Skocz do zawartości
^NiuNiek^

24V vs titan D5TB

Rekomendowane odpowiedzi

5 wicherkow sunona 80X80 w obudowie + D5TB + wicher na grafie + spire na dysku , wiec wymiana tego nie na titanie nie zrobi wiekszej ruznicy :) temp proca 32 C(winda,net) 36 C w stresie a co do glosnosci porownac mozna z kilatyzacja przemyslowa :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 wicherkow sunona  80X80 w obudowie + D5TB + wicher na grafie + spire na dysku , wiec wymiana tego nie na titanie nie zrobi wiekszej ruznicy :) temp proca 32 C(winda,net) 36 C w stresie a co do glosnosci porownac mozna z kilatyzacja przemyslowa  :twisted:

 

przy twoich podkreconych podzespolach nie rozumie dlaczego masz tyle tych smigiel :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 wicherkow sunona  80X80 w obudowie + D5TB + wicher na grafie + spire na dysku , wiec wymiana tego nie na titanie nie zrobi wiekszej ruznicy :)

Ja mam 3 zalmany pluz zasilacz i jak przelacze V7+ na srednie obroty to jest roznica. Slyszales kiedys 7000RPM? Chcesz je miec jeszcze na 80x80?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to jakas mania ----majac tam 32 st C to przecie ja pierdykam...a zakladajac 7000rpm to ja pierdykam......Kup sobie najpierw takie tlumiace sluchawki co koles jadacy traktorem je zaklada:)--tzw łokmeny:)

Jak mooj V7 rozkreci sie na 5000rpm to nie moge wytrzymac :twisted:

Odpoosc temat a jak ci tak bardzo zalezy to zacznij budowac WC

Szacuneczek

Ps. nie jarze po co ty tego kompa tak chlodzisz??????????--przeciez nie jest az tak podkrecony:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie pootwieraj okna w pokoju, tylko zaluz kurtke , czapke i rekawiczki bo zamarzniesz :lol: :lol: i juz temperaturka spada o pare stopni. :lol: A w grudniu lub styczniu jak bedzie -10 to ponizej 20 stopni zejdziesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zamierzam kupic sunona na 24V i 7000obr , wicherek z titana jest zaslaby

szukaj wentylatorow firmy Y.S. TECH

- jakiegos 80x80x25 np NFD128125BB-2F lub NFD128125BB-2I maja przeplyw powietrza = prawie 60CFM - wentyl od Titana ma tylko 38CFM

- jakiegos 92x92x32 np FD1292327B-2F lub FD1292327B-2I maja 73CFM

- jak jestes maniakiem to cos o rozmiarach 120x120x38 np NFD1212389B-2F lub NFD1212389B-2I maja 135CFM (czyli prawie 4x wiecej niz Titan) 8O

 

do tych wiekszych bedziesz musial zrobic sobie przejscowke/lejek :!:

 

BTW najcichszy z wymienionych ma 44dB a najglosniejszy 53dB

- wiec wykup sobie od razu karnecik do laryngologa :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe. Ja jak se ostatnio założyłem Tt z 7000 RPM to czas, który spędzam przy kompie zmniejszył się pięciokrotnie. A temp spadł o 4C... Ale ten wiatrak jest taki DUUUUUŻY i tak fajnie wygląda z tym grilem! Czekam na regulator obrotów jak na zbawienie. Głośność małego silniczka odrzutowego :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Titana za 30zł i durona 750 mhz.Jako regulatora obrotó użyłem zwykłego potencjometru od radia starego (volume :)).Przeciełem kabelek czerwony od wiatraczka i wstawiłem tam potencjometr i teraz moge ręcznie (z dokładnością co 100 obrotów/min) regulować napięcie.W tej chwili mam 1531 obrotów(standardowo 3000) i temp.25.4 (okno zamknięte :))Wiatraka wogule niesłychać, teraz tyko niewiem jak dysk twady wyciszyć bo jest obecnie najgłośniejszy w moim kompie (nawed jak nic nie czyta to słychać go :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najgłośniejsza rzecza w moim kompie jest obecnie wiatraczek na grafie ale juhs niedługo zmienie radiator i puszcze wiatraczek na mniejszych obrotach. Dysk Baracude IV 40 Gb słysze dość wyraźnie (tylko jak czyta/zapisuje dane) ale to terkotanie az tak bardzo mnie nie denerwuje wiec jest dobrze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...