Skocz do zawartości
cracko

Jaka Szansa Że Się Komputer Zapali ?

Rekomendowane odpowiedzi

to nawet nie chodzi o to że się hardware zjara - bardziej mnie interesuje fakt czy z tego tutułu jakiegoś POŻARU nie będzie w BLOKU hehe - chociaż stoi na żywym betonie i odstęp do palnych materiałów ma po 1 metr z każdej strony.

temp w piwnicy przy ziemi wynosi 15,5 C także jest w miarę ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh fajna sprawa miec kompa w piwnicy bo za prad placa wszyscy lokatorzy o ile mieszka sie w bloku.Ale jest opcja ze ktos moze go zwinac. :-P

1264701[/snapback]

Fajna sprawa jak się ma w piwnicy coś około 110V, do tego coś namotane z częstotliwością że zarówki migają a podłączenie czegokolwiek=spalenie tego czegoś.(tak rozwiązano problem podłączania urządzeń w piwnicy u mnie w bloku i innych)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KaDzIoR-> no właśnie, ale nawet nie chodzi o $ za prąd - tylko o święty spokój w domu - no i jeden komp na górze sobie gra/tudzież ogląda filmy - a ten na dole robi za fajnego FTP + masz go po lokalnej sieci szybciutko do kopiowania i ewentualnie jako serwer do gry lokalnej i via Internet jak ma IP Publiczne ( a ma :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sgj -> na szczęście mam spokojną okolicę ( sami staruszkowie ) i ciche osiedle - w piwnicy coś tam się przelewa w rurach ciągle - a komputerek cichutko pracuje sobie bez żadnych obciążeń typu seti czy inne ambicje.

Ale 110V to nawet mnie nie przerażaj hehehe

 

Dla bezpieczeństwa jednak zainwestuje w "eski" które przy zwarciu wyłączą sprawę. A na obudowie położę miednicę z wodą :) - podobno lepiej zapobiegać niż leczyć - a szklanka wody zawsze pomaga :) :) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie komp chodzi 24 na dobę od paru lat i jeszcze mu się nie zdarzyły podobne wypadki. Jak tylko nie ma w środku jakiejś bomby z opóźnionym zapłonem typu "codegen" lub "megabajt" to się nie bardzo ma jak zapalić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...