Skocz do zawartości
JohonyDi

Avermedia Tvcapture98 + Pełny Ekran

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam kłopoty z ww kartą. Obraz generowany w oknie w winXP jest bardzo dobry, ale po przejściu w tryb full screen jest delikatnie mówiąc do [gluteus maximus]. O ile statyczny obraz jest jeszcze w miarę znośny to przy jakimkolwiek szybszym ruchu kamery wygląda po prostu okropnie. Zadne stery nie pomagają. Czy ma ktoś z was taką kartę i może powiedzieć, że cieszy się dobrą jakością obrazu w trybie pełnoekranowym pod XP? Jeśli tak to jakich sterów powinienem użyć i jakiego oprogramowania? Ludzie pomóżcie bo nie chcę wydawać kasy na nowy tuner :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam kłopoty z ww kartą. Obraz generowany w oknie w winXP jest bardzo dobry, ale po przejściu w tryb full screen jest delikatnie mówiąc do [gluteus maximus].  O ile statyczny obraz jest jeszcze w miarę znośny to przy jakimkolwiek szybszym ruchu kamery wygląda po prostu okropnie. Zadne stery nie pomagają. Czy ma ktoś z was taką kartę i może powiedzieć, że cieszy się dobrą jakością obrazu w trybie pełnoekranowym pod XP? Jeśli tak to jakich sterów powinienem użyć i jakiego oprogramowania? Ludzie pomóżcie bo nie chcę wydawać kasy na nowy tuner  :mur:

1270365[/snapback]

Sprawdz ustawienia wyświetlanego obrazu napewno masz 384x288 a powinno być 720x576.

Obraz ze standartowego programu dołączonego do karty jest syfiasty, inny program zainstaluj tak jak wyzej a do tego jeszcze to

http://tvinpc.prv.pl/

http://radiator-fm.com.ru/radiatortvuk.htm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam ten sam problem.... ale juz to poprsotu olalem bo widac to wina hardware a nie software... poprsotu jak ogladam tv to siadam dalej od monitora :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam ten sam problem.... ale juz to poprsotu olalem bo widac to wina hardware a nie software... poprsotu jak ogladam tv to siadam dalej od monitora :)

1270845[/snapback]

możesz mi przesłać kopie obrazu z karty tv

smykapn@o2.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam właściwie Avermedia TvCapture 95 ale w Xp działam na standardowym programie od TvCapture 98. W standardowym programie w Setup jest taki przycisk "Display Surface Mode". Zmieniasz tam na Primary i będzie dobrze. Jedyna wada tego rozwiązania to taka, że monitor w trybie fullscreen przełącza się do rozdzielczości bodajże 640x480 :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam właściwie Avermedia TvCapture 95 ale w Xp działam na standardowym programie od TvCapture 98. W standardowym programie w Setup jest taki przycisk "Display Surface Mode". Zmieniasz tam na Primary i będzie dobrze. Jedyna wada tego rozwiązania to taka, że monitor w trybie fullscreen przełącza się do rozdzielczości bodajże 640x480 :(

1279210[/snapback]

Własnie dlatego standartowy program jest syfiasty.

Ja uzywam bTV Professional przy rozdziałce 768x576 obraz jest idealny, lepszego chyba z tej kart nie wycisne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak narazie ściągnołem i zainstalowałem ChrisTV i muszę powiedzieć, że widoczna jest duża poprawa. Myślałem, że to stery są do bani, a tu się okazuje, że oprogramowanie firmowe zostało skopane. Trochę się pobawię tym "Chrisem" :D i zobaczę co potrafi MoreTV. Co do tego trybu wyświetlania na primery to też trochę pomogło - tak sądzę - Thanks :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam karte z podpisu bez radia , evera na bt 878 i na małym ekranie jest ok , ale na fullscreen jest do bani , snieży lekko , obraz nie jest wyraźny .....

 

co ztym zrobić ?? :)

 

ps: mam takie ustawienie kart

 

Geforce na agp

Karta muzyczna

Karta tv

kartia sieciowa

modem

isa wolne

isa wolne

isa wolne

Edytowane przez pcmaniaczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam karte z podpisu bez radia , evera na bt 878 i na małym ekranie jest ok , ale na fullscreen jest do bani , snieży lekko , obraz nie jest wyraźny .....

 

co ztym zrobić ?? :)

 

ps: mam takie ustawienie kart

 

Geforce na agp

Karta muzyczna

Karta tv

kartia sieciowa

modem

isa wolne

isa wolne

isa wolne

1423066[/snapback]

http://tvinpc.prv.pl/

 

http://radiator-fm.com.ru/radiatortvuk.htm

zainstaluj BTV bTV Professional

powinieneś mieć taki obraz

http://img139.echo.cx/img139/675/snap707a3mj.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...