Skocz do zawartości
stranger

Vpu Recovery, Z Cyzm To Sie Je?

Rekomendowane odpowiedzi

znajomy mnie poprosil zebym zapytal starych wyjadaczy jak sie pozbyc tego komunikatu vpu recovery.

zrobil format zainstalowal win xp prof, nForce_5.10_WinXP2K_WHQL_international.exe, rad_w2kxp_omega_2544.cab, directx_9c_redist.exe. Ciągle pojawia mu sie ten komunikat więc moje pytanie co jest przyczyną i jak sie go pozbyc?

pozdrawiam

 

ps. ma abita nf7 i bartona 2500+

Edytowane przez stranger

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz Radeona i nie wiesz :o Wyłączyć powiadamianie można oczywiście (Ekran -> Zaawansowane). Niemniej jednak jest jakaś przyczyna pojawiania się tego komunikatu. Zasadniczo może to być przegrzewanie się karty, zbyt słaby zasilacz, złe sterowniki/brak sterowników do AGP czy nawet uszkodzenie karty w tym wada fabryczna. Na początek niech zainstaluje nieco nowsze sterowniki do grafy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam !!

zainstalowalem najnowsze sterowniki ATI blad sie powtarza nic nie daje wylaczenie tego poniewaz wtedy sie komp ziwesza co do zasilacza to mam TAGANA 380 W wiec to nie on ... na grafice mam SILENCERA wiec to chyba tez odpada co do sterow to instalowalem juz wszystko chyba co jest najnowsze a napewno wiekszosc zawsze to samo :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...