez slasher

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od jutra w wielkiej wyprzedaży mediamarkt SanDisk 1 gb taki jak :

TEN

w cenie 349 zł

proszę o komentarze, czy za ta cenę warto go brać ? mam dylemat pomiędzy nim a creative muvo se 1 gb, który kosztuje ok 400 zł

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od jutra w wielkiej wyprzedaży mediamarkt SanDisk 1 gb taki jak :

TEN

w cenie 349 zł

proszę o komentarze, czy za ta cenę warto go brać ? mam dylemat pomiędzy nim a creative muvo se 1 gb, który kosztuje ok 400 zł

pozdrawiam

W którym MM taka wyprzedaż?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Kielcach juz byla taka promocja przed swietami. Sandisk 512 za 249zl a 1GB za 349zl. Skorzystalem z promocji i kupilem wersje 512MB i jest bardzo zadowolony. Super odtwarzacz za dobra cene. Polecam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A faktycznie dopiero teraz wpadła mi oferta MM w rękę.Ale w sumie w Macro w Łodzi jest iPod Shuffle 512MB za 360zł,może lepiej jego ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span>? Odtwarzacz jest mi potrzebny do podłączenia w samochodzie i tylko do tego bedzie wykorzystywany..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten ipod imo jest beznadziejny juz przeboleje wszystko ale brak wyswietlacza :? a tak ps. to twoja furmanka w twoim profilu :D

Niestety nie ale może kiedyś :lol: .A co do braku wyświetlacza to ja wiem czy to taka duża wada,i tak w samochodzie na mam czasu gapić sie na wyświetlacz :). Jeszcze znalazłem coś takiego jak iAudio G3 za 390zł (wersja 512MB).Warto to brać zamiast tego iPoda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...