Skocz do zawartości
lovercraft

Brak Wejścia Na Fan1...

Rekomendowane odpowiedzi

Płyta główna Asus V333-X posiada normalnie 4 wejścia 3 Pinowe na Fan1. Co oznacza, że mogę podaczyć 3 wiatraczki + chłodzienie do procka. Niestety mój egzemplarz ma zaledwie 2 wejścia co oznacza, że mogę podłączyć 1 wiatrak + chłodzenie do procka. I tu moje pytanie: czy istenieje możliwość podłączenia jeszcze jednego wentylatora poprzez jakiś rozdzialacz Fan1 czy jakiś inny sposób. :unsure:

 

PS. Tam gdzie powinny być dwa brakujące Fan1 jest na nie miejsce i podpis Fan1.

 

Pozdrawiam i proszę o odpowiedź.

 

B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm poszukam na forum i znalazłem, że molex to cztery pin, czyli o jeden więcej. Sęk w tym, ze już mam wiatraka na 3 pin czy istnieje przejściówka żeby to jakoś połaączyć? :huh:

 

pozdrawiam i proszę o odp. B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Molex to to samo co 3 pin tylko jeden pin więcej tak?

1256781[/snapback]

Niezupelnie, ten 3 pin podpinany do MoBo posiada sygnalizacje predkosci obrotow w postaci zoltego kabelka a takowego w molexie niet :) Molex to po prostu samo zasilanie. Oczywiscie bez tego zoltego kabla wiatrak tez bedzie dzialal ale nici z pokazywania szybkosci RPM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezupelnie, ten 3 pin podpinany do MoBo posiada sygnalizacje predkosci obrotow w postaci zoltego kabelka a takowego w molexie niet :) Molex to po prostu samo zasilanie. Oczywiscie bez tego zoltego kabla wiatrak tez bedzie dzialal ale nici z pokazywania szybkosci RPM

1257357[/snapback]

Dzięki za profesjonalną odp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E a ja mam takie wejścia jak do zasilania dyskietki i chciałbym z tego przejściówkę, a nie z kabla zasilania na 3 pin, czy jest coś takiego i jak się to wejscie nazywa. Chodzi mi o to do którego wpinacie zasilanie dyskietki....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nie mozesz kupic przejściówki z molexa na 3 piny ?? a jak chcesz sie bawic to kup same wtyczki 3 pinowe i wlutuj w płyte w brakujace miejsca hehe :P (ryzykownei nie zawsze dziala)

 

http://4max.pl/default.asp?g=139&gg=131&produkt=1123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mieszaj mu mieszaj to jeszcze mu w sklepie wcisna gforca 5500 jak przyjdzie zamotany po kabelek...

1263521[/snapback]

 

http://www.4max.pl/default.asp?g=139&gg=131&produkt=1024

 

Może wiecie czy pod to podepnę wentylatorki, bo końcówka wygląda dziwnie...

Co do geforce to mam już Ti4200 Leadteka, więc o to się nie bój.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam podobny problem moja płyta główna ma 2 wejścia 3pin do jednego mam fan cpu a do drugiego arctica pro tc a mam jeszcze jeden arcitc ale nie moge go podłączyć !! czyli jak kupie to http://www.4max.pl/default.asp?g=139&gg=131&produkt=1024

to tą jedną końcówke do płyty głównej a te dwie do wentylatorów tak ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak podepniesz.

1264492[/snapback]

Z odp. Logana wnioskuję, że podepniesz. Tylko będziesz miał napięcie 12V, na allegro widziałem molexa z mniejszym napięciem. Może to być pomocne do wycieszenia pracy wentylka, a tak wogóle głośno ci chodzi ac fan pro? Bo jak swojego ac fan pro 2l słyszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...