Skocz do zawartości
Lharhard

Zamykanie Systemu Winxp

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z zmaykaniem systemu. Wyglada to tak ze windows wypisuje "Trwa zamykanie systemu" i tyle nic sie nie dzieje. Problem analogiczny do tego http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=97497&hl=

Problem w tym że instalowałem winde na takich ustawieniach biosu

Suspend Mode [auto]

Repost Video on S3 Resume [no]

ACPI 2.0 Support [no]

ACPI APIC Support [enabled]

 

Teoretycznie ACPI jest właczone, nie wiem juz co mam zrobic. Komp dla laski a obiecywałem jej ze jak sobie kupi nowy komputer to juz nie bedzie miała z nim problemów a tu takie jajka :) Czy ktos sie orientuje co by moglo pomoc ? moze trzeba wlaczyc to ACPI 2.0 ? Mam płyte Asus A7V880, WD 80GB SATA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Michał_misiek

Mi też się tak pojawiło, właśnie przed chwilą włączyłem komputer i po chwili pojawiło się że za jedną minute system zostanie uruchomiony ponownie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi też się tak pojawiło, właśnie przed chwilą włączyłem komputer i po chwili pojawiło się że za jedną minute system zostanie uruchomiony ponownie...

1219884[/snapback]

Pomyliło Ci się, to o czym piszesz to wirus Blaster a kolega ma problem wyłączeniem się kompa po zamknięciu systemu. Jak pojawi się okno zamykania i odliczanie to w polu uruchom wpisz "shutdown /a" albo przestaw zegar systemowy do tyłu. Potem ściągnij odpowiednią łatkę i narzędzie do wywalenia Blastera.

 

 

A teraz do autora: Też miałem podobny problem, na strym forum też było kilka topiców. U mnie system czasami się wyłączył ale cześciej tego nie robił, podobnie było z resetem.

Problem przeszedł gdy zmieniłem procka 1700+@2.1GHz na to co w podpisie. Do tej pory nie wiem co było tego przyczyną.

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Michał_misiek

Pomyliło Ci się, to o czym piszesz to wirus Blaster a kolega ma problem wyłączeniem się kompa po zamknięciu systemu. Jak pojawi się okno zamykania i odliczanie to w polu uruchom wpisz "shutdown /a" albo przestaw zegar systemowy do tyłu. Potem ściągnij odpowiednią łatkę i narzędzie do wywalenia Blastera.

1219890[/snapback]

Aha faktycznie, pomyliło mi się :mur: . Sorry...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...