Skocz do zawartości
MAGIC

Jak Ominąć (złamać) Hasło W Routerze

Rekomendowane odpowiedzi

dostałem router od dostawcy internetu posiada on zewnętrzne IP

niedawno chciałem postawić server do gry CoD i MU-online

ale nie moge wystawić routera na net ponieważ trzeba przekierować porty

na mój wew. IP wszystko by było w pożądku żeby na routerze nie było hasła

konfiguracje routera mam przez http po wpisaniu w IE http://192.168.0.1

wyskakuje monit o podanie hasła i loginu do łączenia się z "ADSL Router"

 

jest jakiś program do obejścia hasła ??? ??? ???

 

PROSZE POMOCY

 

 

.

Edytowane przez MAGIC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najprosciej i najlatwiej:

zadzwon do osoby od ktorej dostales router i sie dowiedz jakie jest haslo i login

2 sprawa nie dawaj adresu routera bo to jest adres dla sieci wewnetrznej, a nawet gdybys podal zewnetrzny adres IP to nigdy tego nie rob, chyba ze jestes (bez urazy) glupi ,albo masz dynamiczne IP i zmieniasz je co 1s :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma ktoś jakiś program którym można złamać hasło do routera ???

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.

Edytowane przez MAGIC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma ktoś jakiś program którym można złamać hasło do routera ???

.

1226787[/snapback]

jesli router ma port do podlaczenia konsoli, to podlacz sie przez niego. Kazde sprytniejsze uzrzadzenie tego typu ma pewne prodcedury ktore pozwalaja dostac sie do konfiguracji bez hasla. poczytaj o tym w sieci - podlaczanie konsoli, tryb serwisowy - dla twojego modelu routera...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

router nie ma portu do podłączenia a konfiguracja jest przez http

zresetować nie moge bo nie znam ustawień które tam są

 

więc potrzebny mi jakiś sposób na obejście hasła przy konfigu http

 

 

 

 

 

.

Edytowane przez MAGIC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dostałem router od dostawcy internetu 

jezu stary dlaczego nie zadzwonisz do dostawcy?? boisz sie?? on nic ci nie zrobi... programu do lamania haslem w routerach nie ma bo tu nie chodzi o dopasowanie hasla do konta tylko znalezienie nazy konta a potem jeszcze do tego hasla nawet jezeli taki program by istnial to haslo znalazlby chyba dopiero po twojej smierci .. a chyba tak dlugo nie chcesz czekac :) Sam napisales ze reset nie wchodzi w gre- w wiekszosci routerow hard reset zeruje je do zera a wiec haslo sie robi difultowe .. ale jezeli nie mozesz resetowac to zostaje ci tylko porada z mojej pierwszej odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Routery mają bardzo słabe zabezpieczenia.

Polecam internetowe gierki w łamanie haseł ( http://academy.dyndns.org/ )

Niekture routery US Robotics mają hasło zrobione na tej zasadzie co pierwszy level z linka który podałem wyżej. Jak się przejdzie prawie wszystkie levele to zaden router się nie oprze, poprostu tylko kwestia czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie dziwie się że nie chce... proponuję postać chwile przy jakimś bankomacie i prosić ludzi żeby ci pożyczli swoją kartę i podali do niej PIN .... skutki bedą podobne....

p.s. proponuję korzystać z takiego modułu jak "sprawdź pisownię"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema wam mam bardzo ogromon sprawe.muj admin ma tylko on chaslo na router i mi niechce portów odblokowac a wiec bardzo bym prosil o jakis programik o złamania chasła na router. :mur:  :mur:  :mur:  :mur:  :mur:  :mur:  :angry:  :angry:

1413813[/snapback]

mam prostom sposobom na twoj problom. zmien sobiem dostawcem interneta. bo nie ma legalnego sposba na twojego problema

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie sam router i nie będziesz miał żadnego problemu z hasłami bo np. hasło do routera firmy której ja posiadam znajduje się w instrukcji obsługi a porty przekierowuje się dosłownie jednym palcem. Może wystarczy Ci zdobyć instrukcję obsługi do Twojego routera może że tam będzie hasło do Twojego routera.Możliwe że jedna firma ma takie samo hasło do tego samego typu routerów (w moim przypadku tak jest).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

albo wgranie nowego softu.

1227580[/snapback]

Chesz powiedzieć za da sie jakoś wgrać na router?? Bo jeśli tak to i by sie dało coś z niego skopować. A jeśli znowu tak to istnieje możliwośc wydobyca hasła.

 

A więc czy router posiada coś na a la "dysk twardy" ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...