Skocz do zawartości
medyk

K7t266 Pro2 (ms-6380 Ver3)

Rekomendowane odpowiedzi

Dostalem ta plyte od kolegi ale nie dal mi do niej zadnych sterownikow ani instrukcji chcialbym kupic do niej procesor i pamiec ale niemam pojecia do jakiej predkosci ona obsluguje ten sprzet. Ma ktos moze instrukcje do tego modelu albo jakies inforamcje na jej temat. Za podzielenie sie nimi bylbym bardzo wdzieczny.

Z gory dzieki

Pozdrawiam medyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro jest na KT266 / KT266a to obsłuży każdego procka na szynie 100/133 MHz, np. Thoroughbred XP2400+ (2 GHz). Pamięć możesz bez problemu wrzucić np. 3 kości po 512MB ;) (tylko uważaj na CL, np. moje mobo nie obsługuje modułów CL3)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez problemu wrzucić np. 3 kości po 512MB

No dobra ale mi bardziej chodzilo o to jaki statndart PC musialy by spelniac. 400 by weszly:)? Acha i np jakby podpial do niej AMD SEMPRON 2200+ Socket A OEM smigal by? Edytowane przez medyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra ale mi bardziej chodzilo o to jaki statndart PC musialy by spelniac.  400 by weszly:)? Acha i np jakby podpial do niej AMD SEMPRON 2200+ Socket A OEM smigal by?

1218760[/snapback]

Śmigał by...

Ale z taktowaniem marnych 1200mhz, zamiast 1500 :))

Przecież napisał Ci ktoś wyżej, że FSB dla tej płyty to 133, a Semprony mają 166.

 

Pamięci to możesz włozyć w płyte sobie jakie chcesz, czy 400 czy 500 czy 600mhz- nie ważne :) Bo i tak będą pracowały na niej z prędkością 266 lub 200mhz : :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez chcial bym wiedziec jaki bios wgrac do tej plyty tzn chyba jest to jest fujitsu siemens msi 6380 kt266 pro 2 ver 3 ( zielony laminat )jak ktos ma jakies materialki na ten temat to bardzo prosze

pozdro

Edytowane przez olo128

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Male pytankto odnosnie tej plyty - czy po zaaplikowaniu najnowszego biosu plytka bedzie miala jakies mozliwosci OC? A moze sa jakies zmodyfikowane biosy?

 

Wiem, ze plytka troche nie dzisiejsza, ale mam nadzieje, ze ktos mi na to odpowie :)

Edytowane przez FrIkO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam własnie tą płyte i potrzebuje do niej biosu.. bo wgrany jest od wersji 2.0 i sie płyta ciągle wiesza... potrzebuje od wersji 3.0 tej siemensa. Jak by ktoś miał i mógł mi na mail podesłać bede bardzo wdzięczny, drozda86@gmail.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...