Skocz do zawartości
Crosis

R.o.s.e Online

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw sklepik i popytaj się w zant tam handlują tym

 

na ortografie mam papiery :P mam dysleksję :P ;P :)

1314345[/snapback]

 

cloth w NPC DOSTANIESZ  ; ) zeby dostac irony i birdy najlepiej SHOUT na all ;p

1314418[/snapback]

tyle że bardziej wolał bym je znaleść, taniej po prostu a na nadmiar gotówki nie nażekam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ja wiem mi coraz wolniej nie ida jak mam nowa bron to przez pare lvl leca szybko a potam trzeba sie menczyc do nastepnej broni :P

1315162[/snapback]

Zastanawiam się nad zakupieniem launchera, tylko że każdy wystrzał będzie mnie kosztować 2 zil :) i mogę go założyć dopiero od 39 levelu, a więc jeszcze muszę poekspić na to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sss... Elo ^_^ - zagrywam w Rose od ponad 3 weeksów. Mój awatar to żołnierzyna, póki co na pierwszej profesji, ale to już niedługo się zmieni :D. Niedługo, bo wykułem wczoraj 50 lvl ^_^ Od jakiegoś czasu rozglądam się za jakimś porządnym klanem. Nie zakładam z góry, że potrzebujecie kolejnego soldiera w swojej grupie, ale jeśli byłaby taka możliwość to chętnie wstąpie w wasze szeregi :) Pozdrawiam wszystkich maniaków Rosowania. Życze powodzenia w znajdowaniu speciali i wytrwałości w expekowaniu, bo po 40lvlu to zaczynają się już niezłe schody :D ...ssS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratki tak wysokiego lvl-u :D Domyślam się, że grasz Hawkerem. Piekielna szybka maszyna do zabijania :) o ile Dex jest wystarczająco wysoki. Widziałem raz jednego w kościstej zbroji jaszczurki czy czegoś podobnego. Nie szło za nim nadążyć kamerą, jak ganiał w kółko. Ale jest słaby pkt Hawkera, o ile wcześniej uda się go złapać.. LOL :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratki tak wysokiego lvl-u :D Domyślam się, że grasz Hawkerem. Piekielna szybka maszyna do zabijania :) o ile Dex jest wystarczająco wysoki. Widziałem raz jednego w kościstej zbroji jaszczurki czy czegoś podobnego. Nie szło za nim nadążyć kamerą, jak ganiał w kółko. Ale jest słaby pkt Hawkera, o ile wcześniej uda się go złapać.. LOL :lol:

1315415[/snapback]

 

 

Ja gram akurat Bow Hawkerem :) Zabije cię zanim do mnie podejdziesz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram akurat Bow Hawkerem :) Zabije cię zanim do mnie podejdziesz :D

1315859[/snapback]

A tam odrazu o zabijaniu :D Po za tym nie myślałem, że to niby od razu ja i to niby od razu Ciebie miałbym próbować złapać :wink: A może by tak po prostu w berka się pobawić ?! Ale co jak co - Hawker, czy 'łucznikowy', czy 'dwubroniowy' szybki jest... i dokładny... znaczy celny <_< A co z wytrzymałością ? w HP'kach knighta nie doścignie :)

 

btw. W sumie od wczoraj wskoczyłem na to forum. Z ciekawości cofnąłem stronkę i... :blink: Ale zdziwo!!! Ten malusi chopczyk z kogucikiem na głowie i rozdartą papką pomylił się co do forum. O ile pewnie większość z was się orientuje, to jest takie specjalne miejsce, na tego typu wypocinki. Zgadniejmy... heh! :wink: AR w jednym z pism o gamezach kompowych. Podobno jest tam jakiś specjalista, niejaki pan J., który leczy takich niedowartościowanych, zakompleksionych z mokrą pieluchą w majtach kidsów. Wielkie ukłon (ze śmiechu) w stronę skullheada :P

Edytowane przez Edhelloss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Disconnected, i padl account server.  :blink:

72 lvl i 91% expu.  :angry:

weee back online

1316182[/snapback]

Tobie padl serwer na 9% przed lvlkiem, a mnie na maksa rozwaliły dziś cholerne trojany. Że niby firewalla nie miałem ?! Miałem, miałem :D tylko moja żona udostępniła kilka dni temu wyjście do sieci jakiemuś cholerstwu... Tydzień czasu walki z wiatrakami :mur: aż miałem dość!! Bo nawet Rose nie chciało ruszyć. 5godzin i soft świerzy, aż pachnie. Od jutra powrót do miecza :lol:

 

btw. Sorki LordShivaPL za takie zniknięcie. Załatwiłem sprawę przez szwagra :mellow: może jutro się zobaczymy. Narazie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

btw. Sorki LordShivaPL za takie zniknięcie. Załatwiłem sprawę przez szwagra  :mellow: może jutro się zobaczymy. Narazie!

1316280[/snapback]

Tak wlasnie sie troche zdziwilem. Ale teraz rozumiem. Bede wieczorem.

 

Dzis byl owocny dzien, 61lvl zrobiony B) I ile clan pointsow.. trzeba tak trzymac to za tydzien bedziemy mieli kolejny (zeby nie mowic ze drugi ;) ) level klanu :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam 23 lvl, myslalem o jakiejs gildii, ale jak czytam te bluzgi to mi sie chyba odechcialo...

Zaczyna wnerwiac mnie to [ciach!]iarstwo. Mialem wobie w nicku zrobis znaczek pl, ale mi wstyd. dam sobie rękę uciąc ze bedzie to samo co na Mu online, ze na polaczków i brazylijców będą psy wieszane.

Przed chwilą wracam z forum dot. Wow ... tam same bluzgi dzieciarnia rzuca. Niestety admini tam sobie totalnie nie radzą...

 

Wczoraj spotkalem fajnego goscia z mexykanskiego klanu. Oczywiscie juz jakis polak mu na odcisk nadepnol.. jakis ceny drop mu zwinął.. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Galago De Codi

Wszystko zależy od osób grających w ROSE. Są scamerzy, kserzy i inne szuje. Często jest tak, że ktoś sprzedaje mięso po 771, zamiast OJ sprzedaje milk albo skupuje iron thready, bird feathery po mniej niż 1000. Zawsze w społeczeństwie będą takie przypadki i nie jest to wina tylko i wyłącznie "polaczków czy brazilijców" ale także Francuzów, Amerykanów i innych. Pierwszy przykład, bardzo znany na forum 7hearts to Emperornapoleon, który oszukał już wiele osób. Oprócz oszustów i kłamców w Rose grają także dzieci (patrz poprzednia strona) i tacy rzeczywiście narażają nas Polaków na niemiłe uwagi. Tak było i będzie, zawsze będą na świecie takie typy.

Mi też jest wstyd za niektóre osoby z literkami PL. Niemniej jednak są też bardzo pomocne osoby, które nie myślą tylko o tym jak kogoś wykorzystać.

 

Pozdrów tego gościa z meksykańskiego klanu. Żałuję, że padł ofiarą jakiegoś typa. Nie rozumiem tego...to tylko gra, a niektórzy zachowują się jakby to było niewiadomo co :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no żeby zaraz nie było że wszyscy małolaci są źli i wogóle bee, no ale ja mam 16 lat i sie na zachowuje jak ci niektórzy, nie piszcie tak bardzo ogólnikowo...ale z tym sie zgodze, że przez paru takich idiotów polska ma taką opinię, tak samo jest w scenie StarCrafta, wszyscy nas uważaja za wulgarnych i bezwychowania, chociaż nie wszyscy są tacy...

 

no ja mam dealerka 41lvl a jakoś ostanio nie gram :(

 

może mi ktoś powie co wyrzuca te itemki co mi do skrzydeł potrzebna (patrz kilka postów wyżej)...

 

czy można sie samemu z gildi wypisać? czy jedynie leader może wyrzucić :D :?:

Edytowane przez DoctorPulse

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja najmocniej się ciesze, że postacie ze wszystkimi statsami i itemami trzymane są na serwerze Rose. Z doświadczenia wyniesionego z Diablo1 wiem, że przekleństwem nieopisanym jest dostęp do swego awatara, którego dane przechowuje się na HDku. Wydaje mi się, że problem niedorostków (bez obrazy dla niepełnoletnich - bo kto ma się obrazić, to się obrazi...), sprytków zawyżających/zaniżających ceny, wyzyskiwaczy nobków ("...daj mi 10k, a powiem Ci coś masz zrobić...") i całej reszty tej miernizny nie jest aż tak wielki. Sami sobą i swym zachowaniem tworzymy klimat gry oraz to, jak widzą nas inni. A to, że masz PL przy nicku nie wydaje mi się wstydem. Może to właśnie dobry sposób na pokazanie innym, że Polacy nie znaczy tylko to, o czym pisaliście wyżej... A dlaczego ja nie mam PL'ki przy nicku? Bo nie spodziewałem się podczas tworzenia postaci, że tak wielu z nas gra w ROSE. A teraz mając soldiera na takim (wciąż za niskim :wink: ) poziomie, trochę ciężko przychodzi mi pogodzić się z myślą, że dla PL'ki miałbym zaczynać przygodę od nowa... Btw - zawsze, kiedy gram z niepolskimi graczami, mówię otwarcie, że jestem Polakiem, udowadniając tym samym, że Polak to nie zacofany pijaczyna, czy złodziejaszek, który ani me, ani be po angielsku, czy niemiecku nie potrafi powiedzieć. Podsumowując - PL to nie wstyd, a czy duma ? - zależy od nas samych.

 

Oh f... - trochę się rozpisałem :huh:

Pozdrówka i do zobaczenia w ROSE ^_^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:angry: No i DC miałem !!! Ghrrr... Ze dwa, trzy razy dziennie mam disconnecta! Ale to nic. Mam dziś dobry dzień. Chciałbym oficjalnie przywitać wszystkich klanowiczów! Ogromne i ciepłe THX za wciągnięcie mnie :wink: spróbuję raz jeszcze nawiązać połączenie i klepać dalej. A może dziś uda mi się dobić do 51 :lol: CU!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cze! Mam pytanie i miłoby było gdybyście mi na nie odpowiedzieli ;). Zastanawieam się nad ściągnieciem tego R.O.S.E ale nie wiem czy warto. Mógłby ktoś streścić mi tą grę w przyzwoitej formie? Przyznam się że nie za bardzo mi się uśmiecha czytać 26 stron (ach to nygustwo...albo brak czasu ;) jak kto woli ). Interesuje mnie też czy gra się za friko (może się coś zmnieniło) i czy na łączu 160kbps(w porywach ;) ) pogram komfortowao czyli bez większych lagów. I czy nie mając zewnętrzengo IP w ogóle będę mógł się połączyć z serwerami? Będzę wdzięczny za odpowiedź (szczególnie w kwesti połącznia).

 

BTW. Ściągam ze stonki rosa ale coś rewelacyjnie nie idzie...tak czy inaczej czy tam dali najnowszą wersję czy tylko podstawkę a reszta to samoczynne updaty? Nara.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cze! Mam pytanie i miłoby było gdybyście mi na nie odpowiedzieli ;)....

1317507[/snapback]

Ściągaj bo warto. To co ściągniesz to podstawowy silnik. Reszta upgradów i patchy dociagniesz przy pierwszym uruchomieniu. Gra nadal jest za friko i byle była jak najdłużej, o ile nie na zawsze :) Ja jade na 128 i na lagi nie narzekam az tak bardzo. W sytuacji kiedy jest full ludzi może być małe opóźnienie, ale to nie zawsze jest reguła. Najciężej jest w weekendy, ale jak już się wbijesz na serwer to jest ok. Streścić się nie da :D Lepiej ściągnij trailera z roseon. Tego divxowskiego - warto, naprawde warto. Animacja pierwszorzędna... no i od razu po oglądnięciu poczujesz klimat gry :D Pozdrawiam ^_^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

THX for info. Kurde...jeszcze 5h sie będzie ciągneło. Niby mało ale że czasu za dużo nie mam i w ogóle może się okazać że te 5h się rozłoży na kilka dni :( a ja bym w to zagrał teraz :). W sumie nie wiem co mnie naszło ale czuję się taki podjarany (tylko bez jaj okej ;) ) że w to pogram. Trochę też się boję....nigdy wcześniej nie grałem w żadnego MMORPGa i boję się ,że się zgubię :). Poza tym nie wiem czy na pewno nie będę miał problemów z połączeniem się na serwery(Wewnętrzne IP), ale to wszystko się okaże miejmy nadzieję już wkrótce. Jeśli gra jest w klimatach mangowych to mnie to nie przeszkadza (jRPG rulez ;) ). Pozdro 4 All....idę czytać o tej gierce....może przebrne przez cały temat :). Nara.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm...64 % ale dalej nie wiem czy nie ściągam na próżno :unsure: . Jestem w sieci osiedlowej (czyli stoję za serwerem) a jak czytam tutaj to chyba mogę mieć problem z połączeniem (do tego serwer ma firewalla). Oby działało...... God please let me play R.O.S.E!!!!

 

BTW: Przez ponad 2 godziny czytałem ten wątek od początku i skończyłem na 16 stronie :P.....jeszcze trochę :).

Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...