Skocz do zawartości
LOW_RIDER

Czy KOMPUTRONIK to pewny serwis?

Rekomendowane odpowiedzi

Zamówiłem u nich kartę graficzną na wysylkę,czy są oni pewną firmą i czy nie nabijają klientów w wała.Podobno bywały przypadki że w innych sklepach wirtualnych,przysyłano ludziom kamienie i deski zamiast sprzetu.Co sądzicie o tej firmie,ktoś już z Was moze u nich zamawiał? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KOMPUTRONIK to dobra firma i nie robia ludzi w hu*** jest najwiekszym dostawca hardware w Wielkopolsce, profesjonalisci niskie ceny kupilem u nich c766 jak sie zje*** to dali mi (co prawda po 3 tygodniach;() celerona 800!

 

kupuj w ciemno!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie 437zł z tv-outem.Zegar karty to 250 a pamięci 444(dziwne nie :P ).Jak mi przyślą to zinstaluję Riva Tuner(The best) i myślę że z moim chłodzeniem,tzn.dwa wiatraki na pamięć kart będzie około 330 zegar i 580 pamięć.To możliwe gdyż teraz mój Ati pracuje o około 50% wiecej niż seria :) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podkręcanie tego GF2Ti <span style="color:red;">[ciach!]</span>o daje !

Ja jak miałem GF2Ti ultra na maksa ustawione to przyrost był 200 w 3D MArku 2000. Gra warta świeczki ! Z obecną moją grafą jest podobnie !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm

Mam na ten temat trochę odmienne zdanie.

 

Pewnego miłego dnia moja płyta głowna odmówiła posłuszeństwa. Oddałem ję do zaprzyjaźnionego sklepu, który odesłał ją do Komputronika. Minęły 3 tygodnie (dokładnie 14 dni roboczych) - zapadłem do zaprzyjaźnionego sklepu i pytam się o płytę - kumpel mówi żebym poczekał do jutra - no bo poczta i te sprawy. Zapadłem nastepnego dnia - kumpel mówi że płyty nie ma, ale stwierdził że zadzwoni. No i zadzwonił - co się okazało - że oni płyty nie mają. I to nie dlatego, że ją odesłali tylko dlatego że jej NIE PRZYJĘLI na stan!!!!!!!! Jako, ze kumpel zwykle zaopatruje sie gdzie indziej i w komputroniku nie bierze dużo towaru nie miał biedak siły przebicia. W końcu po kilku godzinach płyta znalazła się, ale firma "Komputronik" stwierdziła że skoro przyjęli ją dopiero teraz to i tak przysługuje im 14 dni. Z powodów opisanych powyżej kumpel nie za bardzo się kłócił - tak czy inaczej dał mi płytkę (co prawda z innej hurtowni) i od tej pory obaj unikamy komputronika jak ognia.

 

I to by było na tyle odnośnie Komputronika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z reguli ci, ktorzy tam kupowali nie narzekali. Nie wiem jak oni zarabiaja na siebie ale przyjeli uszkodzonego fizycznie PIII i oddali kase :!: Innemu znajomemu padl Caviar 40Gb, oddali mu nowszy model o wiele lepszy tyle ze chcial doplacic do 60Gb to sie nie zgodzili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pare przykladow:

Znajomej pomagalem komputer wybrac i zainstalowac win siakies 1,5 roku temu to oczywiscie dali komp bez kabelka do pradu. Pozniej okazalo sie, ze klawiatura nie dziala - pol godziny wyklocalem sie z serwisem przez tel. bo twierdzili, ze wszystko musi byc dobrze. W koncu wymienilem u nich klawirke i wszytko bylo ok.

 

Kumpel kupil u nich dysk IBM i dzwoni, ze od pol godziny sie meczy i nie moze go odpalic.....jak to zobaczylem to stwierdzilem, ze cuda sie dzieja. Poszedl wrescie do serwisu...odpalaja dysk i wszystko dzila jak trzeba.....juz chcieli mu go wcisnac z powrotem kiedy kumpel poprosil zeby odpalili kompa jeszcze raz...no wszelki slad w biosie czy w systemie po dysku zaginal :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja sobie bardzo ich chwale... ;) pewnie glownie dlatego ze mam tam sprzet po cenach hurtowych ;))) a co do serwisu... to korzystalem kilka razy... i jak na razie wszystko ok... Przyklad: kupilem obudowe Modecom i wywalil mi zasilacz (przyznaje szczerze sam go rozwalilem, bo glosno pracowal... ;)) a oni od reki wymienili mi go na 330W HuntKey... (poprzedni byl 300W...jakis tanszy... ;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupowalem u nich 2 razy. Moja ocena:

 

+ Maja dobre ceny.

+ Maja dobre ceny na transport.

+ Szybko dostarczaja (chyba, ze im sie "system zwali" - bylo tak raz).

 

- Historyjka: kupowalem u nich swoj obecny zestaw i zamarzylem sobie, zeby miec Zalmana - wiecie, lubie ogladac filmy na moim kompie (w ciszy). Zlozylem zamowienie (proc, plyta i Zalman). Na drugi dzien dzwoni do mnie kolo od nich z przeprosinami, ze Zalmany wlasnie "wyszly" ale on moze mi polecic bardzo dobry wentylator Coolermaster. :lol:

... podziekowalem i jade na boxowym intela.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bratu właśnie padła płyta gł. kupiona w komputroniku- dzwoni do gości czy ma przywieżć całego kompa czy tylko mobo- dostaje odpowiedź, że całego. Zasuwa do serwisu, a na miejscu okazuje się, że jednak musi zostawić tylko płytę gł. gdyż komp kupowany był w częściach i uwaga!!! oni czyli serwis mogą odpłatnie (!!!) wymontować ją z zestawu- brachol podziękował i miał dziś zawieżć tylko mobo. Zobaczymy co będzie dalej, ale początek nie był zbyt ciekawy!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bratu właśnie padła płyta gł. kupiona w komputroniku- dzwoni do gości czy ma przywieżć całego kompa czy tylko mobo- dostaje odpowiedź, że całego. Zasuwa do serwisu, a na miejscu okazuje się, że jednak musi zostawić tylko płytę gł. gdyż komp kupowany był w częściach i uwaga!!! oni czyli serwis mogą odpłatnie (!!!) wymontować ją z zestawu- brachol podziękował i miał dziś zawieżć tylko mobo. Zobaczymy co będzie dalej, ale początek nie był zbyt ciekawy!!!

Ja osobiście kupiłem swój komputer w "P*****cie" (nie podaję nazwy, bo nawet szkoda liter :D ). To samo miałem z serwisem. W końcu, tj. po 1,5 roku (gwarancję miałęm na 2 lata) powiedziałem im, że wolę stracić gwarancję niż być od nich uzależnionym. Byli wściekli na mnie, tym bardziej, że było parę osób w sklepie, ale nie mieli innego wyjścia. A części i tak były stare, więc nie było czego żałować. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w/w mobo pojechało do serwisu Komputronika na ul. Reglową. Termin naprawy to 2 tygodnie robocze czyli około 3 tygodni i może w wyniku zakupu trudno dostępnych części się wydłużyć!!! Brachol ma firmę- musi wypisywać faORT: ORT: ORT: ktury, robić przelewy, drukować płatnika- ze strony komputronika nie padła żadna propozycja wypożyczenia czegoś na czas naprawy, a może trzeba było zapytać?? Płyta to MSI K7Pro2A z dwuletnią gwarancją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 25 dniach serwis z Komputronika stanął na wysokości zadania {czytaj: brat dostał nowe MOBO K7Turbo z czerwonym laminatem!!!}. Oczywiście gwarancja biegnie od nowa. Gdyby nie stosunkowo długi okres oczekiwania to wszystko byłoby OK. Ale i tak polecam duże sklepy z "tradycjami". Może i przepłacasz trochę, ale masz pewność, że jak coś ci padnie to będziesz profesionalnie potraktowany!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam na razie jestem zadowolony z Komputronika

W sobote zlozylem zamowienie na bude ModeCom

W poniedzialek dostalem potwierdzenie zamowienia

We wtorek rano (9:30) cycu z Servisca przytachal mojego Angela

Zero uszkodzen, wszystk OK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie Komputronik jest najlepszš firmš sprzedajšcš sprzęt za umiarkowane ceny. Jedyny minus jakiego się dopatrzyłem jest to że strasznie trudno jest się do nich dodzwonic (szczególnie na Grochowskš) w ogóle nie odbierajš telefonów :? Co prawda nie miałem jeszcze do czynienia z servisem. Ale na mój gust komputronik jest OK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem jest drogi.... GeForce3 Ti500 Leadtek Winfast 64MB DDR tv-out / DVI za 800 zl :?: w tweak.pl jest za niecale 700 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem jest drogi.... GeForce3 Ti500 Leadtek Winfast 64MB DDR tv-out / DVI za 800 zl  :?:  w tweak.pl jest za niecale 700  8O

A'propos sklepu Tweaka, za zadna cholere nie moge tam wejsc !!!

Pisze ze zadanych zasobow nie ma na tym serwerze !!!

co jest grane ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem w tej firmie już wiele rzeczy i jak na razie naciąłem się tylko raz. Ten nieszczesny przypadek to wentylator CoolerMaster wybóliłem 55 zł. wentylator okazał się nie sprawny. A ci mi go nie przyjeli bo ponoć wentylatorów nie serwisują, to poco dają kartę gwarancyjną. Wtedy jescze się nie znałem na przepisach i się z nimi nie kłóciłem. Ale ogólnie firma spox. Duży wybór.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z mojego "pamietnika" :wink: :

 

- 1,5 roku temu kupowalem kompa na Libelta. Akurat nie mieli na skladzie glosnikow i kieszeni hdd, wiec sie zgodzilem zaplacic i poczekac na dostawe :? ... Glosniki otrzymalem, kieszen nie dotarla :( (kasy zwrocic nie chcieli, musialem wybrac cos innego za rownowartosc)

 

+ Sknocilem flashowanie biosu :oops: Na Reglowej popatrzyli z politowaniem i zaprogramowali nowy :)

 

+ Gosc na Libelta zajmuje sie skupem uzywanego sprzetu - przy okazji modernizacji mozna sie od razu pozbyc staroci.

 

? Szykuje sie do "wymiany" IBM DTLA-307030 (niech tylko zejdzie im z magazynow :twisted: ) - oczywiscie na gwarancji :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna uwaga o Komputroniku:

:!: WSZYSTKO DOKŁADNIE SPRAWDZAJCIE :!:

Kupujemy właśnie z kolega u nich nagrywarki. Gdyby nie mój telefon (coś mnie tknęło) przyjechałaby jedna. "A, to Pan zamawiał dwie... dobrze, to już dosyłam". 8O A jednocześnie ja dostaję potwierdzenie zamówienia, gdzie jak byk są 2 sztuki. Trochę jaja, nie?

:lol:

 

Ale sądze, że i tak będę u nich kupował. Mają fajne promocje, no i są już "obczajeni".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...