Skocz do zawartości
Crosis

R.o.s.e Online

Rekomendowane odpowiedzi

TrueVanDal - naprawiasz u weapon sellera, mozna tez naprawiac mlotkiem, ale niszczysz wtedy i tracisz wlasciwosci wiec nie waz sie tego robic. Jak lifespan spadnie do 0% to nie bedziesz mogl uzywac, dopuki nie naprawisz. A co do kwestii czarow niech sie wypowie jakas muse bo ja nie mam pojecia ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra jestem już Muse lvl 15 :P. Pakuję prawie wszystko co mam w Inteligence. Cierpię na problemy każdego gracza...BRAK KASY!!! Ale co tam..giera wypasik. Mam zamiar inwestować w czary ofensywne ale jakiś cure też się  znajdzie ;) (choć u mnie czary bojowe to podstawa). Co ciekawe grałem przez prawie 3 godziny i nie miałem disconnecta! Owszem zacinki były ale to nic poważnego. Dobrze by było gdyby już tak było zawsze :D. Jestem ciekaw jak wy to robicie że macie kasy tyle  :blink:  ja nigdy do 10k nie dobiłem :P. I parę pytań: Czy mogę nawalać w przeciwnika czarami bez ruszania się z miejsca(ale na odległość), bo ja zaatakować czarem mogłe dopiero po wybraniu ataku na przeciwniku i po jego rzuceniu postać sama podbiegała do przeciwnika( bo morda nie szklanka i obić ją można :/). I jak jest z leczeniem innych...też musiałem najpierw wybrać postać aby żucić na nią czae )tutaj chodzi o Cure) i znowu wiąże się to z tym podbieganiem. I ostatnie pytanie: każdy przedmiot ma coś takiego jak lifespan(chyba jakos tak) i to wyrażone jest w procentach. Czy chodzi o to że jak to spadnie do zera to przedmiot będzie uszkodzony(?) i tu pytanie; gdzie to się naprawia? Chodzi mi zarówno o bronie jak i np. ubrania.

 

Z góry dzięki za odpowiedzi.

BTW: Mój nick to TrueVanDalPL i zazwyczaj jestem na kanale 3 ale pogrywam rzadko więc trudno mnie dorwać + jestem lamerem w tej gierce ;). Pozdro 4 All !

1324570[/snapback]

Muse może używać broni na odległość np. Wand i z bliska Rod. Wand jest nieco słabsze, ale ma zaletę bo jest to broń jednoręczna i można w drugiej łapce trzymać książkę która dodaje defense i punktów many. Obie bronie jak i książeczkę możesz kupić w Zant u Trithei Tylko kupuj takie które będziesz mógł założyć :) Ja pierwszą broń jaką kupiłem w Zant mogłem założyć dopiero na 38 lvl a miałem wtedy chyba 11 lvl :D Edytowane przez Dangerox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zysiek coś drogo sprzedajesz te Gold Thread :D ja ostatnio zakupiłem za 500z sztuka :D

 

Crosis z opisem Refinowania bardzo dobry pomyłs :D

1324848[/snapback]

Nie znam ich ceny, a i tak prawdopodobnie sprzedam je u npc. (teraz po 1000z wystawilem ^_^)

Tez mi sie podoba. ^_^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanko co za ruznica jaki powder dam??

i czy jest szansa na jakies bajery extra gratis losowo np + 20 do str :D

 

robie wlasnie questa kturego powinienem dostac dopiero za 4 lvl xD

 

mam maly problem gdzie jest pokazany matak? bo zastanawiam sie nad zakupem takiego skila jak spin atak ale tam pisze cos o magick ataku wiec oco w tym chodzi i czy potzebuje pakowac w int zeby ten skil mial wiekszego powerka?

 

nie kminie czy ci kolesie co robią tą strone o rose są swiadomi tego co za bzdury wypisuja??

Edytowane przez Wito

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lord_Shiva & Dangerox --> Dzięki!

 

Co do naprawiania to gdzie jest taka opcja u tych NPCów do naprawiania bo jakoś nie widzę :) ale możę jak założę okulary to zobaczę :P. I czy tam "naprawia" się też ubrania ? Pozdro.

Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawia się przedmioty u Weapon Sellera, w Junon jest to Crune, stoi koło Belii. Najniższa opcja dialogowa. Naprawia się wszystko co ma lifespan. Oczywiście to kosztuje. Im lepszy przedmiot, tym więcej kasy trzeba wydać.

 

Można także naprawiać przy pomocy młotków ale wtedy traci się durability przedmiotu i dla broni hit rate, a dla zbroi - dodge rate. Z tego wynika, że nie warto naprawiać przy pomocy młotka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawia się przedmioty u Weapon Sellera, w Junon jest to Crune, stoi koło Belii. Najniższa opcja dialogowa. Naprawia się wszystko co ma lifespan. Oczywiście to kosztuje. Im lepszy przedmiot, tym więcej kasy trzeba wydać.

 

Można także naprawiać przy pomocy młotków ale wtedy traci się durability przedmiotu i dla broni hit rate, a dla zbroi - dodge rate. Z tego wynika, że nie warto naprawiać przy pomocy młotka.

1325296[/snapback]

Aaa..w Junon piszesz...jeszcze tam nie byłem :). Dzięki za info. W ogóle wszyscy jesteście pomocni...co ja bym bez was zrobił ;). Teraz trochę pomarudzę :(. Wczoraj grało się pieknie bez nawet jednego DC a dzisiaj..gram godzinkę i chyba z 5 razy mnie wywaliło :angry:.... już nie wiem czego może to być wina(zakładam że tych bolków od których mam neta :mur: ). Narazie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:ploom: Nom. Już mam EQ, którego potrzebowałem i nie szukajcie nic dla mnie. Póki co troche z tym pobiegam... Dzięki wielkie Zenithar za pożyczenie maski 7/7 na czas Twojej nieobecności w tym tygodniu :mrgreen: Jestem Ci baaaardzo dźwięczny !! Czeka mnie kolejne 100% monotonnego młucenia do następnego lvlka. Ale to niś. Pozdro :wink: !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam niewiem oco wam chodzi ja niemam zadnego problemu z polonczeniem sie do gry moze to rekompensata za te lagi i pinga xD

1325948[/snapback]

Jakoś nie chce mi się wierzyć...u mnie jest tragedia....jak już się wbiję na beszczela to DC mam dosłownie co 1 minutę!! :angry:.....totalna padaka :(.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Quick question: gdzie dorwać Whoopy Kinga... drugie: w tym całym quescie nie wiem czy coś się nie zrypało ale teraz gdy chcę pogadać z Leną (w Zant) to podchodzę i nic się nie pokazuje :? Nie wiem czy tak powinno być? Ale mam nadzieję że jak dorwe ten Crystal Key to nie będzie problemów. I jeszcze jedno; na 16 lvl raczej nie dam rady temu Whoopy Kingowi nie :) ? Trza poexpić toszkę(dużo).

 

PS: DC mnie wku****ją.

PS2:O Boże...weekend to hardcore!! Daliby jakiś serwer jeden więcej :angry: .

 

Nara!

Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Wito

W skillu jest napisane że 1handed jak i 2handed można.

 

@TrueVanDal

Jak będziesz na 30+ lvlu to wtedy idź na Whoopy Kinga. I nie trzeba gadać z Leną, tylko z tym gościem co zgubił tego crystal keya. A jesłi to nic nie da, to użyj keya na hourglass (w Zant).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Panowie,mam taki maly problemik,sciagnalem,updatenalem,zarejestrowalem konto i teraz gdy sie zaloguje i proboje polaczyc sie z ktoryms z truech serverow(sa exceeded-co to znaczy?) to wyskakuje komunikat:you cannot connect to server any more...?

 

Prosze o pomoc bo wyglada obiecujaca :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Panowie,mam taki maly problemik,sciagnalem,updatenalem,zarejestrowalem konto i teraz gdy sie zaloguje i proboje polaczyc sie z ktoryms z truech serverow(sa exceeded-co to znaczy?) to wyskakuje komunikat:you cannot connect to server any more...?

 

Prosze o pomoc bo wyglada obiecujaca  :wink:

1326121[/snapback]

To nic. Po prostu serwery są pełne(jak to w każdy weekend). Niby mozna się wbić ale czy warto? Pewnie że tak! Ale lepiej poczekaj na jakiś inny moment jak tyle ludu nie będzie grało. Zaoszczędzisz sobie masę flustracji. Have a nice day!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po dzisiejszym dniu odechciało mi się grać w ROSE, najpierw grałem z jakimś Muse który mnie nie leczył, teraz jak sie wbije na serwa do mi sie rozłącza, albo próbuje 10min i tak sie połącze, albo ten bug jak mi wszystko zwalnia... normalnie zastawiam sie czy nie zakończyć tej gry jak Kwiecień, jak nie dadzą więcej serwów to będzie trzeba włączać rose w piątek rano i trzymać ciągle do poniedziałku bo sie nie będzie dało wejść do gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po dzisiejszym dniu odechciało mi się grać w ROSE, najpierw grałem z jakimś Muse który mnie nie leczył, teraz jak sie wbije na serwa do mi sie rozłącza, albo próbuje 10min i tak sie połącze, albo ten bug jak mi wszystko zwalnia... normalnie zastawiam sie czy nie zakończyć tej gry jak Kwiecień, jak nie dadzą więcej serwów to będzie trzeba włączać rose w piątek rano i trzymać ciągle do poniedziałku bo sie nie będzie dało wejść do gry

1326324[/snapback]

To sie z taka muse nie gra, pewnie to byla offensive.

Zwalnia, ale przeciez to mija po paru minutach.

Raczej na razie nie dadza bo to jest BETA.

Az tak zle nie jest, pare minut klikania w enter i lmb, i wchodzisz na server.

 

^_^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

B) No i dzięki !! Kolejne ukłony w kierunku naszych chłopaków. Shiva - nie wiem jak Ty, ale ja uważam, że się opłaciła ta wymiana B) teraz bede udawał agenta Smiths'a, heh he... dzieki za pomoc. Ja nie mogę znaleźć cierpliwości na to, żeby marketować (Whisp - thx B)), ani żeby po budkach zaglądać... Lagi weekendowe są okropne. DC dziś chyba ze 4 zaliczyłem, a ponowne wejście na Casio, jak sami to określiliście - graniczy z cudem. Mnie już trafia, ale Arcanell ma w sobie więcej cierpliwości więc klika i enteruje za mnie B). See u soon! BB - jutro do tyry, ale od trzeciej znów będę pykał. Powodzenia i pozdrowienia B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...