Skocz do zawartości
niron

Lcd 19'

Rekomendowane odpowiedzi

Mercedes od Golfa też jest lepszy co nie oznacza, że wszyscy muszą jeździć Mercedesm. Zresztą tak się nie dzieje i całe szczeście. Z tego co widzę to nie robisz nic innego, jak tylko udowadniasz wyższość Świąt Wielkanocnych nad Świętami Bożego Narodzenia. Nie jestem znawcą gawiędziarzem i nie zamierzam lansować takich czy innych technologii. Bardziej interesują mnie opinie faktycznych użytkowników niż ogólna dyskusja o wyższości...

 

Pozdro

1662525[/snapback]

Nic nie chciałem udowadniać, bo to chyba nie ma sensu, skoro nie przyjmujesz do wiadomości pewnych oczywistych faktów. Wg. Ciebie opieranie się na testach nie ma sensu- a na czym ma się człowiek opierać jak nie na opiniach fachowców? Może na opiniach zapatrzonych w swój sprzęt funboyów? Co do Golfa i Mercedesa, to niektórzy jeżdżą Tico i uważają, że jest super, tylko co z tego jak nie mają porównania do innych? A tym bardziej, że w przypadku monitorów nie ma tak znacznych różnic w cenach jak w przypadku samochodów, więc to też przykład mierny :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :) Podpinam sie do topicu :)

 

Jestem wlasnie w trakcie decydowania jaki monitor LCD zakupic. Ze wzgledu na fundusze jestem ograniczony do ceny 1300 zl :( Ale wiem ze mozna cos wybrac do tej kwoty. Czy moglibyscie mi polecic jakis monitor 17" z wyjsciem DVI, taki aby byl odpowiedni do gier i do ogladania filmow ??? Jesli macie jakies sugestie to prosze o kazda porade :)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :)  Podpinam sie do topicu :)

 

Jestem wlasnie w trakcie decydowania jaki monitor LCD zakupic. Ze wzgledu na fundusze jestem ograniczony do ceny 1300 zl :( Ale wiem ze mozna cos wybrac do tej kwoty. Czy moglibyscie mi polecic jakis monitor 17" z wyjsciem DVI, taki aby byl odpowiedni do gier i do ogladania filmow ??? Jesli macie jakies sugestie to prosze o kazda porade :)

 

Pozdrawiam

1663831[/snapback]

TYLKO I WYŁĄCZNIE : PHILIPS!!!!

http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=19262

Takiej gwarancji nie ma obecnie nikt na świecie TRZY LATA- ZERO BAD PIKSELI!!!

 

p.s. Technologia TN wystarczy do wszystkich zastosowań domowych( filmy gry) i nie słuchaj fascynatów Samsunga 173P+(cena pow 1500zł), bo jak na razie to u tej firmy nie ma żadnej gwarancji na badpiksele tylko zwykła norma klasy drugiej.

 

 

a... i troche nie trafiłeś z pytaniem bo to temat o 19-stkach :wink: a w tej cenie masz tylko starutki AG Neovo F-419 z 25 ms czasem reakcji na PVA :D

Edytowane przez bodziu8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

p.s. Technologia TN wystarczy do wszystkich zastosowań domowych( filmy gry) i nie słuchaj fascynatów  Samsunga 173P+(cena pow 1500zł), bo jak na razie to u tej firmy nie ma żadnej gwarancji na badpiksele tylko zwykła norma klasy drugiej.

a... i troche nie trafiłeś z pytaniem bo to temat o 19-stkach :wink: a  w tej cenie masz tylko starutki AG Neovo F-419 z 25 ms czasem reakcji na PVA :D

1664092[/snapback]

Wczoraj kolejny znajomy ktorego namowiłem na 173P+ wychwalał i dziękował za dobrą radę, niestety trafił mu się uszkodzony subpiksel, poszedł do sklepu wymienili bez problemu.

W 173P+ jest gwarancja na 2 tygodnie na kazdy swiecący piksel/subpiksel.

 

Co do neovo to teraz 419 jest na TN 12ms made in LG z DVI za 1200zł , monitora nie widziałem ale słyszałem duzo pozytywnych opinii szczegolnie o tym ze nie wyskakują na nim uszkodzone piksle.

http://shift.sklep.pl/index.php?t=w&id=697&skad=skapiec

 

Gucio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według opinii a w szczególności testów przeprowadzonych przez mva.pl, wynika że najlepszym monitorkiem 19 calowym jest Fujitsu Siemens P 19-2. Co wy o tym sądzicie?

1682514[/snapback]

na forum mva jest calkiem spory wątek o tym monitorze. Zapraszam do leORT: ORT: ORT: ktury, czy najlepszy to nie wiem, ja zastanawiałem się nad nim jednak wybrałem NEC'a 1980 FXI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...