Skocz do zawartości
Lharhard

Zasilacze Mode Com Feel

Rekomendowane odpowiedzi

Jako, że na temet tych zasilaczy nie można na forum znaleźć nic :) ( wiem bo sam chciałem kupić i czegoś sie wcześniej o nim dowiedzieć ) Dobrze by było gdyby był choć jeden taki temat w którym można napisać co sie o nich sądzi. Z jednej strony Mode Com to całkiem niezła firma, a z drugiej Feel budzący niesmak ( choć ja go używałem przez 3 lata bez najmniejszych poblemów ) Ostatnio zakupiłem

 

Zasilacz ModeCom FEEL Model LC-B350ATX 350W

i nie moge na niego złego słowa powiedzieć. Nie bede pisać co ma bo można przeczytać tu http://sklep.benchmark.pl/pelny_14072.html Od siebie dodam ze w www.agito.pl dostalem na niego 36 miesięcy gwarancji !!! Cena to 74 zł ( 2x taniej niż Chieftec ) Bardzo cichy ... na początku, a w trakcie pracy także cichutki, bardziej słychać CPU, a o Maxtorze nie wspomne :P Co do napięć, miernika nie mam wiec pomierzyłem SpeedFunem przez 1 godzinke pracy z 3dMark2001

 

3,3V min: 3,22 (-2.5%) max: 3,31 (+0.5%) => Max rozpiętość - 3%

5V min: 4,89 (-2.5%) max: 4,97 (-1%) => Max rozpiętość - 2%

12V min: 12,10 (+1%) max: 12,40 (+3.5%) => Max rozpiętość - 3%

 

BIOS:

3,3 : 3,28

5 : 4,95

12 : 12,22

 

Mój sprzet Athlon 1700+, Radeon 9550, 256 DDR, HDD, DVD, FDD :)

Edytowane przez Lharhard

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobrze, kupiles nowy PSU, wszystko ladnie pieknie, tylko po co ten post? Chcesz sie pochwalic? Czy liczysz na to, ze urosnie w sile jak o bartonie, czy amd64 i go przykleja... :lol: To ze 2 razy taniej niz cheiftec do mnie zupelnie nie przemawia, wiadomo kasa sie liczy, ale jakos chyba duzo bardziej... A mialem juz zasilacz Feel i podziekuje za niego... Shit jakich malo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobrze, kupiles nowy PSU, wszystko ladnie pieknie, tylko po co ten post? Chcesz sie pochwalic? Czy liczysz na to, ze urosnie w sile jak o bartonie, czy amd64 i go przykleja... :lol:  To ze 2 razy taniej niz cheiftec do mnie zupelnie nie przemawia, wiadomo kasa sie liczy, ale jakos chyba duzo bardziej... A mialem juz zasilacz Feel i podziekuje za niego... Shit jakich malo.

1261278[/snapback]

Naucz sie gościu czytać ze zrozumieniem to bedziesz wiedział czemu napisałem ten temat. Ten tamat nie jest o zasilaczu Feel (jako takim :) )!!! Nie interesuje cię ten temat to go olej, a nie czepiaj sie szczegółów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do napięć, miernika nie mam wiec pomierzyłem SpeedFunem przez 1 godzinke pracy z 3dMark2001

1261192[/snapback]

Pomiar za pomocą SpeedFan'a i innych podobnych mija się z celem - zbyt dużo czynników ma wpływ na wyniki i nie zawsze odpowiadają one rzeczywistości. Miernik i tylko miernik da Ci odpowiedź na to, czy napięcia są w normie. Przeczytaj ten artykuł.

Co do jakości zasilacza - może być różnie. Kiedyś, nieświadom ryzyka, puściłem kompa podobnego do tego z podpisu na "nołnejmie" 300W o dość nieciekawych parametrach. Działał tak prawie rok bez problemów! Nie twierdzę, że ModeCom jest zły. Oby był dobry i służył Ci długo. Pobaw się trochę w o/c Twego sprzętu, pokatuj zasiłkę i napisz, co potrafi i ile uciągnie. Sam jestem ciekaw, bo teoretyczne parametry ma dość ciekawe, zbliżone do mojego Chiefteca 360-302-DF.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ameryki stary nie odkryłeś. Zasilacz jest najlepszy z dostępnych nówek do 80zł, produkowany prze firmę LC power, która bierze bebechy z fabryki, w której robią np. NeoTECa, czy Huntkeya. Pasywne pfc. Ciszę mogę potwierdzić, bo rzeczywiście jest w miarę cichy. Poza tym żadnych większych rewelacji z wyjątkiem tego, że posiada nawet działające zabezpieczenia. Osobiście montuję go do tanich zestawów, które składam klientom, jego moc w zupełności tam wystarcza nawet z pewną rezerwą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...