Skocz do zawartości
ogr22

Mod Klawiatury Od Laptopa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ostanio mam plan przerobic laptopową klawiature na taka do stacjonarnego kompa. Nie wiem jednak czy samo przelutowanie kontrolera ze zwyklej klawiatury zalatwi tu sprawe ?

 

Jak ktos myslal juz nad tym to prosze o rade. A i jak ktos widzial gdzies jakies schematy to tez bardzo prosze o podrzucenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie sie da(choc nie jestem pewien bo tam jest wiecej klawiszy ) ale pozostaje pytanie po co?? mozna kupic taka klawiatore i ja zmodyfikowac, bedzie klopot ze znalezieniem schematow bo plaska klawiatora do kompa kosztuje ok 50

a do laptopa 300(tyle chca w serwise ) i raczej taka akcja jest nieoplacalna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie sie da(choc nie jestem pewien bo tam jest wiecej klawiszy ) ale pozostaje pytanie po co?? mozna kupic taka klawiatore i ja zmodyfikowac, bedzie klopot ze znalezieniem schematow bo plaska klawiatora do kompa kosztuje ok 50

a do laptopa 300(tyle chca w serwise ) i raczej taka akcja jest nieoplacalna

1244452[/snapback]

no fajnie, ale ja mam juz klawiature od laptopa ;-) i wlasnie chce ja przerobic do kompa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem ze masz ale ja wyjasniam ci dlaczego tego raczej sie nie robi, moze jakis maniak to zrobil

sprobuj sprzedac swoja klawiatoore i kupic plaska przy odrobinie szczescia mozesz nawet zarobic pare groszy :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no fajnie, ale ja mam juz klawiature od laptopa ;-) i wlasnie chce ja przerobic do kompa.

1244981[/snapback]

ludzie... nie rozumiecie Go. nie chce kupowac nowej klawiatury do kompa ala'laptop bo ma już oryginalną, co kontrolera to wejdź na forum elektroda.pl tam napewno znajdziesz odpowiedz ;) Edytowane przez MeGaMuCieK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie czy wy (ogr22,MeGaMuCieK) umiecie czytac??? mam wielkie watpliwosci.

 

 

w pierwszym moim poscie wyjasnilem dlaczego sie nieoplaca przerabiac tylko kupic plaska nowa klawiatoore

 

pan ogr22 potrzebowal dostac obrazek aby zrozumiec to co napisalem

 

zaden z postow ktore ukazaly sie po moim pierwszym nie wnosza nic nowego albo powielaja moje zdanie

tylko elKuba zilustrowal moj pierwszy post.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde kto tu nei umei czytac!

skoro ktos chce, zeby mu pomoc przerobic albo odpowiedziec na jakiejs pytanie to mu pomozcie i/lub odpowiedzcie na nie! A nie, ze wy mu mowicie co on moze zrobic, przeciez on wie co moze zrobic !

 

ehh nie rozumeim was lkudzie, jak ktos pyta 'Jak zrobic A ?' to nei odpwiadajcie mu 'Zrob B! Bo tak najprosciej' bo to jest zbywanei ludzi !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie czy wy (ogr22,MeGaMuCieK) umiecie czytac??? mam wielkie watpliwosci.

w pierwszym moim poscie wyjasnilem dlaczego sie nieoplaca przerabiac tylko kupic plaska nowa klawiatoore

1246790[/snapback]

Wybacz, ale jeśli ktoś ma problemy z czytaniem to chyba Ty. ogr wyjaśnił, że MA TAKĄ KLAWIATURĘ. A ty dalej się upierasz, że po co, że nie warto itd. Może nie odpowiadają mu gabaryty, może tamta klawiatura to cudo do którego człowiek się przyzwyczaił? Może chce zrobić z niej coś specjalnego, co powali na kolana całe tweak.pl i jeszcze kawałek bit-techu?;) (trzymam kciuki)

 

Czep się tramwaja a nie człowieka któy chce coś zrobić własnoręcznie co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie upieram sie a tylko wyoslilem sprawe (tak jak ty to zrobiles w poscieproblem z obudowa), udowodnilem dlaczego jest to nieoplacalne

i raczej niewykonalne podkreslam slowo raczej

elKuba dal obrazek klawiatury o ktora mi chodzilo a ogr22 podziekowal za zrozumienie czyli cos w tym jest

 

i nie czepiam sie ogra22 ze chce cos zrobic wlasnorecznie(co popieram )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...