Skocz do zawartości
fit

Gdzie W Wawie Dostane Miedz ?

Rekomendowane odpowiedzi

blacha 1mm arkusz A4 starczy - wlasnie pytam kogos kto jest Prawdziwym Warszawiakiem - gdzie taka hurtownie jest...

/edit - Misiu - ja normalnie to sobie kupuje w Poznaniu na Węglowej :D

Edytowane przez fit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

blacha 1mm arkusz A4 starczy - wlasnie pytam kogos kto jest Prawdziwym Warszawiakiem - gdzie taka hurtownie jest...

/edit - Misiu - ja normalnie to sobie kupuje w Poznaniu na Węglowej :D

1266595[/snapback]

No ja też tam kupuje ale tam nie można kupić blachy miedzianaj w kawałkach ale za to można kupić arkusz za 500zł :cry:

edit - to gdzie ty mieszkasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja też tam kupuje ale tam nie można kupić blachy miedzianaj w kawałkach ale za to można kupić arkusz za 500zł :cry:

edit - to gdzie ty mieszkasz?

1266646[/snapback]

teraz w Wawie - mozna poproscic to ci utnie ze szpulki - maja chyba 0,8 i 1 - wiem ze normalnie w arkuszach na dach :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz w Wawie - mozna poproscic to ci utnie ze szpulki - maja chyba 0,8 i 1 - wiem ze normalnie w arkuszach na dach :|

1266776[/snapback]

Wiem o co chodzi z tego ucinają ale ona ma chyba 0,5mm jeśli good pamiętam a ja chciałem 3mm to nie chcieli uciąć :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prof-Met-Kol na Miedzianej (centrum) i na wileńskiej (praga, koło dw. wileńskiego), lepiej na wileńskiej bo obok jest drugi sklep z miedzią i mosiądzem. Blachę kupuje się w arkuszach o szerokości min. 1m ale długość może być i 10cm :)

Inne sklepy z miedzią:

TU.

 

EDIT: Literówki

Edytowane przez Outlander

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...