Skocz do zawartości
n3x

Gf 6800 Gt Asus V99999

Rekomendowane odpowiedzi

Sparawa wygląda następująco:

 

Kupiłem tą karte i mam problem

W 3DMrak03 mam tyle 10118pkt

http://62.179.29.215:81/janusz/03.JPG

Na sterownikach ze strony ASUSA (71.24)

 

Wszystko niby ok, ale gdy w RivaTuner zmienie Vsync na OFF i włącze antyalizing na obojętne ile (2x,4x.....16x) to w 3DMark03 mam 8000pkt ;o, nawet zdażyło się że raz było 3000pkt ;o. Nieiwem czego to wina.

Powyższe ustawienia włączam po to żeby w grze w którą gram (Counter Strike) był ładny obraz.

Nierrozumiem dlaczego pkt w 3DMark tak drastyczie lecą wtedy :/, tak niepowinno być. Aha i jeszce 1. Podkręcałem też na 410/800 i miałem o 150 pkt więcej :(. Czy to aby nie mało? :/

 

I teraz

 

 

Mój sprzęt to:

Athlon64 3200+ BOX socket 939

ASUS A8V DELUXE

Geforce 6800GT ASUS v9999 128/256

2 x 512 DDR Twinmos Dual Channel

Maxtor 20Gb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

Nierrozumiem dlaczego pkt w 3DMark tak drastyczie lecą wtedy :/, tak niepowinno być....

1259008[/snapback]

tia a to ciekawe wytłumacze ci to na chłopski rozum ale nie gwarantuje ze załapiesz :lol:

 

kon ciągnie woz ważacy 1 tone i porusza sie z max predkoscia 15km/h (kon=twoja grafa) a ty chcesz zeby twoj kon z wozem wazacym 2 tony zapieprzajacym pod górke osiagał max 15km/h hmmm za duż o byś chciał :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość ediee

heh bez przeady 15km/h ale 14 mógłby chyba nie?

ale tak na serio to sa normalne wyniki cłakiem wporzadku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego masz powazny problem....nie powiem:lol:

A tak na serio to normalne jest ze gdy wlaczysz jakis bajer (np AA) to grafika bedzie wygladala duzo lepiej ale wydajnosc nieco spadnie!!! A tak w ogole to czlowieku zastanow co w ogole piszesz, przeciez to jest logiczne (chyba):lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heheh, nie no nie znam się myślałem tylko że 3dmark nie bierze tego pod uwage że włączam AA do swoich testów :)

a tak btw. ma ktoś z was tą karte może? jak tak to pochwalcie się ile macie pkt w 3dmark03 na jakich dętkach.

 

I jeszce 1, czy uważźacie że wynik mój jest dobry na tym kompie który posiadam? prosze sie neizbijać poprostu nie jestem w tym doświadcvzony.

 

bo widze ze "traxit" ma nieco gorszy komp i więcej pkt :D

Edytowane przez n3x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak może mieć szybszego proca jak ja mam Athlon64 3200+ a on Athlon64 3000+. Więc najpierw się przypatrz a pozniej pisze że ma lepszy :D

Edytowane przez n3x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak może mieć szybszego proca jak ja mam Athlon64 3200+ a on Athlon64 3000+. Więc najpierw się przypatrz a pozniej pisze że ma lepszy :D

1260216[/snapback]

On ma fsb 230 x 10 czyli 2300 Mhz a to daje oznaczenie 3700+

czyli kto ma lepszy?? :lol:

jak cos to se zobacz http://benchmark.pl/kalkulator/index.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do Hora_Faza =>(male sprostowanie) co prawda mam 10x230MHz ale to jest A64 na jadrze Newcastle s754 co daje oznaczenie 3300+ [2,3GHz)

n3x To sa tylko syntetyki..... W testach znaczenie maja poza karta ustawienia ramow i proc ktory w moim wypadku i tak jest szybszy!!! Twoja karta mimo ze oznaczona jest jako GT to rozni sie od mojej tylko tym ze ma "od razu" odblokowane 16 potokow i 6v i nieco wyzej taktowany rdzen a twoj wynik jak na te ustawienia jest w normie!!! Jesli chcesz wiecej to musisz jeszcze ja troche "wykrecic"....pytanie tylko po co...:lol:

Pozdro i nie skacz tyle!!!

Edytowane przez traxit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...