Skocz do zawartości
Crosis

R.o.s.e Online

Rekomendowane odpowiedzi

DoctorPulse to jak sie wyrobisz to sie do ciebie zgłosze to mi cosik wystukujesz :D

 

i jeszcze jedno pytanko: niech mi ktos wytlumaczy zasady party o co w tym chodzi i z czym to sie je??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy post tego tematu. Są tam linki do forum 7hearts. Tam znajdziesz mnóstwo materiałów odnośnie ROSE.

 

A party daje:

1. Przy zdobywaniu party lvl mana i health uzyskuje maksymalny poziom (inaczej mówiąc - party lvl ulecza Cię)

2. Za każdy party lvl dostajesz za każdego zabitego stworka odpowiednio większą ilość xpeków. Na lvl 2 dostajesz 2xp, na lvl 25 - 25xp, a na lvl 50 dostajesz o 100% więcej xpeków.

Przy okazji w party jest lepiej, bo czujesz więź z party members :) A jak masz jakąś full support muse w party, to nie martwisz się o healtha, bo muse Cię leczy i dodatkowo dostajesz buffy - bonusy zwiększające attack power, hitting rate itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grodzioo

No to jak da sie dolaczyc do klanu TweakPL czy niezabardzo?? Bardzo mi na tym zalezy dajcie znac. Aha dla przypomnienia Hawker 33lvl. Dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ten party lvl to jeszcze mamy? Nie mieliście czasem disconnecta?

Unfotunatelly... rano stwierdzono server disconnected :angry:

No to jak da sie dolaczyc do klanu TweakPL czy niezabardzo?? Bardzo mi na tym zalezy dajcie znac. Aha dla przypomnienia Hawker 33lvl. Dzieki

Wpisz sobie zenithar'a albo whi5p do friends i sie spytaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grodzioo

Crosis mam pytanie. Mozna sie dolaczyc do waszego klanu?? Jesli tak to jakie sa wymagania jestem teraz w rose (DeWillPL)

jak cos to napisz. Dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grodzioo

No mozna by ale gdzie i o ktorej?? Tajcie znac. A moze ktos bedzie kolo 16 ?? I jak cos to na 1 kanale.

Pozdrawiam DeWillPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja bede wieczorkiem to moge isc na jakies party ale ja narazie slabiutki jestem 17 lvl.

Przy okazji mam pytanie :D jak rozwijac basic skill i passive skill bo mam puste (rozumie, że musze kupić jakies ksiązki- skill books?? jak tak to gdzie kupie jakies dla hawkera)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Basic skillow nie rozwijaj - chyba wogole sie nie da :roll:

Dla Hawkera znajdziesz ksiazki u kolesia w Zant.. Taki rycesz stoi na srodku wioski.

1296573[/snapback]

no nie może być w Zant to wszystkich oblecialem i nie znalazlem ksiazek dla hawkera tylko dla Muse. Możesz podac ksywke tego rycerza. Z gory dzieki :D

Edytowane przez pkp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie GUARDIAN TREE to sa te Smeells ? bo mam takiego questa :P aha i kiedys trzeba by sie zgadac na jakies party i porobic jakies specjalne zadania jak jakis pan cos krzyknie :> :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie. Guardian Tree to Guardian Tree. To jest coś jak King. Respawnuje się w dwóch miejscach we Forest. Dla mnie ten quest jest bez sensu. Trzeba sporo grać, żeby zdobyć te owoce, albo mieć dużo szczęścia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pkp

W Zant tak na srodku wioski taki rycerz stoi co na "L" chyba sie nazywa...

Zawsze przy nim troche ludzi..

Podam Ci ksywke jak (o ile) wejde grac w ROSE.. Narazie obmyslam jak zaj***** mojego dostawce neta :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie może być w Zant to wszystkich oblecialem i nie znalazlem ksiazek dla hawkera tylko dla Muse. Możesz podac ksywke tego rycerza. Z gory dzieki :D

1296605[/snapback]

to chyba chodzi o króla :D stoi on na samym środku wsi :D tam gdzie sie startuje w Zant, taki duży w srebrnej zbroji :D

 

ja sie na party pisze, Dealer lvl29, tylko że ja najczęściej gram na kanale 3...

 

edit/

 

ur8ban mnie uprzedził <_<

Edytowane przez DoctorPulse

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnosnie tych Guardian Tree, to pewnie jeden z tych questów z serii z tym kluczem... stado bydła i raz na jakis czas stworek...

wydaje mi sie ze od ostatniego spatchowania cos dziwnego sie dzieje z przedmiotami co wypadaja... a mianowicie wypada i zaraz znika, spotkaliscie sie z tym ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnosnie tych Guardian Tree, to pewnie jeden z tych questów z serii z tym kluczem... stado bydła i raz na jakis czas stworek...

wydaje mi sie ze od ostatniego spatchowania cos dziwnego sie dzieje z przedmiotami co wypadaja... a mianowicie wypada i zaraz znika, spotkaliscie sie z tym ?

1297211[/snapback]

 

Tak!! Wpadaja jakby pod texture trawy i nie mozna uch wyciagnac. Wciszniesz Control to wyswietla sie podpis dropa, ale podniesz ich nie mozna. :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnosnie tych Guardian Tree, to pewnie jeden z tych questów z serii z tym kluczem... stado bydła i raz na jakis czas stworek...

wydaje mi sie ze od ostatniego spatchowania cos dziwnego sie dzieje z przedmiotami co wypadaja... a mianowicie wypada i zaraz znika, spotkaliscie sie z tym ?

1297211[/snapback]

 

Tak!! Wpadaja jakby pod texture trawy i nie mozna uch wyciagnac. Wciszniesz Control to wyswietla sie podpis dropa, ale podniesz ich nie mozna.  :mur:

1297227[/snapback]

Ja tam problemu nie mam.. a jak juz sie nie chce kliknac to wystarczy ze skilla skozystac od podnoczenia (ja mma zbindowanego bo mi sie nie chce klikac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie. Guardian Tree to Guardian Tree. To jest coś jak King. Respawnuje się w dwóch miejscach we Forest. Dla mnie ten quest jest bez sensu. Trzeba sporo grać, żeby zdobyć te owoce, albo mieć dużo szczęścia.

1297102[/snapback]

 

Ja tego questa zrobiłem w jakieś 2h. Wystarczy że zaatakujesz jako pierwszy i będziesz lał przeciwnika 30s :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tego questa zrobiłem w jakieś 2h. Wystarczy że zaatakujesz jako pierwszy i będziesz lał przeciwnika 30s :)

1297278[/snapback]

Jeżeli gra się postacią, która atakuje na odległość, to wtedy można szybko zrobić questa. Gorzej jak gra się postacią, która walczy w zwarciu np. soldier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam znowu problem od czasu nowego pacha wyskakuje mi nonstop taki blad ja przy serv down gierke przeinstalowalem i sciongnelem na nowo nic nie pomaga co mam w tej sytuacji zrobic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popatrz na pierwszą stronę tego topicu. Jeśli to ten sam błąd, to będziesz wiedział co zrobić.

 

Jak uruchamiasz ROSE, to zanim wybierzesz Play Rose, wybierz najpierw Check updates. Może pomoże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odnosnie buggow:

 

czy macie cos takiego ze jak jestescie w polowie lvl (50% - 59%exp) to zamiast cyfry 5 jest 6 ? a jak przeskkuje na 60%-69% to juz jest normalnie, ja tak mam w niczym nie przeszkadza ale troche dziwne (ps. żolty pasek idzie normalnie)

 

a no i z tymi przedmiotami co sie chowaja pod tekstury tez wqurzajace

 

----

QUESTY

wkurzaja mnie te glupie questy z uni:

np. musze zaniesc jakies lekarstwa z union polis do gdzies obok zant - qurde ludzie mam 42lvl nie bede tam biegal bo to nie ma sensu - 10min w jedna mańkę - i tylko po to zeby zobaczyc dynie.heh

albo mam zabic 10 pork zeby dostac jakis backbone - qrde po jakiego ***** ma walczyc zeswiniami skoro gina od jedego strzalu i nie ma zadnej przyjemnosci z gry :mur: - ze nie wspomne o tym ze aby dostac te 10 backbon'ow to musze zabic ze 30 swin bo nie z kazdej wylatuje!!! (tak sie stalo chyba po ostatnim paczu)

 

pyt. jest jakas unia ktora daje normalne questy?

 

a jeszcze jedno

PARTY - nie wiem dlaczego ale mam wrazenie ze bedac w party exp slabiej mi idzie niz jak gram sam - mozliwe czy nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...