Skocz do zawartości
Gość bazyl

GeForce 3 Ti, GeForce 4 Ti

Rekomendowane odpowiedzi

Masz wiele mozliwosci:

1) Sprzedaj firmie Adidas - zarobisz kupe kasy..

2) Sprzedaj jakiemus dresowi - zarobisz kasy...

 

A na powaznie:

Tak jak poprzednik - uważam ze masz uszkodzone pamiecie (moze niedovolotwane, moze po prostu uszkodzone..)

Użyj podane wyżej linku - ale czy oplaca sie bawic z karta o wartosci 150zł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Chcialem sie was zapytac czy mozna do geforce4ti420064mb ( 250/513), wgrac bios od geforce 4ti4400 128mb (275/550),czy wraz z wgraniem biosu zmienia sie tez timingi pamieci czy tylko zegary ??? Jesli bylo (nie moge znalez-moze za mal szukalem:])to sorry.

pozdrawiam

Edytowane przez DnA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko wsystkim,

mam problem z gf 4ti 4200 128/128 od gainwarda.

Karta wiesza sie w grach i 3dmarku 2k1.

Objawy sa takie nastepujace:przez pierwsze 2-3 min jest wsio ok ale po tym czasie ekran monitora pokrywa sie zoltymi i rozowymi kwadracikami o wielkosci ok 2x2mm.

Nie pojawiaja sie zadne arty,karta nie jest podkrecona 250/446.Pamieci samsung 4ns,agp x4.

Z tego co czytalem,jezeli pamieci sa walnietepowinny pojawiac sie arty a tu nic wszystko pieknie,ladnie tylko te zwiechy.

Sprawdzalem na sterach:77.xx,26.xx,43.xx,40.xx. i caly czas to samo.Na pamieciach nie mam radiatorkow.

Jak sadzicie co moze byc powodem takiego stanu rzeczy.

I jeszcze jedno:strasznie bola oczy jak siedze przy kompie,wystarczy ok.30 min i juz nie moge wytrzymac,ustawienia ekranu 1152x864 75Hz.

Przed gf mialem radka 9200 i obraz byl super 10 godz. przy kompie i nic mnie nie ruszalo.

Za pomoc z gory dziekuje.

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko wsystkim,

mam problem z gf 4ti 4200 128/128 od gainwarda.

Karta wiesza sie w grach i 3dmarku 2k1.

Objawy sa takie nastepujace:przez pierwsze 2-3 min jest wsio ok ale po tym czasie ekran monitora pokrywa sie zoltymi i rozowymi kwadracikami o wielkosci ok 2x2mm.

Nie pojawiaja sie zadne arty,karta nie jest podkrecona 250/446.Pamieci samsung 4ns,agp x4.

Z tego co czytalem,jezeli pamieci sa walnietepowinny pojawiac sie arty a tu nic wszystko pieknie,ladnie tylko te zwiechy.

Sprawdzalem na sterach:77.xx,26.xx,43.xx,40.xx. i caly czas to samo.Na pamieciach nie mam radiatorkow.

Jak sadzicie co moze byc powodem takiego stanu rzeczy.

I jeszcze jedno:strasznie bola oczy jak siedze przy kompie,wystarczy ok.30 min i juz nie moge wytrzymac,ustawienia ekranu 1152x864 75Hz.

Przed gf mialem radka 9200 i obraz byl super 10 godz. przy kompie i nic mnie nie ruszalo.

Za pomoc z gory dziekuje.

Pzdr.

1612778[/snapback]

a wentylek na tej grafie to się kręci??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czasami wystarczy wyjac karte zdmuchnac kurz i zamontowac ponownie.

zostaw otwarta bude i zobacz jak szybko pojawia sie arty.

Edytowane przez culmen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej ma karte Geforce 3 ti 200 karta ma juz z 3 lata i nie za bardzo sobie radzi z najnowszymi grami :) i związku z tym mam taki problem na mym ;) sprzętku :

Palidaytona Geforce 3 Titanium 200

AMD Athlon 2400+ (2000)

512 Twinmos

80 GB Seagate

dvd lg

płyta ASRock K7VT 4A Pro

 

wynik w 3Dmarku03 było około 1000 :D a w 3Dmarku01 4738 sądze ze to przez moją leciwą :) karte i mam teraz problem jaka karte wybrac do 800 zł raczej z Invidi moze mi ktos cos polecic ?

Edytowane przez Kudi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Palidaytona Geforce 3 Titanium 200

AMD Athlon 2400+ (2000)

512 Twinmos

80 GB Seagate

dvd lg

płyta ASRock K7VT 4A Pro

 

w 3Dmarku01 4738

1614782[/snapback]

Cos ten winik marny,stery do mobo zainstalowane?

Ja taki wynik mialem na duronie 1200,256 sdr i radeonie 9200se.

Zmien stery do grafy,do 3dmarka to w wersji 40.xx.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej ma karte Geforce 3 ti 200 karta ma juz z 3 lata i nie za bardzo sobie radzi z najnowszymi grami :) i związku z tym mam taki problem na mym ;) sprzętku :

Palidaytona Geforce 3 Titanium 200

AMD Athlon 2400+ (2000)

512 Twinmos

80 GB Seagate

dvd lg

płyta ASRock K7VT 4A Pro

 

wynik w 3Dmarku03 było około 1000 :D a w 3Dmarku01 4738 sądze ze to przez moją  leciwą :) karte i mam teraz problem jaka karte wybrac do 800 zł raczej z Invidi moze mi ktos cos polecic ?

1614782[/snapback]

Wynik faktycznie strasznie kiepski jak na ten sprzęt, ja na Duronie 1,1GHz i sdr'ac zdrobilem 6,5k, sprawdź te stery od mobo. Ti200 nie jeste az takie leciwe, chociaz do nowszysch gier sie zbytnio nie nadaje faktycznie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stey do mobo to sterowniki dodane do płyty głównej jesli tak to je zainstalowałem nastepnie sciągłem najnowsze stery 77.77 ze strony invidi zrobiłem znowu test 3DMark2003 i dalej jest 1043 pkt :((((((

mam zamiar kupic nową karte do 800 zeta moze ktos cos poradzic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1043 w 3dmarku2k3 wynik w normie.

1615364[/snapback]

no bo w 03 to zasadniczo nie jest wazny proc ani pamieci ani wiekszosc rzeczy, on liczy punkty tylko z samej grafy, ja mialem prawie taki sam wynik na duronie 1000MHz jak i Bartku na 2500MHz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no bo w 03 to zasadniczo nie jest wazny proc ani pamieci ani wiekszosc rzeczy, on liczy punkty tylko z samej grafy, ja mialem prawie taki sam wynik na duronie 1000MHz jak i Bartku na 2500MHz.

1615379[/snapback]

No to chyba juz sobie odpowiedziales sam na swoje pytanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisal ze w 3dmarku 2k3 nie wazne jest szybkosc procka,ilosc ram-u itp tylko sama karta a ma taki sam wynik na duronie 1000 i na bartku 2500.

To jest chyba logiczne ze bedzie taki sam wynik na duronie i na bartku.

Pzdr.

1616546[/snapback]

oj to ci dopiero :lol: ciekawostki

 

na swoim GEF 4Ti@ i duronie 1200MHz wyciagalem jakies 1700pkt w marku 2003 a na Bartku 3200+ ~2000pkt

Edytowane przez lukasrz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj to ci dopiero  :lol:  ciekawostki

 

na swoim GEF 4Ti@ i duronie  1200MHz wyciagalem jakies 1700pkt w marku 2003 a na Bartku 3200+ ~2000pkt

1616571[/snapback]

Może inne stery od grafy miałeś, albo mocniej podkreconą.

 

u mnie roznica wynosila moze z 20 punktów

Edytowane przez hary86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie,

czy na pamieciach 4Ti 4200 powinny byc radiatory?Bo jak zapodam 3dmarka to pamieci sa tak gorace ze parza.

Druga sprawa:zmienilem swojego gf4 ti 4200 na quadro,teraz karte wykrywa jako NVIDIA Quadro4 700XGL.

Czytalem ze wzrasta wydajnosc po takim zabiegu ale u mnie wynik w 3dmarku jest taki sam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie powinny byc takgorace ze az parza.

Zamontuj jakis nawiew na nie.

Mod na quadro nie daje nic poza aplikacjami wykonanymi pod openGL.

W innym przypadny nic nie daje. Na wiekszosci kart wystarczylo zlutowac 2 pkt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam małe pytanie. Czy 280 na rdzeniu na GeForce3 TI 450 to max? Na 279 wszystko chodzi dobrze, 0 artefaktów i przekłamań obrazu, ani żadnego zawieszania sie obrazu. Lecz na 281 w 3D Marku 2001SE zawiesza się na dragonie hight detail, pod koniec testu odwiesza, po to by sie zawiesić na lobbym i tak dalej :mur: I tu 0 przekłamań od spodu gorącawa, lecz nie tak jak na oryginalnym chłodzeniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...